Starostlivosť o vlasy

30 Medové blond vlasy myšlienky farby vlasov Nemôžete pomôcť Zamilovať sa

30 Medové blond vlasy myšlienky farby vlasov Nemôžete pomôcť Zamilovať sa

Spomínam si, počúva príbeh Zlatovláska a tri medvede ako dieťa a premýšľal, čo s vlasmi musí vyzerať chcel mať tento názov? No, zaujímalo nič iné! Vlasy mala s najväčšou pravdepodobnosťou bohatý odtieň medu blondína. Med blondínka je teplý odtieň blondínka, ktorý má žlté tóny na neho. Nádherné celebrity ako Gisele Bundchen, Jessica Alba a Beyonce (!) Sú preslávené športové tento veľkolepý farbu vlasov. Takže, samozrejme sme museli ísť na lov okolo interwebz hľadať najlepších spôsobov, ako štýl tento krásny odtieň blond. Nižšie sme zostavili naše TOP 30 nápady pre styling vaše medu blond farbu vlasov.

Ale počkať... Ako sme skočiť do toho, poďme sa pozrieť na to, ako si môžete farbiť vlasy v tomto krásnom odtieni doma.

Čo potrebuješ

 • Box medu blond farbu vlasov (s developer v cene)
 • Staré tričko
 • Kefa na vlasy
 • Krájanie klipy
 • Vazelína
 • Miska
 • Gumové / plastové rukavice
 • Farbenie kefa na vlasy
 • Fine ozubený hrebeň
 • Šampón
 • Kondicionér

Ako farbu vlasov Honey svetlovlasý

 1. Kladený na staré tričko, ktoré vám nevadí, ako sa zafarbia farbenie vlasov.
 2. Vykefujte všetky uzly a spleti z vlasov.
 3. Časti vlasy najprv horizontálne, potom vertikálne, aby ho rozdeliť do 4 sekcií.
 4. Roll pod up 3 časti vlasov, takže stratí ten, ktorý chcete spustiť farbenie ako prvý.
 5. Naneste vazelínu po celú dobu vašej línie vlasov a na ušiach, aby sa vaša pleť od získania zafarbia farbivom.
 6. Nasaďte si gumové / plastové rukavice. Dvojica môžu byť zahrnuté do vášho farbivá poľa vlasov.
 7. Postupujte podľa pokynov uvedených na krabici a zmiešajte farbivo vlasov a developer dôkladne v miske.
 8. Vyzdvihnutie half-palcové časti vlasov v čase, spustiť aplikáciu farbenie vlasov priamo z koreňov pomocou štetca.
 9. Hrebe vytiahnuť farbivo po celej dĺžke vlasov, pridanie viac farby podľa potreby, kým ste použili farbivo do svojich koncoch.
 10. Tento postup opakujte, kým ste použili med blond farbu vlasov na všetkých štyroch úsekoch vaše vlasy.
 11. Nechajte farbivo v počas trvania doby uvedenej na krabici.
 12. Zmyť farbivo s teplou vodou, kým ste sa dostali všetky farby z vlasov a voda tečie jasné.
 13. Počkajte asi hodinu pred šampónovanie vlasy. Použite šampón, ktorý bol vyrobený špeciálne pre farbené blond vlasy a podmieňujú ju s kondicionérom, ktorý bol dodaný v krabici s farbou vlasov.

30 Honey Blonde Farba vlasov nápady

1. Auburn Med blond BALAYAGE

Začnime sa trochu jemný, nie? Ak je plná hlava blond vlasy nie je váš štýl, potom BALAYAGE bude ideálny pre vás. To teplých tónoch BALAYAGE začína s krásnym hlbokým odtieňom gaštanové na vrchole, ktorý sa taví do karamelové hnedej a končí s medom blondína vytvoriť nádherné vlasy vzhľad.

load...

