Starostlivosť o vlasy

14 Základné kučeravé tipy na starostlivosť o vlasy

14 Základné kučeravé tipy na starostlivosť o vlasy

Všetci sme počuli príslovie "tráva je vždy zelenšia na druhej strane"! To sa týka každého, kde sa takmer bez výnimky, čo tak vôbec. Vždy som mal túto fascináciu kučeravými vlasmi. Tieto nádherné kučery, aby sa niekto vyzerať 10krát mladšie a šťastnejší. Milujem, ako tieto krúžky odskočenie tváre a dá vám mladistvý vzhľad a plná života pocit. Ale dobre, gény mi dal takmer rovné vlasy s miernymi vlnami! Ale dobre, som vždy na lov, aby moje vlasy kučeravé bez tepla.

A čo dievčatá, ktoré sú prirodzene požehnaný s kaderami? Aj keď sú najkrajšie zo všetkých vlasových textúr, ktoré sú najťažšie zvládnuť a starať sa o too.If ste obdarený prirodzene kučeravé vlasy, alebo sa dostali im stalo, čítajte ďalej. Poviem vám, ako riadiť kučeravé vlasy!

Tipy Curly Hair Care:

Takže tu sú niektoré z tipov, ako urobiť vlasy kučeravé:

1. Nájsť dobré kaderníčka:

Zo všetkých tipov kučeravé starostlivosť o vlasy je najviac potrebné z nich je nájsť dobré kaderníctvo. Potrebujú vedieť, svoju prácu a mal by byť schopný zvládnuť svoje vlasy s maximálnou starostlivosťou.

load...

Nie každý je dobrý styling kadere, takže uistite sa, že nájsť dobrý údajný kaderníctva pre účesy a kúpeľné procedúry. Zredukovať svoje kadere iba v prípade, že konce sú poškodené s rozliatej konci opačnom prípade sa môžete vyhnúť to tak kučeravé vlasy zvyčajne rastie pomaly. Pokiaľ ide o strihy vlasov, uistite sa, že prírodné krútia vyhovovala vašu tvár strih. Je pre vás veľmi dôležité mať na pamäti, inak by ste mohli zosmiešniť vaše vlastné. Dobrý zvládnuteľné strihanie vlasov a styling je život tak oveľa jednoduchšie.

2. Extra Aktivity:

Ak máte kučeravé vlasy, konce bývajú suché. I keď budete mať dobrú dĺžku, dĺžka nie je naozaj ukazujú, pretože curling. Česanie prostredníctvom je bolesť, a to má za následok sucha ako prírodné oleje z skalp nepodarí dosiahnuť to. Vždy sa uistite sa, že kúpiť ďalšie kondicionéru.

3. Nájdite si svoj HG šampón a kondicionér:

Tie by mohli vyžadovať určité pokusov a omylov ho nájsť, ale majte experimentovanie vedieť, čo vám vyhovuje najlepšie. Možno budete chcieť konzultovať so svojím stylistom, keď bude vedieť, čo vám vyhovuje najlepšie.

load...

4. Not Overwash vlasy:

Ak máte kučeravé vlasy umývanie príliš často, môže byť katastrofa veľkého rozsahu. Prírodné oleje už nedosiahnu vlasové pásky a šampón len ďalej zbaví ho existujúceho obsahu vlhkosti. Neumývajte vlasy viac ako dvakrát týždenne. To je miesto, kde prídavné klimatizácia sa stáva nutnosťou. Zvlášť na špičkách vlasov, kde sa prírodné oleje nedosahujú príliš ľahko.

5. Leave-In Conditioner:

Naneste kondicionér ku končekom vlasov po každom umytí a pokiaľ sú stále v suchu po použite dovolenku v kondicionér.

6. Udržujte vlasových produktov v Stash:

Vždy majú hromadu proti krepovateniu sér, styling gély a tepla chrániaci vo vašej skrýšu. Človek nikdy nevie, kedy zlý deň by mohol vyskočiť.

7. Masáže rozpálenom oleji:

Kondicionéry sú dobré po praní, ale potom robiť istý, že stanovuje, že osobitný výživa je nutnosťou. Masáže rozpálenom oleji boli vyrobené pre tento typ vlasov. Zmiešajte v OLIS, ako je olivový, ricínový a mandľový olej do svojho kokosovým olejom a zohrejte. Masírovať pokožku hlavy s touto špekuláciou hodinu pred sprchou raz týždenne kúzlo funguje ako ste nikdy nesnívalo!

