Starostlivosť o vlasy

16 spôsobov, ako chrániť vlasy od letného slnka

16 spôsobov, ako chrániť vlasy od letného slnka

"Leto znamená šťastné časy a dobré slniečko. To znamená ísť na pláž, ísť do Disneylandu, baví "- Brian Wilson.

Americký hudobník opísal letná zábava na T. Leto znamená dovolenku a vonku po mesiacoch tráviť čas v klietke vnútri domu. Stručne povedané, v lete je najlepší čas svojho života!

Všetci vieme, ako horúce letné slnko je škodlivé pre naše kože, a berieme v dôsledku opatrení pre neho. Ale už ste niekedy daný myšlienka o účinkoch, ktoré slnko má na vlasy ??? Slnko môže spôsobiť rovné pohromu pre naše vlasy ako v našej koži.

load...

Účinkoch letné slnko na vlasy

 • Môžete mať zdravé, skákacie vlasy po celý rok, ale keď príde leto a vlasy otočí krívať a lifeless.There nie sú žiadne známky, ktoré sa vracajú už je tam? To sa deje preto, že vysoký obsah vlhkosti v atmosfére sa usadzuje na vlasy a váži dole, výsledok bezvládne vlasy.
 • Pot a prach prispel letami zvýšiť problémy s vlasmi ako lupy, rozštiepené končeky vlasov, frizziness a zvýšené vypadávanie vlasov.
 • Horúce letné slnko nevykazuje žiadne zľutovanie a vysušuje všetko vo svojej ceste, sušič hotela. Predstavte si, že sa podrobí vaše vlasy rovnanie, curling alebo iné spôsoby liečby, ktoré zahŕňajú teplo takej dobe. Získať obrázok?
 • Summers môže byť krutý na váš skalp príliš, čo spôsobuje vysušenie a spálenie. To je obyčajne veril, že vlasy chráni pokožku hlavy, ale to nie je tento prípad. Suchá pokožka prináša svoj vlastný súbor problémov a môže skončiť poškodením vlasových korienkov.
 • Leto je doba, kedy vaše vlasy sa môžu cítiť v suchu a jeho vlhkosť ošizené. Tak čo si nakoniec robí? Nad bazénom a cez liečbu. Veľká chyba.
 • Avšak lákavé to môže byť, umývanie vlasov každý deň nie je možné. Rovnako tak nie je umývanie vlasov, ktoré je spotený po dlhú dobu je istý výstrel spôsob, ako k zvýšenej pádu vlasy.
 • Vlasy má tendenciu sa dostať vyhorel na horúcom slnku a môže obrátiť hnedasté. Farbené vlasy príliš tendenciu slabnúť, ak si pobyt vonku príliš dlho.
 • Myslíte si vlasy, ktoré majú byť neustále pocit mastný ??? Je to z dôvodu nadmerného potu a možno aj vďaka opaľovací krém blízkosti vášho vlasovej.

Pozrite sa, čo to nočná mora letné vplyv na vlasy môže byť? Preto je dôležité, aby sa zabránilo nadmerné opaľovanie a prijať vhodné opatrenia na ochranu vlasov a zároveň sa zasadzovať vonku

Ako chrániť vlasy v lete?

Naše vlasy dostane ublížiť v mnohých rôznymi spôsobmi v priebehu leta - nadmerným pôsobením slnka škodlivé lúče, potu a vlhkosti a samozrejme tráviť príliš veľa času v bazéne AKA chlórovanej vody. Aj keď všetky z nich sú dosť viesť ku zlý deň a spôsobiť dlhodobé poškodenie dôvody, trochu preventívnej starostlivosti je všetko vaše vlasy musí zostať krásna!

Aj keď sa dostanete von pre všetky produkty, ktoré divy na vlasy, nezabudnite najprv vyskúšať niekoľko vecí:

1. Typ skalp - mastné, suché, lupiny, svrbenie, kombinácie alebo iný zdravotný stav, 2. Typ vlasov - rovný, kučeravý, vlnitý, farebný, upravené, trvalej ondulácii, narovnal alebo akékoľvek iné

load...

