Starostlivosť o vlasy

25 najlepších produktov pre kučeravé ženy

25 najlepších produktov pre kučeravé ženy

Myslíte si, žiarliť z tých dievčat, ktorí jednoducho hop zo sprchy s palicou rovné vlasy? Vy ste chorí sedieť celé hodiny na konci žehličky a curling paličiek, strácaš čas a peniaze sa snaží bojovať proti krútia s rovnanie krémy a teplo styling nástrojov?

No, prečo nie pracovať so svojimi vlasmi, miesto bojovať? Vaše vlasy sa môže zdať ako gule páperie a zmätkov pre vás, ale akonáhle si zistiť jeho potreby, budete vďační, že ste obdarení týmito krásnymi kaderami.

Najlepšie produkty pre vlnité vlasy

 1. L'Oreal Professional Shine a Curl Hair Masque
 2. L'Oreal Professional TEC Hair Mix Spiral Splendor
 3. Slečny Jessie Quick krútia
 4. Shea Vlhkosť Coconut A Hibiscus Curl Enhancing Smoothie
 5. OGX kalenie Kokosové krútia Curling Butter
 6. Kinky Curly Curl Custard Gel
 7. Kiehl je Olive Fruit Oil
 8. TRESemmé Flawless krútia Jelly
 9. Kérastase Bain Oleo-Curl
 10. Ouidad Climate Control teplo a vlhkosť Gel
 11. DevaCurl No Poo
 12. AG Vlasová kozmetika Re: Coil Curl Shampoo Aktivácia
 13. Aveda Confixor Liquid Gel
 14. TRESemme Flawless krútia Spray Gel
 15. Gél Biosilk Zasklenie
 16. Pantene Pro-V Kučeravé vlasy Satin fixácie
 17. Finesse Curl Defining Mousse
 18. Marc Anthony Strictly krútia Stretch
 19. Nexxus Pro-Mende Rozdeliť End Väzba Curl definovanie Creme Gel
 20. Bylinné esencie Totally Twisted Curl Scrunching Gel
 21. Paul Mitchell Round Trip Curl Definovanie
 22. TIGI Catwalk Curl Collection Curlesque krútia rock Amplifier
 23. Organix marockej Argan Oil Curl Perfector
 24. OGX krepovateniu Defying Kukui Curl Creme
 25. John Freida kader Erase Serum

1. L'Oreal Professional Shine A Curl Hair Masque

Tento prenikajúce styling výrobok sa používa pre zmäkčenie a definovať kučeravé vlasy. Obsahuje pšeničný proteín a olej z hroznových, ktorá obsahuje posilňovanie a zmäkčujúce zlúčeniny. Ak chcete získať vlny, aké chcete, šampón vlasy, uterák osušte, votrite malé množstvo medzi dlaňami a pracovať cez vlasy. Asi po piatich minútach (navrhnutých zo strany používateľov, hoci obal hovorí 3 minúty), opláchnite.

load...

MRP: Rs.550 / - (200 ml)

Späť na obsah

2. L'Oreal Professional TEX Hair Mix Spiral Splendor

Ak chcete, "mäkké a lesklé" krúti, skúste tento úžasný produkt! To umožňuje definovať tvar a oživiť lesk. Má jablčnú vôňu, ktorá má tiež magickú esenciu. Je to hydratačný kondicionér, ktorý riadi krepovateniu a omladzuje kadere. Hydratuje a vymedzuje strednej textúry kadere, a ponecháva im pri pohľade leštený a lesklé. Funguje to veľmi príjemné s L'Oreal Lumi oleja, mierne drahý, ale absolútne stojí za to.

load...

MRP: Rs. 550 / - (150 ml)

Späť na obsah

3. Slečny Jessie to rýchle zdvihy

Ide o produkt milovala mnoho curlyhaired žien. To prináša na sľúbené výsledky a umožňuje udržanie kučeravé vlasy ľahko. To neváži si vlasy dole a udržuje ju skákacie a mäkká.

