Starostlivosť o vlasy

4 vedľajšie účinky vlasov Narovnávanie by ste mali byť vedomí

4 vedľajšie účinky vlasov Narovnávanie by ste mali byť vedomí

Milujete poker rovný účes? Chystáte sa dostať svoje narovnať vlasy? Ak áno, potom je tento článok je pre vás. Odhalili niekoľko faktov o vyrovnávanie vlasov tu.

Rovnanie môže vaše vlasy vyzerať lesklé a krásne. Dotyk železa môže transformovať kučeravé kadere do rovnej a hodvábnou srsťou. Človeka vyzerá tak krásne, že sme často ponáhľať, aby sa naše narovnať vlasy, bez toho aby vedel o jej vedľajších účinkoch. Je dôležité si uvedomiť, pravé techniku, ako aj jej vedľajších účinkov.

Nesprávne rovnanie technika môže byť nebezpečné a môže viesť k trvalému poškodeniu vlasov. Hoci vedúci kaderníctvo a odborníci na vlasy sú veľmi opatrní ohľadom postupu, vedľajšie účinky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Záleží tiež na kvalite a typu vlasov. Je potrebné vedieť o vedľajších účinkoch vyrovnávanie vlasov pred ísť na človeka.

load...

Vyrovnávanie vlasov nežiaduce účinky:

Všeobecne platí, že použitia akejkoľvek vonkajšej a neprirodzené činidla na tele môže viesť k možným vedľajším účinkom. Vyrovnávanie vlasov je žiadna výnimka. Rôzne metódy vyrovnávanie vlasov zahŕňajú priame teplo a chemikálie, ktoré sa môžu ukázať ako nebezpečné občas. Nemôžete byť istí, že výrobok, ktorý používa váš stylista.

Kým použitia chemikálií prvýkrát, môžete si byť istí, ak ste alergický na takých kompozícií. To je často vidieť, že vystúpiť na slnku s narovnané vlasy, môže dôjsť k poškodeniu zdravia vlasov hlavne kvôli škodlivým UV žiarením. Tieto chemikálie by mohli nepriaznivo reagovať, ak sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Preto je nesmierne dôležité skontrolovať produkty, ktoré sú používané v rámci postupu.

  1. Jedným z najčastejších vedľajších účinkov vyrovnávanie vlasov je nadmerné sucho. Použitie fén robí situáciu ešte horšie. Vlasy stráca svoju prirodzenú vlhkosť do značnej miery; to začína vyzerať nudné a kučeravé zakaždým, keď vystúpiť.
  2. Alergie alebo iné typy reakcií sú zvyčajne spojené s vyrovnávanie vlasov. Alergické reakcie sa vyskytujú najmä v dôsledku chemickej reakcie. V tomto prípade môže nežiaducim účinkom bezprostredne po ošetrení, alebo niekoľko dní potom, čo sa objaví. Niektoré z alergií v dôsledku vyrovnávanie vlasov patrí svrbenie na koži a vlasovej pokožky, začervenanie pokožky hlavy, vyrážky, svrbenie oka a červených očí. Mali by ste okamžite konzultovať s lekárom, ak niektorý z vedľajších účinkov pretrváva dlhšie ako jeden deň.
  3. Ďalším vedľajším účinkom rovnanie je nuda s poker rovné vlasy vzhľad. Áno, počuli ste to správne! To sa stáva častejšie, v prípade trvalého rovnanie. Akonáhle si narovnať vlasy natrvalo, je veľmi ťažké, aby opäť zmeniť účes. V prípade dočasného rovnanie tiež na sebe iný štýl stáva nemožným občas.
  4. Ďalšie klinický vedľajší účinok vyrovnávanie vlasov je ťažká padanie vlasov. Mnoho ľudí, ktorí rovnané svoje vlasy, zažili rovnaké. Použitie nekvalitných chemických látok a nesprávnej technike pomocou rovnanie železa rozbije vlasy od korienkov. V dlhodobom horizonte, vlasové folikuly zoslabnú a padanie vlasov pokračuje.

Ako sa vyhnúť vedľajšími účinkami vyrovnávanie vlasov:

Vyhnúť sa nežiaduce účinky vyrovnávanie vlasov je jednoduché a je to možné. K tomu, musíte navštíviť dobré a trustable kaderníčky. Uistite sa, že stylista ste pútavý je vyrovnávanie vlasov expert.

load...

Tiež skontrolujte, či váš kaderník používa dobrú značku stylingových prípravkov, ktoré sú testované dermatológmi. Nerobia povyku zatiaľ čo podstúpi liečbu, a mať dobrú starostlivosť o vaše vlasy, aby sa zabránilo vedľajším účinkom.

load...