Starostlivosť o vlasy

4 najlepšie farebné odtiene vlasov, ktoré pokrývajú šedé vlasy naozaj dobre

4 najlepšie farebné odtiene vlasov, ktoré pokrývajú šedé vlasy naozaj dobre

Voľba dobré značky a odtieň farby vlasov je rovnako dôležitý ako výber správneho kvalitný make-up a oblečenie. Medzi najdôležitejšie faktory pre výber odtieňov je - pleť tón a účes. Môžete tiež experimentovať s farbami na základe príležitostiach, ale nikdy vybrať farbu, bez toho aby vedel, či to bude tak, aby vyhovovali vašej osobnosti alebo vzhľad.

Aj keď môžete pokryť odtiene šedej farby vlasov s akúkoľvek farbu, ak to nevyhovuje, môže to nakoniec vyzerá divne. A na druhú stranu, ak si ísť pre práškové farbenie vlasov alebo farby nízku kvalitu vlasov, potom to môže poškodiť vaše vlasy čím stratíte svoju prirodzenú farbu vlasov.

Jednou z dôležitých vecí, pokiaľ ide o farbenie vlasov je, že by ste mali vždy vykonať kožný test, aby sa zabránilo koža / skalp alergie. Prečítajte si návod balenie dobre pred odchodom do pre farbenie, najmä ak robíte to sami, alebo doma.

load...

Takže bez ďalšieho kriku, predstavujeme top 5 voľby farebných odtieňov vlasy pokryť sivé vlasy: odtiene, ako je Natural Black, najtemnejšie zhnedne a ľahkých zhnedne a Burgundsko práce pre indické odtiene pleti najlepší. Výber správnej farby podľa vašej pleti je tiež náročná úloha. Avšak, skúste nájsť najbližšiu farbu vlasov odtiene pre vaše vlasy.

1. Natural Black:

Ak nemáte v pláne experimentovať a chcú dobrý prírodné čierna, potom nie je problém s výberom farieb. Nižšie uvedené farby na vlasy značky ponúkajú najlepšie trvalé prírodné čierne sfarbenie indické vlasy. Skin pleť nebude záležať tu, ako ste sa snaží obnoviť stratenú prirodzenú čiernu farbu vašich vlasov.

L'Oreal Paris Excellence Crème Black 1

Garnier Color Naturals Natural Black 001

Farba Wella Kolestint vlasov Black 2-0

2. Dark Brown:

Ak sa chcete trochu štýl a pôvab na svojom pravidelnom čierne vlasy a tiež pomôcť pokryť svoje sivé odtiene, potom tmavo hnedá vám dá ten správny lesklý lesk a povrchovú úpravu. Ľudia s fér wheatish pleťou môžu zvoliť tento odtieň.

load...

L'Oreal Paris Excellence Crème 3 Natural Darkest Brown

Garnier Color Naturals Darkest Brown 003

Wella Kolestint Farba vlasov Darkest Brown 4-0

3. Svetlo hnedá:

Ak máte tmavšiu pleť, alebo ak ste spravodlivé a chcete trochu zlatý nádych, potom ísť na L.S.O.B.. Vyberte si z farieb uvedených nižšie.

L'Oreal Paris Excellence Crème Mahogany Brown 5,5

L'Oreal Paris Excellence Crème Natural Light Brown 6

Garnier Color Naturals Natural Light Brown 005

4. Burgundsko:

Ľudia s wheatish na tmavšie pleťou by mal vždy zostať mimo dosahu akéhokoľvek odtieňa fialovej, fialové alebo vínovej. To bude len vás vyzerať zahnednuté. Ľudia s veľtrhom veľmi reálne pleť môže ísť o vínovej, ako to bude vyhovovať najlepšie ne.

L'Oreal Paris Excellence Crème Burgundy 3,16

Garnier Color Naturals Burgundy 316

Existujú však rôzne iné odtiene farby na vlasy na trhu, ako je vysoká kvalita, Pink alebo dokonca červené odtiene. Nejedná sa o bežné farby pre pokrytie sivých alebo plné dĺžky sfarbenia, ale sú väčšinou používané ako módne farby. Môžete ísť na prúžky alebo Ombres s týmito odtieňmi.

Avšak chutí a výber ľudí líšia a ak sa cítite pohodlne farbenie vlasov s jednou takú farbu, potom si môže robiť tak dlho, ako si môžete vytiahnuť ho s dôverou.

Čo je vaša obľúbená farba? Povedzte nám to v komentári nižšie.

load...