MRP: Rs. 2291 / - (237ml)

Späť na obsah

4. Shea Vlhkosť Coconut A Hibiscus Curl Enhancing Smoothie

Ak hľadáte produkt, ktorý bude hydratujú vlasy, keď zahladzovanie na krepovateniu, to je ono. Avšak, nemožno použiť ako výrobok pre držanie, pretože sa chová skôr ako krém kondicionér. Zanecháva vlasy voňajúce úchvatne krásna a je ideálny pre pridávanie vlhkosti do druhého dňa vlasy.

MRP: Rs. 1794 / - (340 g)

Späť na obsah

5. OGX Kalenie Kokosové krútia Curling maslo

To je jeden z tých produktov, ktoré je potrebné použiť pri zachovaní menej je viac pravidlo. Je ideálny pre dievčatá, ktoré milujú krútia, že pach pláže a kokosové orechy. Ako už bolo uvedené na obale, môžete nechať maslo alebo prepláchnuť. Je skrotí a definuje kadere pri pridávaní vlhkosti.

MRP: Rs.675 / - (187 g)

Späť na obsah

6. Kinky Curly Curl Custard Gel

Ako už názov napovedá, tento produkt funguje dobre pre kučeravé vlasy, ktoré inak, je veľmi ťažké skrotiť. Vyhladzuje dole krepovateniu a dodáva definíciu svojich kaderí. Má silnú pozíciu, ktorá udržuje vaše vlasy na svojom mieste po celý deň.

MRP: Rs. 2129 / - (237ml)

Späť na obsah

7. Kiehl je Olive Fruit Oil

Pod touto značkou olej je známy pre veľmi poškodené vlasy. Je vyrobený pre dehydratovanú, podvyživené a poškodené vlasy. Je to mix zmiešané obohacujúce avokádový olej, citrónovú extraktu a olivový olej ovocie inšpirovaný tradičnými domácimi recepty na pomoc obnoviť pevnosť a pružnosť vlasom a zamknite ich do. Jemná vôňa samotného tejto rady stojí za cenu. To okamžite hydratuje vlasy. Je tak ľahký, že kadere nie sú zaťažené.

MRP: Rs. 4265 / - (226 g)

Späť na obsah

8. TRESemmé Flawless krútia Jelly

S pomocou tejto úžasnej produktu, budete mať, objem a odraziť 'vo svojich kaderí s francúzskymi prvkami! Táto super ľahký gél krém je potrebné mať curl produkt tvorby. Vytvára definované kučery a dodáva len toľko lesk, aby sa hlavy otočiť. Ktorú ste tiež dáva správne množstvo priestoru. Je stále k dispozícii v Indii ešte, ale môže vykonať zápis skoro a je známe, že je jedným z najlepších produktov pre kučeravé vlasy.

MRP: Rs. 1687 / - (177ml)

Späť na obsah

9. Kérastase Bain Oleo-Curl

To bolo ohodnotené najlepšie, zvlnenie zvyšujúce 'šampón vôbec. Jedným z jej základných výhod je, že to nie je vybudovať na vlasy a pomáha to držať seba naozaj dobre. Aj keď drahšie, tento produkt stojí za každý cent ste zaplatili.

MRP: Rs. 2039 / - (250 ml)

Späť na obsah

10. Ouidad Climate Control teplo a vlhkosť Gel

To dáva svoje kadere potrebné definície a riadi krepovateniu. Tento produkt je určite vás zamilovať sa do nej, ako to bude prínosom pre vaše vlasy do obrovských rozmerov. Použite ju a budete čoskoro radi chváliť svoju kučeravú hrivu.

MRP: Rs. 4044 / - (250 ml)

Späť na obsah

11. DevaCurl No Poo

To je jeden z najviac používaných šampóny. Je pena-free a čistí vaše vlasy bez zásahu do jeho výroby prírodných olejov. To je veľmi dôležité, inak vaše vlasy by stratila svoju vlhkosť a výživu.

