Starostlivosť o vlasy

13 vedľajších účinkov Acai Berry by ste si mali byť vedomí

13 vedľajších účinkov Acai Berry by ste si mali byť vedomí

Musíte mať počul veľa o Acai plody a ich zdravotné výhody. Ale už ste niekedy premýšľali o vedľajšie účinky Acai bobule? Áno, existuje len málo vedľajších účinkov, ktoré budeme diskutovať v tomto príspevku.

Ale skôr, než sa dostane do vedľajších účinkov Acai berry, stručne prvý poďme diskutovať o Acai berry:

Palma Acai je pôvodom z severnej časti Južnej Ameriky, a pestuje sa široko v Brazílii a ďalších afrických regiónoch. Botanicky, Acai berry je označovaný ako Euterpe oleracea. Nesie malú červenohnedé fialové plody, ktoré je dôležitým zdrojom potravy pre Brazílčana aj ľudí z amazonských kmeňov. Plody rastú v trsoch a pripomínajú malé hrozno, ktoré sú zelene, keď mladý, a sfarbí do fialova, ako sa dozrieť. Plody má jediné semeno vnútri a je obklopený olejového povlaku. Pyré z Acai ovocie je široko používaný pri výrobe zmrzlín, zákuskov a želé.

load...

Acai berry získala obrovskú popularitu vďaka ich množstvo zdravotných výhod. Bobule sú používané pre výrobu liekov, ktoré pomáhajú liečiť rôzne zažívacie a kožné problémy. Čistá a nespracované Acai ovocné šťavy a pyré sú relatívne bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Je to prídavok prísad, ako je kofeín, cukor, tabak, toxických plnivá do Acai Berry doplnkov, ktoré robia to nebezpečné pre ľudskú spotrebu.

Niektoré z Acai Berry nežiaduce účinky sú:

1. Náročné spracované Acai bobule doplnky môžu viesť k nahromadeniu plaku a toxínov v tele, čo môže spôsobiť rad zdravotných problémov od akné Candida proti únave.

2. Acai berry doplnky obsahujú byliny, ako je cesnak, gingko a Feverfew, čo môže spôsobiť, že krv tenký, čo vedie k závažným krvácaním. V skutočnosti je potrebné zabrániť akémukoľvek doplnok výživy, obsahujúce tieto zložky.

load...

3. Echinacea, byliny používané v Acai doplnok môže spôsobiť zápal pečene, čo vedie k poškodeniu pečene. Môže tiež potlačenie imunitného systému, ak sú konzumované po dobu dlhšiu ako jeden týždeň.

4. Nadmernú spotrebu Acai zvyšuje účinok vazodilatátora v tele, čo spôsobuje výrazné zníženie krvného tlaku. To môže byť niekedy fatálne, najmä pre ľudí, ktorí trpia srdcovými problémami.

5. Ľudia, ktorí trpia podváhou by sa mali vyhnúť náročné Acai berry ako potláča chuť do jedla a podporuje chudnutie.

6. Acai Berry môže reagovať s liekov proti bolesti a nesteroidných protizápalových liekov, ako je aspirín a alevo. Nikdy kombinovať Acai bobule s inými antioxidačných doplnkov bez vedomia svojho lekára. To môže tiež blokovať účinnosť onkologických liekov. Acai ovocie môže ovplyvniť výsledky MRI.

7. Acai Berry môže spôsobiť prenos Chagasova choroba. Obsahuje zvyšky tritomines- sa krv sajúceho hmyzu pôvodom z Južnej Ameriky, ktorý nesie parazit nazýva Trypanosoma cruzi. Je to parazit, ktorý spôsobuje Chagasova choroby.

8. Jedlo Acai bobule môže spôsobiť opuch úst, pier, jazyka a krku. To môže tiež spôsobiť dýchavičnosť alebo iné problémy s dýchaním.

9. Niektorí ľudia, ktorí sú postihnutí peľových alergií môžu mať problémy s produktmi Acai. Ľudia, ktorí trpia peľovými alergiami uvádzajú, že ich alergie sa zhoršuje Acai bobule. Navštívte svojho lekára okamžite, ak problémy pretrvávajú.

10. Dojčiace ženy by sa mali vyvarovať konzumácie Acai doplnky, ako to môže byť škodlivá pre dojčatá.

11. Ľudia, ktorí sú alergickí na Acai alebo akékoľvek iné rastliny z čeľade Arecaceae, by sa mali zdržať konzumácia Acai bobule.

12. Acai Berry môže tiež spôsobiť podráždenie hrubého čreva a črevného traktu, čo spôsobuje hnačka.

13. Ďalšie vedľajšie účinky Acai bobule sú bolesť hlavy, čiastočná hluchota a zhoršené videnie.

K záveru, Acai berry je úžasné ovocie s neuveriteľnými vlastnosťami k náprave, ale používanie nezdravých prísad a zložiek v procese uchovania riediť svoje výhody. Takže vždy konzumovať Acai bobule vo svojej pôvodnej podobe.

Dúfam, že sa vám páčil článok o Acai berry vedľajšie účinky varovania. Nezabudnite zanechať svoje pripomienky nižšie.

load...