2. Honey Blonde Tieň Root

Ja si to, ak chcete mať väčšiu prirodzenou cestou, pokiaľ ide o vašu farbu vlasov. Čo je dôvod, prečo koreň tieň bude dokonale vyhovovať vášmu vkusu. Ísť na stredne hnedý odtieň pri koreni (alebo nechať váš prirodzene tmavý odtieň) a farebný zvyšok vašich vlasov odtieňov medové blond a popola blondína vytvoriť prirodzene slnko odľahčený efekt.

3. Chocolate Brown A Honey Blonde BALAYAGE

Pridaním pomlčky jasu do svojho tmavých vlasov tým, že ide v tomto BALAYAGE vzhľad. Čokoládová hnedá farba základňa funguje ako veľké plátno pre ručné maľba medu svetlovlasý upozorní na neho. Výsledný kontrast medzi čokoládové a medové tóny je ohromujúci, prinajmenšom.

4. Multidimenzionálne Med blond

Dievča s vlasmi ako to budete mať celý svet zabalené okolo malíčku. Tmavý blond Základom tohto štýlu bol obohatený o nejakú ľahkú medovou blond na koncoch dať nejaký nádherný hĺbku celý vzhľad. Štylizované kadere, tie vlasy vzhľad nie je nič menšieho než kaleidoskopu blond odtieňov.

load...

5. Eclipted Med blond

Čo sa v čerstvom pekla, Eclipta ', pýtate sa? No, to je nová farba vlasov trend, ktorý je na vzostupe! Eclipting zahŕňa farbenie vlasov v kontrastných farbách tak, že rámuje svoju tvár. Tu, to bolo vykonané s medom blond prúžky na zaprášenom hnedom základu pre doplnenie tvárové rysy.

6. Honey Blonde Root Melt

Vstúpil do dospelého života a chcú ísť na sofistikované vlasy vzhľad? Máme vás vzťahuje. Tento lákavý koreň tavenina zmesi z čokoládovo hnedej hore na pekné medové blond smerom ku koncom. Šik a elegantné, zároveň.

7. Medi a Honey Blonde BALAYAGE

Nemôžete sa rozhodnúť medzi ísť červené alebo blond? Ísť na oboch! Medený odtieň funguje ako ideálna základňa pre jemné medu svetlovlasý upozorní, že to zlepší pridaním len trochu rozmeru. Napíšte dlhé vlasy a štylizovaný vo vlnách, aby čo najviac z tohto pohľadu.

8. Zlatovláska Honey Blonde

Vyzerať ako vízia, ktorá stupňovitou priamo z rozprávky s touto úžasnou farbu vlasov. To BALAYAGE look používa svetelný platinová blondína ako základ pre teplý med svetlovlasý upozorní. Účinok takto vytvorená touto kombináciou teplých a studených tónov je úplne fascinujúce.

9. Med blond Brownie

Ak existuje jedna vec, ktorú musíte sa naučiť o styling farby na vlasy, to je to - nikdy nemôžeš ísť s miešanie hnedej zle a blondína dohromady. Ísť na ručne maľované vzhľad s čokoládovo hnedé, zaprášené hnedej a medovej blondína vytvoriť nádherné viacrozmerné vlasy vyzerajú, že nikto nebude môcť udržať svoje oči preč.

10. Super Bright Med blond

Takže chcete, aby vyzeral ako Marilyn Monroe, ale sú príliš zastrašiť jej ostrom platinovú blond vlasy? Potom choďte na túto zmiernil verziu svojho vzhľadu. Zvýrazniť svoj med blond základňu s niektorými platinovej blond odlesky, aby to vyzeralo jasnejšie, ale stále držať vzhľad trochu miernejšie. Nechať korene tmavé vytvoriť nejaký kontrast vo svojom vzhľade.

11. Honey Drip Blonde

Všetko, čo hnedé vlasy dámy tam vonku, tam je dobrá správa. Nemusíte sa vzdať svojho bruneta kartu ešte nie! Vyskúšať tento BRONDI (áno, čítate správne), vzhľad, ktorý bude wow všetci okolo vás. Bohatá lieskový orech hnedý na základni tento vzhľad umocňuje honey blonde dip farbené koncoch, ktoré tiež pracujú, aby sa vaše vlasy vzhľad dlhšie.