1. Vyhnite sa príliš veľa Cosmetics

Summers už vysušuje vlasy a spôsobuje škody na ne. Takže uistite sa, že ísť ľahko na akýchkoľvek chemických ošetrenie vlasov počas tohto obdobia. Vyhnite sa príliš veľa farby, či už v kúpeľoch alebo doma.

Ak chcete farbu vlasov alebo zmenu farby v lete, a pokúsiť sa to urobiť za mesiac alebo dva pred východom slnka udrie tvrdo.

2. Miluj svoj kondicionér

Kým slnko je vysychanie vlasov, uistite sa, že pomôže obnoviť určitú vlhkosť a život v ňom pomocou plákanie-out kondicionér. Si ten, ktorý vyhovuje vášmu typu vlasov a textúry. Ak sa chystáte zaplávať, nezabudnite dať na dovolenku-in kondicionér na vlasy a nosiť kúpaciu čiapku.

3. Šampón s starostlivosťou

Aj keď máte pocit, šampónovanie vlasy každý deň, pritom môže spôsobiť viac škody ako úžitku. Príliš veľa šampón môže vysychať pokožku hlavy a vlasy ešte viac.

Ak máte tendenciu sa potiť viac na hlave a ak je vaše vlasy dostane mastné a spotený ľahko ísť jemným šampónom, ktorý je zvlášť vhodný pre leta.

Šampón iba na hlave, nie vlasy, a keď si umyť vlasy, penenie bude vypláchnuť dole, vyčistenie vlasy taky. Uvedenie šampón zvlášť na vaše vlasy a vlasovú tipov vyschne von.

4. Plávanie

Počas leta máte radi zasiahnuť bazéna, nie? Ak sa chystáte plávanie, nezabudnite DO NOT šampón, než pôjdete zaplávať, pretože to olúpi vlasy všetkých ochranných olejov a bude to mimoriadne zraniteľné voči chemikáliám a soli vo vode.

Akonáhle ste z bazéna a vzali rýchlu sprchu, použite šampón, ktorý obsahuje etylén tetra-octová kyselina. Tým sa odstráni škodlivé účinky chlóru, ktoré môžu mať voda.

5. Vyhnite Heat

Slnko je už uvedenie príliš veľa tepla na vlasy, aby sa zabránilo ďalšie teplo, rovnako ako je to možné. Ísť pomaly na fénu, a ak je to potrebné, umyť si vlasy pol hodiny skôr, aby sa dostanú dostatok času na vzduchu uschnúť. Vyhnite sa použitie styling železo a natáčky a nechať ich byť rovnako prirodzené ako to môže byť.

6. Orezávať

Končekov vlasov trvať veľa bitie v lete. To je, keď vidíte, štiepenie a suché tipy, a to nie je ani zdravé pre vaše vlasy, ani vyzerajú dobre. Leto je ideálny čas dať si nový účes, ale ak nechcete skrátiť vlasy, rozhodnúť sa pre malé lemom, ktorý sa postará o koncov a priviesť späť život vašich vlasov.

7. Starať o svoje farby

Ak ste nedávno farbené vlasy alebo majú farebné vlasy, by ste sa mali dbať na zvýšenú opatrnosť z nich v lete. Vlasy utrpí najväčšie škody s chemickým ošetrením, čo vedie k blednutiu farieb a nadmerné vlasy sucha.

Pri výbere produktov pre starostlivosť o vlasy, ísť na tie, ktoré sú špeciálne vyrobené pre farbené alebo ošetrené vlasy. Ak ste nedávno farbené vlasy, skúste ísť von menej často na slnku, zvlášť keď je to na jeho vrchole. Ak potrebujete, skúste pokrýva vlasy s klobúkom alebo šatkou.