MRP: Rs. 4926 / - (946ml)

Späť na obsah

12. AG Vlasová kozmetika Re: Coil Curl Shampoo Aktivačný

Tento produkt posilňuje vlasy s pomocou komplexného súčasnej lokne vytvárať v ňom, známy ako C3. Obohacuje svoje kučeravé zámky s esenciálnych aminokyselín. Pre tých, ktorí sa tam túžbu po kučeravé vlasy, bude tento výrobok stimulovať a prebudiť mastných kyselín ležal spiace vo vašich vláskových buniek.

MRP: Rs. 1851 / - (177ml)

Späť na obsah

13. Aveda Confixor Liquid Gel

Ide o vysoko odporúčané gél užívateľovi, najmä pokiaľ ide o kučeravé vlasy vlastníkmi. Má na, no-odlupujúcu 'majetku a neuveriteľný zápach, ktorý môže pretrvávať dlhšie dosť, než si myslíte, že môže. Užívatelia tiež povedať, že aplikácia tohto gélu sa bude dať svoje kučeravé vlasy bounciness.

MRP: Rs. 2901 / - (250 ml)

Späť na obsah

14. TRESemme Flawless krútia Spray Gel

Zaujíma vás, prečo je to skvelé pre vaše vlasy? No, je to preto, že užívatelia tvrdia, že tento výrobok zachováva svoj sľub. To nielen pomáha kontrolovať kučeravé textúra vlasy, ale tiež dáva vaše vlasy, že toľko potrebnú lesk, hebkosť, objem, a definície. Čo viac si môžete priať?

MRP: Rs. 2858 / - (236ml)

Späť na obsah

15. Gél Biosilk Zasklenie

Chystáš blázon nad kučeravou, hrubé kučeravé vlasy? Worry nie viac! Tento vlasy krém pre kučeravé vlasy je úplne úžasné a robí divy. To nielen pomáha definovať svoje kučeravé zámky, ale aj udržuje ju mäkkú a kader-free, a chráni ju pred slnkom. Ako? Vzhľadom k tomu, že obsahuje ochranu proti slnečnému žiareniu!

MRP: Rs. 7667 / - (207ml)

Späť na obsah

16. Pantene Pro-V Kučeravé vlasy Satin fixácie

Tento produkt bude ideálnou voľbou pre kučeravé vlasy, pretože je cenovo dostupné, ideálne pre každodenné použitie, ovláda kučeravé vlasy, zabraňuje vlasy prilepenie k sebe navzájom, a dáva to žiariť, hlasitosť, a výživa. Potrebujete niečo viac?

MRP: Rs. 6096 / - (250 ml)

Späť na obsah

17. Finesse Curl Defining Mousse

Prečo sú užívatelia úplne závislý na toto? No, pravdepodobne preto, že okrem toho, že úžasné, to je tiež veľmi cenovo dostupné. Je to do značnej miery robí všetko, čo chcete pre vaše vlasy a pomáha udržiavať ju po celý deň. Ísť pre tento jeden, pretože to je určite, aby vaše kučeravé húštine zvodný rozlíšením!

Späť na obsah

18. Marc Anthony Strictly krútia Stretch

Ak ste chorí z pevnej kadere klesajúcim dĺžku vlasov, tento produkt je ideálny pre vás. Ako už názov napovedá, že uvoľní a predĺži krútia pri ich definovaní a dodáva lesk. Žiadaný produkt vyskúšať, či chcete už hľadá, hydratovaná kadere s žiadny z kader.

MRP: Rs. 1837 / - (200 ml)

Späť na obsah

19. Nexxus Pro-Mende Rozdeliť End Väzba Curl definovanie Creme Gel

Väčšina kučeravé dievčatá Zdá sa, že nikdy nekončiaci problém s kader a poškodenia. Ak ste sa zmestili do tejto kategórie, Nexxus Pro-Mende môže byť len produkt pre vás. To upokojuje kader, a jeho unikátne zloženie umožňuje viazať štiepeniu, zníženie poškodenia a obnovenie späť svoje zdravie.

MRP: Rs. 2272 / - (325 ml)

Späť na obsah

20. Rastlinné esencie Úplne Twisted Curl Scrunching Gel

Či už máte pevné kučery alebo voľné vlny, tento produkt vyhladzuje dole akúkoľvek krepovateniu a dodáva odraziť na vaše vlasy. Trochu produkt ide dlhú cestu, ktorá vám je definované kadere, ktoré nie sú zaťažené. Pridať nejaké bobule dobro do vášho života tým, že tento výrobok vyskúšať.

