Starostlivosť o vlasy

16 tajomstvá Shahnaz Husain pre dlhé a lesklé vlasy

16 tajomstvá Shahnaz Husain pre dlhé a lesklé vlasy

Long, zdravé a lesklé vlasy sú na každej ženy zoznamu želaní.

Shahnaz Husain, CEO Shahnaz herbáre Inc., je popredný indický ženský podnikateľ, najlepšie známy pre jej bylinnej kozmetiky. Ona je prvý indický žena, ktorá priniesla do konceptu prírodné krásy v balení! Jej produkty starostlivosti o krásu sú vyrobené z prírodných zložiek. Tie sú ľahko k dispozícii v balíčkoch, ktoré pomáhajú uspokojiť potreby všetkých tých žien, ktorí sú si vedomí o ich vzhľad, rovnako ako wellness a chcú, aby sa zabránilo chemickej látky.

Produkty z radu Shahnaz Husain sú zabezpečované na wellness vašej pokožky, rovnako ako vlasy.

Z mnohých tipov, že krása guru podiely tu sú niektoré z najobľúbenejších tipov Shahnaz Husain pre vlasy, ktoré sú zaručene robiť zázraky pre vaše vlasy!

load...

Tipy Shahnaz Husain Starostlivosť o vlasy

1. Čerstvé ovocie a zelenina

Uistite sa, že vám patrí čerstvé ovocie a zeleninu vo svojej každodennej strave.

2. Voda

Pitná voda nie je hasí len smäd a prináša vám hydratovaná, ale tiež pomáha rôzne telesné funkcie. A čo je najdôležitejšie, že je skvelé pre vlasy. Mať aspoň 10 pohárov vody denne.

3. Kokosový olej

Kokosový olej je jedným z najlepších, ako to funguje zázraky pre vaše vlasy.

Zahrejte čistý kokosový olej a aplikovať ho na vlasovú pokožku a vlasy minimálne raz týždenne.

 • Ponorte uterák do horúcej vody a kravatu ju po vlasoch ako turban.
 • Nechaj to na dobu piatich minút.
 • Sledovať to trikrát až štyrikrát.
 • To pomáha olej sa vstrebáva lepšie vo vlasatej časti hlavy a vlasov.

 [Čítajte: Shahnaz Husain Tipy pre krásnu pleť]

load...

4. Hair Wash

Vlasy umyť tvorí neoddeliteľnú súčasť starostlivosti o vlasy. Uistite sa, že počas leta alebo vlhkom počasí umyť vlasy viac než obvykle. Pomáha odstrániť pot, mastnotu a nečistoty. Ľudia s mastné vlasy vyperie vlasy trikrát až štyrikrát týždenne. Kým ľudia s suché vlasy, musí ho dvakrát týždenne umyť. To je dôležité pre odstránenie nielen špinu, ale chemikálie a polutanty taky. Nepreháňajte to. Príliš veľa bielizne môže pripraviť všetky prírodné prvky z vašich vlasov. To má za následok štípl vlhkosti a aby vaše vlasy bez života, suché, krehké a nudné.

5. Bylinné Šampóny

Použite jemný bylinný šampón umyť vlasy a vyhnúť sa tým s chemickou. Vždy sa nadviazať s kondicionérom, ktorý je vhodný pre váš typ vlasov.

6. Pre suché vlasy

Suché vlasy je ťažké riadiť.

Ak chcete zachovať suché vlasy, zahriať lyžičku ricínového oleja a kokosového oleja. Zmiešajte dve dobre a aplikovať / masáž na pokožke hlavy a vlasov rovnomerne. Vezmite horúci uterák a obaliť to okolo hlavy. Majte to na, s výhodou celú noc, a ak to nie je možné, po dobu niekoľkých hodín. Zmyte teplou vodou.

Táto horúca ošetrenie uterák zábal je vynikajúci pre lesklé, silné a lesklé vlasy.

7. Lemon Pre mastné vlasy

Pre tých, ktorí majú mastné vlasy, pridajte citrón pol hrnčeka vody. Používať túto vodu ako konečný oplach po umývaní vlasov.