8. Sun Protection

Najlepší spôsob, ako obrazovku vlasy pred spaľujúcim slnkom sa šál. V prípade, že šatka nie je podľa vašich predstáv, potom sa uistite sa, že používate voľna-in kondicionér s opaľovacích krémoch. Ak máte príliš veľa práce vonku a sú na slnku často rozhodnú pre vlasové prípravky, ktoré majú dobré množstvo SPF v nich. Môžete tiež chcieť ísť na špeciálnej vlasovej masky alebo ochranu proti slnečnému žiareniu, ktorý je vyrobený pre vaše vlasy. Avšak sa uistite, umyť si vlasy, akonáhle ste doma.

9. Kontrolné kader

V lete teplo je vaše vlasy extra suché, čo je kučeravá. Pokúsiť sa ovládať vaše vlasy sa stali príliš kučeravé uviazaním up. Použite teplé mesiace predviesť svoje vlasy v rôznych štýloch, od vrkôčiky do copy na Updos, uzlov a buchty. Nielen to, aby sa vaše vlasy chránené pred kader, ale tiež znižuje potenie.

10. Veľa tekutín

Aj keď si môže robiť všetko vyššie uvedené chrániť vaše vlasy pred slnkom, ak nie ste dostatok pitnej vody, nebudete dosiahnuť niečoho. Vaše vlasy a vaša pokožka bude nesmierne ťažiť z množstva vody a ďalších tekutín, ktoré máte. Tak sa rozhodnú pre chladenie kvapalín, ktoré vám pomôžu udržať vaše vlasy zdravé a hydratované. Zahŕňať čo najviac čerstvého ovocia a zeleniny vo vašej strave, ako môžete. To je zásadný tip starostlivosť o vlasy na leto.

11. Co-Wash

Dohodli vlasy dostane špinavšie v lete, a pravidelné čistenie je nutnosťou. Ale šampón nie je jedinou možnosťou pre umývanie vlasov. Čo-umyť si vlasy, čo znamená, aviváž umývanie je ideálne letné starostlivosť o vlasy. Len mokré vlasy, používať kondicionér kontaminovaný po dobu 2 minút a opláchnite. Áno, čo-umývanie vlasov denne sa čistí do značnej miery a medzí šampónovanie po dobu 3 - 4 dni.

12. Suchá Wash

Mastné vlasy a každodenné spolupráca umývanie robí vlasy mastné, a máte pocit, šampón je nutnosťou? Potom prejsť na sucho šampóny. Toľko suché šampóny sú k dispozícii na trhu. Dá sa dokonca posypeme nejaké dieťa mastenec a česať ju von. Je to šikovný suché šampón. To je jeden z najjednoduchších tipov pre starostlivosť o vlasy na leto.

13. Hlboké Klimatizácia Ošetrenie

Summers sú Drsný časy, a tipy pre starostlivosť o vlasy v lete sú dôležité. Vlasy má tendenciu sa dostať suchšie, tenšie a krehkejšie a keď si vystaviť svoje vlasy slnku, je potrebné dbať na to pravidelnejšie. Tak hlboké ošetrenie klimatizácie sú nutnosťou a bude udržiavať vaše vlasy hydratované a vyživované.

14. Hair-Dos

Letné starostlivosť o vlasy diktuje, že je čas na vystatuje frizúry, ale nie pre vyťahovať svoje krásne kučery. Preskúmať svoje schopnosti tým, skúšať nové štýly chvosty, žemle a up-DOS. Sú elegantné a napriek tomu elegantný a chráni vlasy pred vonkajším poškodením. Ale ak máte krátke vlasy, to neznamená, že to nemôže byť rovnako veľká zábava! Tu je niekoľko letné účesy pre krátke vlasy.

15. Pravé produkty vlasovej

Pozrite sa na výrobky s tagy doplňovanie, Hydratačný a hydratačný. Zabránilo stylingový prípravok, ktorý má formaldehyd (alkoholu) a výrobky, ktoré prichádzajú s tagy volumizing alebo živý. Tieto suché vlasy viac striktne vyhnúť.