MRP: Rs. 2730 / - (170 g)

Späť na obsah

21. Paul Mitchell Round Trip Curl Definovanie

Tento produkt definuje svoje kadere so žiadnym z chrumkavosť alebo strnulosti, ktorú zvyčajne dostanete s zvlnenie produktov zvyšujúcich. To dáva dobré držanie a vyhladzuje krepovateniu, pričom je úplne bez tiaže. Pre kadere a vlny s odrazom, to curl autor definícia je definitívny go-produkt.

MRP: Rs. 2908 / - (200 ml)

Späť na obsah

22. TIGI Catwalk Curl Collection Curlesque krútia rock Amplifier

Akonáhle budete používať tento produkt, je zaručené, že držať okolo vo svojom živote najdlhšiu dobu. Dodáva objem a odraziť, zatiaľ čo zahladzovania flyaways a krepovateniu. Zosilniť svoje kadere na maximum s týmto produktom.

MRP: Rs. 1312 / - (150 ml)

Späť na obsah

23. Organix marockej Argan Oil Curl Perfector

Tento produkt robí presne to, čo hovorí. Aj keď je opísaný ako krému, to je viac ako gél. To je dobrá vec, ako gél je lepšie definovať a držanie kaderí. To sa tiež stará o kader a flyaways. Pre mäkké a zvládnuteľné kadere, aby miesto na poličke pre tento produkt.

MRP: Rs. 670 / - (177ml)

Späť na obsah

24. OGX strapatenie Defying Kukui Curl Creme

Každý vie, že vlhkosť je zložená dievčenské najhorším nepriateľom. Ak vaše vlasy tendenciu sa nafúknuť do kučeravou loptou, keď sa vlhkosť zasiahne, tento produkt môže zachrániť svoj život tým, že skrotí svoju hrivu. Vonia to skvelé a neváži si vlasy dole.

MRP: Rs. 724 / - (177ml)

Späť na obsah

25. John Freida kader Erase Serum

Tento produkt funguje pre všetky typy vlasov, z vlnitej výstřednímu. Vonia to skvelé a necíti lepkavá vo vlasoch. To tiež funguje ako tepelný ochranný prostriedok, takže môžete vyhodiť-suché vlasy po aplikácii. Ak chcete použiť tento kučeravé vlasy sérum, všetko, čo potrebujete urobiť, je použiť množstvo veľkosti hrášku na mokré vlasy.

MRP: Rs. 1175 / - (50 ml)

Späť na obsah

Niektoré tipy pre styling kučeravé vlasy

1. Ditch The Heat - tepelné styling nástroje, ako sú žehličky a kulmy robiť nič iné, než poškodiť zámky a premeniť vaše vlasy do suchej, krehké, nezdravé neporiadok. Takže preskočiť je. 2. Ak je klimatizácia, použiť kondicionér začínajúcich asi palec pod koreňom, a platí po celú cestu dole ku končekom vlasov. Nenanášajte príliš veľa kondicionér, môže to mať za následok vaše vlasy stávajú mastný. 3. Ak ste v zhone a nemajú čas dať vaše vlasy uschnúť na vzduchu, použite nástavec blow-vlasov pri sušení. Sušič vlasov môže byť vaša najhoršia nočná mora, ak máte kučeravé vlasy, pretože jednoducho robí vaše vlasy ísť puf! 4. Curling pena a gély sú najlepšie zvlnenie definovanie produktov a pre vytvorenie týchto scrunched Beachy vlny. 5. Buďte opatrní pri používaní objasňujúce šampóny. Sírany prítomné v nich môžu byť škodlivé a opustí suché vlasy.

Dúfam, že tento článok o najlepších kučeravý vlasové prípravky vám pomôže. Do zoznamu sa svojich favoritov v poznámkach nižšie.

Pre pridanie nových produktov odkazujú tieto stránky:

Totalbeauty.com sephora.com realsimple.com

load...