12. Béžová Med blond

Tá vec s farbou ručne maľované vlasov je, že to vyzerá prirodzene a najdokonalejším spôsob, akým žiadna iná metóda môže. Pozrite sa na to dávať pozor, napr. Odtiene béžovej a medu blondíny boli odborne natreté na svetlo hnedé základňu, aby jej vlasy, ktoré dokonale Sunkissed pláž zadok vzhľad.

13. Butterscotch A Honey Blonde

Všimli ste si niekedy na nádherné farby karamelový zmrzliny, že odkvapkávacia vašej kužeľ na horúci letný deň? Táto farba na vlasy pohľad berie inšpiráciu z práve to. Krásna Miešanie bohaté zlaté a mäkké medu blond, tie vlasy vzhľad je skutočne jeden pre vekové kategórie, najmä keď navrhol v niektorých Beachy vlny.

14. Light Honey Blonde

Ísť extra ľahké a svetlé vlasy a snaží sa na tento ohromujúci farby, ktoré budete určite rád. Ak ste tmavé vlasy krása, bude pre toto svetlo medu blond odtieň bude úplne a radikálne premeniť svoj vzhľad - skvelý spôsob, samozrejme.

15. Rose Gold Honey Blonde

Kto nemá rád zvuk ružové zlato vlasy? Takže, choďte na túto kovovú vlasy vzhľad, ktorý sa dosiahol od farbenie vlasov v chladnom tónovaný mede blondína s niektorými ružovej tónmi. K Rose zlaté lesk, že táto kombinácia farieb dáva off je jeden pre veky.

16. Textúrou Med blond BALAYAGE

Asi sa pýtate, ako by ste mohli pridať textúru, aby svoju farbu vlasov, nie? No, môžete si určite vytvoriť ilúziu toho. Tento pohľad založený karamel blond bol hrubo ručne maľované s ľahkou medu blond odtieňa, aby to neodolateľne drsný a chlpatý textúry.

17. Burgundsko medu blond Gradient

Je to naozaj nie je nič lepšie ako toto. Ak BALAYAGE a tieň sú príliš mainstream pre viac individualistických vkusu, to je druh gradientu farebné úlohy, ktorú bude štekliť vaša fantázia. Vzhľad začína s živým vínovo na vrchole, ktorý zostupuje do jahodová blondína, a konečne, aby bohaté medové blondína na koncoch vytvoriť úchvatný efekt prechodu.

18. Yellow Honey Blonde

Niektorí ľudia si môžu myslieť, že je to lacné odkázať na blond vlasy ako, žltý '. Nepočúvajte ich. Rovno až žlté vlasy sám začína, aby sa stal farbu vlasov trend a bude nejaký čas na trhu. Mohli by ste skúsiť ísť na svetlo žltá kukurica vlasy vzhľad s trochou medu blond odtieňa na koncoch kompenzovať jas a dať mu viac tlmený vzhľad.

19. Pale Honey Blonde

Vyzerať a cítiť sa ako princezná z rozprávkového kráľovstva s týmto farbu vlasov, ktorá vám bude vyzerať úplne éterická. Táto super svetle medová blond vlasy farby s tmavými koreňmi je elegantný vzhľad vlasov, ktoré vaše sofistikované vlastné zaslúži. Štýl je v niektorých voľných kaderí dokončiť kráľovský vzhľad.

20. Tmavo Med blond BALAYAGE

Chcú prestať byť dievča-nasledujúcej-dvere a stať sa sexy bomba? Potom sa zbaviť svojej hnedé zámky pre tento zmyselný vzhľad. BALAYAGE svoju tmavo hnedé vlasy s hlbokým medu blond odtieňa pre vytvorenie tejto úžasnej vlasy vzhľad. Vystúpiť, a verte mi, že ste chcel, aby niektoré vážne hlava otáča.