8. Henna balíček s citrónom, káva, vajcia, olej a tvaroh

To henna na vlasy balenia je jedným z najlepších Shahnaz Husain tipy na rast vlasov!

 • Pridá sa 4 cl citrónovej šťavy, 4 lyžičky kávový prášok, 2 surové vajcia, 2 lyžičky oleja a niektoré tvaroh na henou či mehendi prášku.
 • Dobre premiešajte, až všetko nepremení na pastu ako konzistenciu
 • Použiť tento balík trikrát za mesiac pre mäkké a lesklé vlasy.

9. Natural Hair Rinse

Aj to je ďalší populárny a efektívny vlasy tip Shahnaz Husain.

 • Namáčanie hrsť každý zo sušeného amla, Reeth a Shikakai v litri vody cez noc.
 • Na druhý deň, variť do vody sa zníži na polovicu pôvodného množstva.
 • Nechajte ho vychladnúť
 • Teraz napnúť a použiť túto zmes na oplachovanie vlasov.
 • Uložiť zostávajúce množstvo v chladničke.

10. Zabrániť zošednutie

Amla je skvelý liek pre mnoho vašich vlasov a kožné problémy. Jedná sa o jednu z najprirodzenejších spôsobov, ako zabrániť šedivenie vlasov taky.

Ak chcete použiť, pridajte šťavu z jedného surového amly do pohára s vodou a nechať ju každý deň. Prípadne, ak používate henna na vlasy, pridať trochu Amla k nemu. Namočiť hrsť suchého amly v dvoch šálok vody cez noc. Kmeň do vody druhý deň ráno a udržať ju na použitie. Brúsiť Amla a pridajte k prášku henna. Tiež, pridajte štyri čajové lyžičky citrónovej šťavy, káva, dve surové vajcia a dostatočnú amla vody, aby hustú pastu. Aplikovať tento na vlasy a udržať ju na asi dve hodiny pred praním vodou.

To nie je len skvelý spôsob, ako zabrániť sivé vlasy. To tiež dodáva lesk vlasov.

11. Lemon Pre lupinám

 • Ako sa zbaviť lupín, olej vlasov s kokosovým olejom a necháme cez noc.
 • Na druhý deň, aplikujte citrónovú šťavu na pokožke hlavy a umyte po 30 minútach.

12. Vyhnite Heat

Väčšina vlasový styling techniky zahŕňajú metódy, ktoré odhaľujú naše vlasy do určitej výšky škôd. Teplo nie je nikdy dobré pre vlasy a je potrebné sa vyhnúť, ako je to len možné.

13. Vyhnite sa teplá voda

Horúca voda má rovnaký účinok na vlasoch ako tepelným spracovaním. Odrezať vlasy jeho prirodzenej vlhkosti a robí ho v suchu. Nikdy neumývajte vlasy s teplou vodou. Namiesto toho používať studenú vodu.

14. Uterák Dry

Pri sušení vlasov, uistite sa, že ste vždy osušte a nepretierajte dole. Trieť mokré vlasy intenzívne zvyšuje šance na rozbitie a poškodenie vlasov.

15. Vyhnite sa Viazanie príliš tesný

Viazanie vlasy tesne príliš často môže dôjsť k poškodeniu a viesť k poškodeniu vlasov. Namiesto toho, zviazať ho voľne.

16. Vankúš trenie

Trenie z obliečky na vankúš môže tiež spôsobiť vaše vlasy rozbiť a vypadnúť. Vyhnúť sa používaniu drsných povrchov, ako bavlna a držať sa satén miesto. Tým sa znižuje trenie a šance na poškodenie vlasov a rozbitiu klesá výrazne.

Vaša kadere rozprávať príbeh o vás. Nech tento príbeh bude krásavice. Vziať dobrú starostlivosť o vaše vlasy. Postupujte podľa vyššie uvedených tipov. Jesť zdravé jedlo, spánok 8 hodín každú noc a piť veľa vody. Dajte nám vedieť, ako tipov pre starostlivosť o vlasy týchto Shahnaz Husajn má pre vás pracoval. Napíšte nám svoje komentáre nižšie, a podeľte sa o svoje skúsenosti.

load...