Starostlivosť o vlasy

25 účinných spôsobov liečby, zabrániť a odstrániť rozdelené konce!

25 účinných spôsobov liečby, zabrániť a odstrániť rozdelené konce!

Zápasí s rozstrapkané končeky vlasov? Štiepeniu bráni v udržiavaní dlhé vlasy? Prvý sa pozrime na to, čo sú rozstrapkané končeky.

Aké sú rozštiepené končeky?

Roky nesprávnej starostlivosti o vlasy, krutých chemickým ošetrením a kefovanie vedie k rozštiepené končeky. Ak vaše vlasy sú kučeravé alebo drsný, alebo je poškodený, prírodné silice vyrobené vlasové folikuly nie sú schopní cestovať po celej dĺžke vlasov. Tak vlasy zostáva podvyživený a vyzerá suché a drsné.

Ak je potrava nie sú poskytované v pravidelných intervaloch cez vonkajšiu prostriedkami (s použitím rôznych produktov, ako kondicionéry a necháme-in sér alebo poskytujúca hlboké prípravných na vlasy), končeky vlasov tipy stanú extrémne suché, krehké a dostať rozštiepené pravidelným náporom hrebeňov a kief a ďalších stylingových nástrojov, ak používate niektorý. To vedie k rozštiepené končeky. Nejotravnější súčasťou toho všetkého je, že akonáhle sa konca Spit vyvíjať, majú schopnosť cestovať až na dĺžku vlasov, a tak ak sa nelieči v riadnom termíne, môžu zničiť štruktúru celého vlasového vlákna.

load...

Vyskúšať tieto liečby, prevencie a odstraňovanie štiepeniu.

A. Ako odstrániť rozštiepené končeky:

 • Olejovanie vlasy strands- Áno, ste to počul pravdu, "Vlasy pramene". Nemusíte nutne vzťahovať na celé pokožke hlavy, ak trpíte na rozštiepené končeky problém. Všetko, čo musíte urobiť, je dostať dobrý nočný spánok po olejovanie vlasovej pramienky s olivovým olejom (iba) alebo zmesou kokosový olej, horčicový olej a olivový olej v rovnakom pomere a masáž na k vašej plnej vlasy rovné a tiež vy opakovať tento 3 - 4 krát za týždeň, najmä smerom ku koncom. Druhý deň ráno svoj môžu umyť ho s miernym jemným šampónom
 • Ak môžete zohnať čerstvé avokádo, potom môžete mať vždy vlasové masky vyrobené z avokáda tým, že pasta avokádo a použiť ju na celé vlasy spolu s vlasovú pokožku, od korienkov až ku končekom a nechajte pôsobiť asi 20 minút, opláchnite a šampón.
 • Make zmes jednej čajovej lyžičky mandľového oleja na jeden vaječný žĺtok alebo zvýšenie počtu vajíčok na 2 - 3, v závislosti na dĺžke vlasov a tiež mandľový olej v pomere a poraziť ho do kvapalného penivý pasty a použiť ho na celé vlasy , nosiť plastovú krytku a nechajte pred šampónovanie po dobu asi 20 minút.
 • Môžete zohnať orechového oleja? Ak môžete, potom je to úžasné pre rozštiepené končeky. Masáže a nechať na plný alebo len koncové minulosti vašich vlasov a umyte jemným šampónom ráno, rozdeliť koniec by mal byť problém vyriešený len asi 1 až 2 mesiace s orech olejovanie s vlasmi 4 až 5 krát týždenne ,
 • Môžete tiež použiť nejaký dobrý a silný telové mlieko smerom ku koncom iba (asi dva palce od konca) a nechajte pôsobiť cez noc a šampón na ďalší deň.

