Starostlivosť o vlasy

20 Magické nápady na farbu mahagónu

20 Magické nápady na farbu mahagónu

Mahagon. Slovo samo o sebe znie bohatý, luxusné, exotické. Táto bohatá a živé farby, ktorá je o odtieň medzi červenou a hnedou je jedným z najpopulárnejších farby na vlasy po celom svete. A pre to dobrý dôvod - tento krásny odtieň je jasný, bez kričal o pozornosť. Živý, ale zachováva svoju eleganciu. Mahagon je odtieň šitý na mieru pre tých, ktorí chcú experimentovať s ich farbou vlasov, bez toho aby sa podbízí poburujúce farba vlasov trendov. To je pre tie ženy, ktoré sa chcú dostať klasický vlasy vzhľad. Ale len preto, že sa chystáte na farbe, ktorá je na prirodzenejší strane farebného kola vlasy, neznamená, že nemôžete experimentovať s tým, ako ste to štýl. Takže, tu sme zostavili zoznam našich 20 najlepších nápadov na farbenie vlasov mahagón.

Ale skôr, než sme sa skočiť do zoznamu, poďme sa pozrieť na to, ako môžete vlastne farbu vlasov v tomto krásnom odtieni priamo v pohodlí svojho domova!

Ako farbiť vlasy Mahagon

Čo potrebuješ
 • Box z mahagónu farbu vlasov
 • Starý t-shirt / starý uterák
 • Kefa na vlasy
 • Krájanie klipy
 • Vazelína
 • Miska
 • Gumové / plastové rukavice
 • Aplikátor fľaša / kefa
 • Šampón
 • Kondicionér
Ako farbu vlasov
 1. Kladený na staré tričko alebo zabaliť starú uterák okolo na ramene, takže nemusíte dostať farbivo na vaše dobré oblečenie.
 2. Vykefujte všetky uzly a spleti z vlasov.
 3. Rozdeľte všetky svoje vlasy - najprv horizontálne, potom vertikálne - to rozdeliť do 4 sekcií.
 4. Roll a klip 3 úseky vlasy, opúšťať stratiť ten, ktorý chcete spustiť farbenie ako prvý.
 5. Naneste vazelínu po celú dobu vašej línie vlasov a na ušiach, takže nefarbí pokožku.
 6. Nasaďte si gumové / plastové rukavice.
 7. Postupujte podľa pokynov uvedených na krabici a zmiešajte farbenie vlasov v miske.
 8. Vyzdvihnutie half-palcové časti vlasov v čase, spustiť aplikáciu farbenie vlasov pomocou buď farbenia štetcom alebo aplikátorom fľaše od asi 1 palec pod svojimi koreňmi.
 9. Prsty do práce farbivo do a po celej dĺžke vlasov.
 10. Tento postup opakujte, kým ste použili farbu mahagónové vlasy na všetkých štyroch úsekoch vaše vlasy.
 11. Nechajte farbivo v počas trvania doby uvedenej na krabici.
 12. Zmyť farbivo s teplou vodou.
 13. Počkajte asi hodinu pred šampónovanie a klimatizácia vlasy.

No, teraz, keď viete, ako farbiť vlasy mahagón, poďme skočiť do všetkých spôsobov, ako môžete štýl tejto nádhernej farby vlasov!

load...

20 Úplne Veľkolepé nápady mahagón Farba vlasov

1. Mahagón Dream

Chápem. Mám že farbenie vlasov sa mohlo zdať veľmi skľučujúca pre vás. Tak prečo nie začať s viacerými prirodzenej farby, čo? Dalo by sa zachovať prirodzene tmavo hnedú farbu svojich koreňov a ísť na jemné mahagónovým Ombre ku svojim koncom vytvoriť absolútne zasnený vlasy vzhľad.

2. Mahagon On Fire

Pokiaľ ide o záležitosti vlasov (a srdce), niekedy je lepšie ísť all-in. Dobrým spôsobom, ako to urobiť, je ísť na tento bohatý mahagón farba vyzerať. Kým hlboký odtieň mahagón pôsobí ako báza, svetlé pruhy medené prízvuku to vytvoriť ohnivý efekt.

3. Grapevine Mahagon

Ach... Je tam niečo lepšie ako kopanie späť a relaxáciu s pohárom červeného vína na konci dlhého dňa? Myslím, že nie. Takže ukázať nejakú lásku k vašej obľúbenej end-of-the-denné aktivity vyskúšať tento vlasy vzhľad, ktorý je ohromujúci melange mahagónu a fialovej.

load...

4. Mahagón Sunset

Nie ste v úžase z krásnych farieb, ktoré rozžiaria oblohu pri západe slnka? Maľovať svoje vlasy v tých istých farbách tým, že ide o tejto nádhernej vlasy vzhľad. Nádherný mahagónový odtieň bol balayaged s prašné ružové v stredu napodobniť zostup slnko do temnoty za súmraku.

5. Dusty Rose Mahagon

Chcú vyzerať ako bohémsky púštne princezná tanec jej srdce na Coachella? Potom máte vyskúšať tento nádherný vlasy vzhľad. Krásne mahagónové vlasy tu bolo zdôraznené s prašnou hnedým odtieňom a štylizovaný do tvarovaných vĺn vytvoriť mäkké a romantické vlasy vzhľad.

6. Broskyne a mahagón

Ak existuje jedna farba vládnucej prenocovať v tejto sezóne vo farbe vlasov trendy, to má byť broskyňa. A prečo by nie? Tento decentný odtieň oranžovej ide dokonale so všetkými kožnými pleť. Tento tieň vzhľad hotové s mahagónu na vrchole a broskýň na spodnej strane je ohromujúci zmes farieb.