8. Detangle:

Vždy detangle kadere, keď je mokrý alebo napoly mokré, suché detangling kadere bude robiť len to kučeravá. Vždy používajte široký ozubený hrebeň s mäkkými štetinami pre detangling vlasy. Použitie úzke ozubený hrebeň alebo kefu na vlasy povedie len k rozbitiu vlasov. Ak tomu tak nie je vykonané správne, že bude vaše vlasy vyzerať vyfukovaný a nie v správnom tvare. Rovnako bude ťažké zvládnuť.

9. Air suché vlasy:

Kedykoľvek je to možné, aby sa vaše vlasy uschnúť na vzduchu. Trochu tepla a statické je dosť krepovateniu si vlasy zlé miere.

10. Neubližuj svoje kadere:

Prestať ploché žehlenie, relaxačné a drsné česanie vlasov. Vždy osušte kadere prirodzene, vyhodiť sušenie alebo vystavení vysokým teplotám môže poškodiť vaše vlasy. Nepoužívajte styling zariadení tepla, ak je to potrebné, tiež zabezpečiť vašou pomocou tepelného ochranný pred použitím tepelných spotrebičov.

Keď si naozaj musieť použiť teplo, použiť dobrý tepelný ochranný. Fénu alebo žehličky alebo natáčky je lepšie definovať, vždy použiť dobrý pred a po sérum. Pomocou difuzér, aby sa minimalizovalo poškodenie.

11. Nenechajte Štýl vlhké vlasy:

Pred vysúšanie vlhké vlasy, škrípať im málo a aplikovať trochu stylingový gél. Nastavte ich do požadovaného rozsahu zvlnenie a nechať ich byť. Nedotýkajte sa vaše vlasy, kým je to v suchu.

12. Do not Mess s kudrliniek:

Čím menej neporiadok so svojimi kadere, tým lepšie. Nechcete, aby k zvýšeniu kader faktor.

13. Dobrý vlasové doplnky:

Použiť vlasové doplnky k svojmu prospechu. Mnoho dievčat závidieť vaše vlasy * i mne * vlasové pásy, kravaty, spony a stuhy a šatky sú k dispozícii za milión vzorov a farieb. Použite je, rovnako ako je to možné. Oni držia si vlasy pod kontrolou a tiež vás elegantné.

14. Použitie Cold Water:

Vždy umyť vlasy studenou vodou, pretože studená voda je vaše vlasy lesklé a menej kučeravá taky. V chladnom podnebí umyť si vlasy vlažnou vodou. Úplne vyhnúť teplej vody, pretože má tendenciu strhnúť už prítomných prírodných olejov. Niekedy sa tiež následne vynúti vlasy produkovať viac ropy, ďalej dáva vám problémy, ako mastnú pokožku hlavy, lupiny a podráždenie pokožky hlavy.

Dúfať, že tieto prirodzené tipy pre starostlivosť o vlasy pre vlnité vlasy budú veľmi užitočné pre vaše kučeravé vlasy. Nejaké ďalšie otázky na zložených tipov pre starostlivosť o vlasy?

Curl Hair Prirodzene!

Jedinci s vlnité alebo rovné vlasy môžu tiež stočiť svoje vlasy prirodzene. Skúste tieto dve metódy pre dosiahnutie najlepších výsledkov: Sú bez použitia drsných chemikálií a tepelných spotrebičov.

1. Pomocou suchý zips natáčky:

Vlasy môžu byť do tenkých častí a môže byť stočený pomocou týchto suchý natáčky a pevné s kolíkmi. Po niekoľkých hodinách sa môžete nechať voľne na dosiahnutie prirodzenej kadere.

2. Ponožky:

Oni sú najlepšie alternatívy krútiť si vlasy prirodzene. Znížiť svoje staré ponožky do gumy, ako je tvar, a vrátiť vlasy skrz neho, kým sa v blízkosti koruny medzi buchtu tvar. Opraviť ju riadne a nechajte ju cez noc. Druhý deň ráno si môžete nechať voľne získať nádherné kučery.

Koľko z vás má kučeravé vlasy? Kto má rád a kto nenávidí? Aký je váš produkt HG? Strieľať pripomienky a dajte nám vedieť, môžete byť aj prospech z kučeravé vlasy krásu.

Zostaňte nádherný!

load...