B. Ako sa vyhnúť rozštiepené končeky:

 • Rez Najviac ¼ alebo piaď svoje vlasy, keď ste ísť na rozdelenom konci strihanie alebo keď u rozhodnúť, ako to urobiť doma. Ísť na vlasy strihanie každých 6 až 8 týždňov.
 • Nosiť čiapku, keď idete von na slnku, ak máte tendenciu sa dostať štiepeniu.
 • Nenechávajte Tvoje vlasy tečie po celú dobu hlavne vonku, pretože vietor môže robiť vážne škody na vlasy končí. Vždy zviazať si vlasy do copu alebo drdolu.
 • Pravidelná klimatizácia je nevyhnutné nadviazať s dobrým vlasmi séra alebo pravidelného olejovanie vlasov.
 • Znížiť na horúce železné natáčky a príliš styling gél a stylingových produktov a farby na vlasy

C. Odstránenie rozštiepené končeky:

Najjednoduchší spôsob, ako odstrániť rozštiepené končeky, ktoré som poznal a používal som bez problémov stále je to ten, ktorý som gonna zmienku. Učesať vám vlasy dôkladne a vziať úsekov to, aby to mäkké zvrat od korienkov až do konca. Akékoľvek rozštiepené končeky, ktoré sú v tejto špecifickej časti vašich vlasov bude držať von a môžete skrátiť ho sami s dobrou nožnicami (najlepšie malými nožnicami). To je najlepšie, keď si to pri okne, kde sú slnečné lúče padajúce takže môžete lepšie vidieť rozštiepené končeky. Ak nie ste spokojní s týmto postupom potom môžete vždy obrátiť na salon pre profesionálne strihanie vôbec.

Niektoré praktické kroky sa postarať o rozštiepené končeky:

 1. Použite kvalitný kefy na vlasy a hrebene.
 2. Uistite sa, že budete používať iba vlasové prípravky z renomovaných značiek.
 3. Tieto produkty by mali byť šetrné k vaše vlasy.
 4. Snažte sa striedať medzi domáce opravné prostriedky a komerčne dostupných produktov.
 5. Salon ošetrenie môže byť o niečo drahšie, ale sú dobré však. Rezervujte si nejaké hlboké klimatizácia schôdzky a ísť na pravidelné vlasy kúpeľné procedúry.
 6. Pokiaľ chcete odstrihnúť konce doma, uistite sa, že používate správny vlasy nožnicové, alebo vlasy strihať. Použitie pravidelné nožnice papier môže spôsobiť ďalšie poškodenie vyvolávaný štiepeniu.
 7. Použitie ako menej chemikálií, ako je to možné. Pre tých z vás, ktorí radi hrajú s vlasmi, vziať to trochu jednoduché. Nechajte svoje vlasy uzdraviť úplne a byť zdravý, než sa pre príliš veľa pokusov. Trvalé onduláciu, rovnanie, pravidelné sušenie rana môžu vážne poškodiť vlasy a spôsobiť štiepeniu.
 8. Vždy používajte ochranné produkty ako dovolenku v kondicionéry, vlasové sér a ochrane tepla sér. Tým sa zabezpečí, že vaše vlasy dostane ako menšie poškodenie ako je to možné.
 9. Vždy vypláchnuť si vlasy pred plávanie a vziať rýchlu sprchu po kúpaní. Tým sa zabráni akýkoľvek chlóru vybudovať vo vlasoch a zabraňuje štiepeniu.
 10. Vždy hrebeň opatrne. Vyhnite sa kefovanie vlasy, keď je vlhko.
 11. Udržujte svoje vlasy zviazané v čo najväčšej miere. Otvorený vlasy sú náchylnejšie na poškodenie.

Domáce ošetrenie, ktoré fungujú:

1. Olivový olej:

Olivový olej je nielen pôsobiť ako nevyhnutnú súčasť nášho dobrého jedla ako cestoviny, môže to byť útechou vašej delené koncové náchylné vlasy taky. Teplý olivový olej a len masáže na pokožku hlavy a pokrývajúce konca. Nechaj to na dobu 30 minút a vypláchnuť. Môžete nosiť uterák na vlasy alebo Saran zabaliť a nechajte ho zapnutý cez noc. Pomáha vaše vlasy ako hlboké kondicionér by.

load...