21. Med a Ash Blonde

Kto vedel, že dve farby na vlasy s názvom, med 'a, popol'by ísť ruka v ruke tak dobre? Vyskúšať tieto dva nádherné odtiene as upozorní na vašej káva hnedé vlasy pridať trochu povzbudenie a jas na to. Chop vlasy off do dlhého mikáda a štýl ju vo vlnách, aby čo najviac z tejto úžasnej vlasy vzhľad.

22. Silver tónovaný Honey Blonde

To nepríde ako prekvapenie pre každého, strieborné a blond odtiene ísť spoločne ako želé a arašidové maslo. Toto svetlo medu blond odtieň je povýšený na vyššej úrovni strieborné tóny, ktoré jej. Táto farba vlasov vyzerá dosť regal byť spárovaný s plesové šaty a čelenku.

23. Káva a Honey Blonde Combo

Kto má ešte jednu tónované vlasy v týchto dňoch? Všade, kam sa pozriete, ženy sú športové balayages a Ombres v rôznych farbách. Takže hop na tento trend a dať svoje svetlo hnedé vlasy dvojaký tón zvýraznením s nádhernou medovou blond odtieň, aby to sexy človeka.

24. Caramel A Honey Sorbet

Nie je nič lepšie, ako je pestovanie stolových inšpirovalo farby na vlasy, teraz je tam? Tento hnedý, karamel, med a blond farba práce dokazuje len to. Tieto tri farby víri a zapadnú do seba vytvoriť krásny prechod farieb vo vlasoch.

25. Honey Melt

Už vaše vlasy vyzerajú ako to má medu kvapká to (ako divné ako to môže znieť) s touto peknou farbu vlasov vzhľad. Tmavý dub hnedý topí do nádhernej medovej blond asi v polovici vytvoriť túto dva-posilnil vlasy vzhľad. Toto dva-tónovaný farby úlohou je viazaný na rast sa bez problémov.

26. Honey Blonde All Over

Nechceme, aby neporiadok okolo s odleskami a lowlights a Ombre BALAYAGE? Potom stačí ísť jednoduchý tým, že ide o jediný tón po celom tele. Tento teplý med blond odtieň sa výborne hodí pre tento druh farby prácu, pretože to vyzerá nádherné samo od seba.

27. Honey Blonde Sombre

Môžete mať svoje vlasy vyzeral ako zlatý vodopád, ak idete na tento štýl. Začnite s hlbokým medom blondíny pri korienkoch, ktoré jemne prechádza do mäkkého platinovej blondíny smerom ku koncom. Narovnať vlasy v hornej a stočiť platina končí pre zvýšenie účinku Ombre.

28. Živé Med blond Prednosti

Nudí so svojimi vlasmi a chcú vyskúšať niečo zábavného, ​​aby zatriasli? Potom upozorňuje sú spôsob, ako ísť! Zvýraznenie tmavé vlasy s jasným a pulzujúca odtieni medovej blond, aby to vyzeralo všetko slávnostné a zábavné. Svetlo a tma kontrast je určite vás zamilovať sa svojimi vlasmi znova.

29. Lesklý Med blond Ombre

Ak Morticia Addams žili v tento deň a vek, to je asi vyzerať, že by ísť. Hlboký gaštanovo hnedý bol ombred s dymovou medom blondína na koncoch vytvoriť tento temný a tajomný vzhľad. Lesklý povrch a poker rovný styling pridať len do záhady tohto štýlu.

30. Bronz Med blond BALAYAGE

Je vždy skvelé experimentovať s rôznymi odtieňmi medové blond prísť s farbou vlasov a štýlom, ktorý je jednoznačne vlastné. Napríklad tie vlasy vzhľad je BALAYAGE bohaté bronzu a mäkké medu blondínu, ktorá robí pre vynikajúce multidimenzionálne štýlu.

A to je zábal na našich top 30 spôsobov, ako štýl vášho medu blond farbu vlasov. Dajte nám vedieť, aké štýly milujete najviac a štýlu, ktorý ťa zdvihnúť telefón a dohodnúť si schôdzku so svojím kaderníkom!

load...