7. Rose Gold Mahagon

Buďme skutočné. Všetci vieme, že kovový odtieň hojdacie vlasy módny svet práve teraz. Ružové zlato, samozrejme! Táto mahagónová farieb založený úloha bola zvýraznená s pruhmi zlata na dne vytvoriť krásny BALAYAGE z drevín a metalických odtieňov.

8. Choco-Mahagon Swirl

Čo dostanete, keď víria dve bohaté odtiene hnedej dohromady? Vec krásy. A to je presne to, čo dostanete, keď máte tmavú čokoládu odtieň ako svoju základňu, zvýraznené jemnými mahagónu pruhy vytvoriť tento sofistikovaný a decentný vzhľad.

9. Mahagón vodopád

Kto nechce vyzerať ako mystické bytosti? Lesná nymfa, snáď? No, môžete žiť, že sen o vyskúšaní tejto nádhernej vlasy vzhľad. Tento bohatý mahagón single-tónovaný vzhľad vytvára efekt nič menšieho než červenohnedého vodopád kaskádové dole chrbte.

10. Copse mahagónu

Tam je dôvod, prečo vlasy maľba je najpopulárnejší farbenie vlasov technikou práve teraz (a pravdepodobne bude na dlhú dobu). Je to preto, že vytvára najviac ohromujúci rozmer a pohyb vo vlasoch. To mahagón maľované vzhľad, napríklad obnoví bohaté tmavo hnedé odtiene nachádzajú hlboko v srdci lesa.

11. Mahagon Subtlety

Jemnosť je umenie. A je to ešte viac pri vytváraní úžasné vlasy vyzerá ako tento. To mahagón BALAYAGE mieša tak krásne do tmavo hnedej základné farby, že efekt vytvára je veľmi prirodzené. Subtílny blink-and-you-Miss-it prvkom tohto pohľadu je to, čo robí to tak nádherné.

12. Mahagón odvar

Všimli ste si niekedy ohromujúci odtiene oranžovej a hnedej, ktoré Swirl v šálke, akonáhle váš sáčok narazí na horúcu vodu? Vzhľadom k tomu, že je inšpiráciou tejto vlasy vzhľad. Tento mahagón báze štýl bol zvýraznený objavujú odtiene červenej a oranžovej vytvoriť tento nepredvídateľný vzhľad.

13. Mahagon Sheen

Takže nechcete zafarbiť všetky svoje vlasy? To je v poriadku, pretože mám ľahké pre vás riešenie. Stačí pridať lesk fialky a mahagónu nad prirodzene tmavo hnedé vlasy. Keď slnečné svetlo dopadne vaše vlasy, bude to prepukol symfónia bohatými farbami.

14. Mahagon Brunette

Chcem vyzerať úplne sofistikované a elegantný s vami budúci vlasy vyzerať? Mám na chrbát! To mahagón vlasy vzhľad bol jemne zvýraznené odtiene zázvoru červenej a hnedej vytvoriť elegantný vzhľad, ktorý má pred sebou ešte mladistvý atmosféra k tomu.

15. Fiery Red Mahagon

Holka, len preto, že chcete získať mahagón farbené vlasy neznamená, že budete musieť bozkávať vaše svetlé vlasy sny zbohom. Tu je super pekný pohľad si môžete vyskúšať. Dalo by sa ísť na nejakú červeno-tónovaný mahagónu maľované cez tmavo hnedú základ pre vytvorenie tohto nádherne ohnivý vzhľad.

16. Mahagón Tortoiseshell

Všetci vieme, že korytnačka shell je o trend, pokiaľ ide o slnečné okuliare. Ale vedeli ste to nádherný farebný efekt prevedený do vlasového farbenie svete rovnako? Jo, počuli ste ma pravdu! Pozrite sa na tento krásny korytnačiny efekt vytvorený s odtieňmi mahagónu a karamelovú blond.

17. Tricolor mahagón

Vieš, že nie vždy sa musí držať len jednu alebo dve farby, keď ide o zdržanlivú vlasy vzhľad. Dalo by sa ísť na tretiu odtieň, bez toho aby sa cez vrchol. Táto trikolóra mahagón vlasy vzhľad je dokladom toho, že práve. S živým mahagónovým odtieňom pri korienkoch a zmesi svetlo a tmavo hnedej na koncoch, to ohromujúci pohľad je jeden pre veky.

18. Ultrafialové Mahagon

Mix veci a experimentovať s rôznymi odtieňmi, ako tóny pre váš mahagónové vlasy vzhľad. Dalo by sa, napríklad, skúste ísť na červenej a fialovej tóny vytvoriť trochu živosti v inak tmavom a tlmeným mahagón základnej farby. Dodáva teplo a rozmer celému vzhľadu.

19. Desert Storm Mahagon

Nájdite si fotografie púštna búrka, a uvidíte, čo mám na mysli, keď hovorím, že sú ohromujúce pozerať. Tento nádherný svetlo hnedá a mahagónová BALAYAGE vzhľad bol inšpirovaný práve týmto prírodným fenoménom. Prašné hnedé zdôrazňuje stojí v ostrom kontraste voči mahagónu základ na vytvorenie tejto ohromujúci vzhľad.

20. Ochladí mahagón

Keď príde na farbenie vlasov v odtieňoch hnedej, nie vždy musí ísť na warm-tónovaný vzhľad. Toto chladné tónovaný mahagónové vlasy pohľad má niektoré modré tóny na neho. S vlasmi úhľadne narovnal, mahagón je na vrchole svojho lesku a lesk.

No, tu to máte, dámy! Naše top 20 styling nápady na farbenie vlasov mahagón. Komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktoré vyzerá umierate vyskúšať!

load...