2. Papaya:

Papaya je bohaté na množstvo živín a je skvelý kondicionér na vlasy, aj keď ho aplikovať ako masku alebo len jesť. Ak chcete vlasy masky DE-osiva a miešať nejaké papája (podľa Vášho dĺžky vlasov) v mixéri a zmiešajte s pol šálky jogurtu, ktorý je tiež skvelé pre vlasy! Naneste na vlasy, ako by ste s inou maskou. Nechaj to na dobu 20 minút. Potom umyť vlasy ako obvykle.

3. Vitamín E kapsle:

Vitamín E je neoddeliteľnou súčasťou vlasového je chemické zloženie. Pomocou neho môže posilniť vlasy. Ak chcete použiť vitamín E topicky, najprv odstrániť olej z kapsúl. Potom premiešame buď s jogurtom alebo teplou vodou. Aplikovať toto na vlasy a nechať to na dobu 30 minút, potom umyte ako zvyčajne.

4. Vajcia:

Vajcia obsahuje veľkého množstva proteínu, ktoré môže vyrovnať vlasu a posilnenie. Bití vajcia môžu byť použité na vlasy zmiešané s jogurtom, vody alebo oleja na vlasy a maska ​​vám dá úžasný vlasy určite! To umožní, aby vlasy vyzerať lesklé okamžite. To môže tiež posilniť vlasy cez čase. To iste je kompletné krmivo, ktoré je tiež kompletnú starostlivosť o vlasy liek!

5. Pivo:

Fľaša piva nie je len dobré kick späť a relaxovať. I keď to nemusí byť príliš dobré pre vaše pečeň, to je skvelé pre vaše vlasy! Po umytí šampónom, masáže v šálke plochého piva do vlasov a vypláchnite. Vaše vlasy sa stane úžasne mäkký! Majte na pamäti, že čím tmavšie pivo, tým lepšie je pre vaše vlasy.

Liečba: Čo nesnažiť:

Vždy existujú veľké prírodné prostriedky, ale existuje aj veľa podvody tam vonku. Toto je zoznam tých výrobkov, ktoré sa hovorí, že ideálny pre vlasy, ale spôsobí väčšiu bolesť ako zisk!

1. Med:

To môže byť veľmi ťažké vymyť vlasov, pretože je to tak lepkavá. Jediný spôsob, ako ich použiť skutočne horúcu vodu, aby si to z vášho vlasy úplne. Ale teplá voda je naozaj zlé pre vaše vlasy, takže okrem toho, že hádka použiť, jeho používanie môže byť dokonca škodlivé.

2. Majonéza:

Vajcia sú skvelé pre vaše vlasy. Olej je príliš dobré pre vaše vlasy. Ocot by mohol byť dobrý pre vaše vlasy. Takže ich zmesi musia byť ideálny produkt pre vaše vlasy v poriadku? Nie! Len preto, že zmes rozdúchala s výrobkami, ktoré majú byť dobré pre vaše vlasy, neznamená, že to naozaj je! Si lepšie robiť nejakú inú vlasy maskbecause majonézy je emulzia, ktorá sa práve chystá zhlukovať si vlasy a urobiť z neho cítiť zle! Bude tiež hádka, aby si to taky.

3. Banana:

Zase príliš ťažkopádny! A aj keď sa vám podarí aplikovať dobre, budete brať kúsky banánu z vašich vlasov, hodín potom, čo ste umyl ho!

Teraz, keď know-how o nakladaní s rozštiepené končeky vlasov, a dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach s touto DIY vlasmi masky! Skúsili ste si Mayo masku a skončiť vonia niekoľko dní ako sendvič metra? Dajte nám vedieť! Sme vždy pripravení zdieľať bolesť a zdieľať smiech!

load...