16. Nočné Liečba

Naneste voľno-in kondicionér na suché a krepaté vlasy oblastiach, zábal plastový kryt alebo uterák okolo vlasy a spánok. Prebudiť s skrotil kader a hydratované vlasy.

Jednoduché DIY Masky Starostlivosť o vlasy

1. Vajcia a Mayo Mask starať o suché a poškodené vlasy

prísady
 • 1 - 4. Šálka bieleho jogurtu
 • 1 - 4. Šálka majonézy
 • 1 bielok
metóda
 • Miešať všetky 3 ingrediencie dohromady.
 • Pokrývajú vlasy so zmesou a rovnomerne rozdeliť spustením širokouhlý ozubeným hrebeňom do vlasov.
 • Nechajte pôsobiť 30 minút a opláchnite čistou vodou.

2. Hlboké Klimatizácia Mask priviezť vlhkosti a topánok

prísady
 • 1 šálka majonézy (teplota miestnosti)
 • ½ šálky olivový olej
 • 3 žĺtky
metóda
 • Zmiešajte všetko do misy a aplikovať na vlasy, najmä na koncoch.
 • Ak môžete, zabaľte vlasy do uteráka a nechajte pôsobiť asi 20 minút.
 • Vypláchnuť pomocou čistej vody.

Medzi ďalšie domáce opravné prostriedky na opravu Sun škoda na vlasy

3. Aloe Vera

Zmiešajte trochu čerstvého aloe vera rezne s niekoľkými kvapkami citrónovej šťavy a aplikovať na vlasy. Po 15 minútach zmyte.

4. Banana

Kaša zrelé banány do hladkej pasty a pridajte 1 polievková lyžica. Medu k nemu. Jedná sa o jednoduchý a ľahko slnko poškodené vlasy liek.

5. Vajcia

Vajcia sú nielen zdravé jesť, ale tiež pomáhajú opraviť poškodenie vlasov. Použiť bielky pre mastné vlasy, žĺtky na suché vlasy a celá vec pre normálne vlasy. Nezabudnite ju iba umyť vlažnou vodou, alebo skončíš s miešanými vajciami vo vlasoch

6. Honey + Olivový olej

 • Mix 3 - 4 lyžice medu s 1tbsp olivového oleja. Môžete pridať aj vaječný žĺtok v tejto oblasti.

7. Jahody

Skúste tento vlasové masky, ktorý je dosť dobrý k jedlu. Mash 10 čerstvé jahody a pridať lyžice majonézy, aby sa hladké pasty. Nechajte pôsobiť 20 minút. Semená majú vlastnosti exfoliating zatiaľ čo kyseliny a vitamíny v bobule pomáhajú obnoviť vlasy!

8. Beer

Tu je ďalší tajomstvo riešenie: Pivo !!! Opláchnite vlasy s pivom po šampónovaní získať lesk a odraziť vo vlasoch.

9. Jogurt

To je jeden z najjednoduchších domáce opravné prostriedky na opravu poškodené vlasy, ktoré si môžete ľahko vyskúšať. Uplatňovať jogurt na pokožke hlavy a opláchnite po 15 minútach.

10. Ocot

Riediť trochu octu do vody a použiť ako posledného plákania.

Niektoré fakty

 1. Banány a olivový olej vyživujú vlasy.
 1. Vajcia doplniť proteíny stratené v dôsledku poškodenia slnkom.
 1. Med hydratuje vlasy.
 1. Majonéza pôsobí ako prírodný kondicionér.
 1. Pivo a ocot pridať lesk a odraziť.
 1. Jahody a aloe vera pomáha odstraňovať suché a poškodené vlasy.

Vlasy poškodené vplyvom slnka môže byť trochu ťažké udržať, ale nie je to nemožné. Neočakávame, že výsledky v deň alebo dva. Pokračujte v pravej slnkom poškodené vlasy liek, ktorý najlepšie vyhovuje vám a čoskoro uvidíte výsledky.

Teraz už sú vybavené chrániť vaše vlasy pred poškodením počas leta. Ísť von a trochu sa pobaviť!

load...