Starostlivosť o vlasy

12 nádherná zelenina na rast vlasov

12 nádherná zelenina na rast vlasov

Zelenina sú naši najlepší priatelia, keď sa snažíme stratiť niektoré libier, nie? Čo sa s diétou a všetko! Tieto pokoruje vegetariáni sú tiež skvelé pre naše vlasy. Tieto druhy ovocia a zeleniny pre rast vlasov obsahujú vitamíny, vlákna a minerály, ktoré je známe, že pomáhajú s rastom vlasov a udržuje štruktúru a hebkosť.

Tu budem zozname dole pár rád, aby sa vaše vlasy zdravé a šťastné. Predtým, ako vždy, tu sú niektoré veci, ktoré by ste mali vedieť, než začnete s tipy

  1. Čistý, vlhké vlasy absorbuje živiny lepšie ako suché, špinavé vlasy. Mohlo by to vyzerať ako náročná úloha umyť si vlasy, dať na krabičku a potom ju umyť znova, ale jeho absolútne stojí za to. Tam je dôvod, prečo vám salóny dať umyť vlasy pred a liečbe a stylingu.
  2. Teplú vodu otvára svoje vlasy a vlasovú pokožku póry, zatiaľ čo studená voda je zavrie. Pred aplikáciou a po aplikácii studenou vodou tak použite teplú vodu.
  3. Vyhnúť sa používaniu teplej vody na vlasy, pretože odvodňuje vlasy svojich prírodných olejov a znižuje pružnosť.
  4. Niektoré druhy zeleniny zanechať divný zápach, tak nadviazať s vašimi obľúbenými kondicionér zamaskovať pach.
  5. Akákoľvek maska ​​potrebuje dostatok času preniknúť do vlasov. Odísť na masku pre aspoň 30 minút vidieť účinky.
  6. Tiež, nie viac ako ju opustiť. Keď je maska ​​začne sušenie, môže čerpať vodu z vlasov a zvrátiť konať výsledky.

Zelenina pre rast vlasov:

Teraz sa pozrime, niektoré z najviac prospešné zeleniny, ktoré môžu byť zahrnuté do svojho zoznamu najlepších tipov pre rast vlasov.

load...

1. Špenát:

Medzi tie zeleniny, ktoré sú považované za výživné pre vaše vlasy, špenát zaujíma prvé miesto na zozname. Plná jedlé vlákniny, špenát je bohatým zdrojom železa a zinku okrem iných dôležitých vitamínov a minerálov. Tieto dve zvláštne minerály sú veľmi dôležité pre vlasy, pretože neprítomnosť zinku a železa často vedie k vypadávaniu vlasov u mnohých ľudí.

2. Mrkva:

Mrkva je druhý najlepší rastlinný pre rast vlasov. Mrkva je bohatá zásoba vitamínu B7 alebo Biotín, ktorý je považovaný za zdravý tonikum na vlasy. Biotín je nevyhnutný pre vlasy re-rast. Zároveň pomáha posilniť vlasové korienky, takže vlasy nevypadne ľahko.

Variť mrkva a zmiešajú. Nehádžte toľko vody, koľko je varené v použiť rovnaký rozomlieť a zmiešať ich. Naneste pastu na vlasy a nechajte pôsobiť 30 minút. Umývať to preč. Táto maska ​​pomáha znižovať padanie vlasov a zároveň podporuje rast vlasov.

load...

3. Cibuľa:

Cibuľa sú tiež užitočné živiny pre vlasy. Je to zámožný zdrojom zinku, železa a biotín, z ktorých všetky sú potrebné pre rast vlasov. Okrem rastu vlasov, cibuľa je nádherné zeleniny, ktorá pomáha pri prevencii predčasné šedivenie vlasov.

4. Sladké zemiaky:

Sladké zemiaky sú vynikajúcim zdrojom beta-karoténu. Naše telo premieňa je potrebný beta-karotén na vitamín A. Beta-karotén na opravu buniek v tele. Sladké zemiaky splniť nedostatok vitamínu A do značnej miery.

5. Paradajky:

Paradajky sú bohatým zdrojom antioxidantov. Antioxidanty sú tiež efektívne bunkovej opravy agenti. Pomáhajú, aby sa odstránili nečistoty a toxíny z povrchu pokožky hlavy. Dá sa buď konzumovať paradajky priamo alebo použiť paradajkovú dreň na vlasovú pokožku pre lepšie výsledky. Paradajky pomáhajú zlepšiť lesk a lesk vlasov.

6. Cesnak:

Hoci má štipľavý zápach, cesnak je ideálny tonikum na vlasy. Je dobré pridať na svojej pravidelnej strave grafu, pretože obsahuje veľmi málo kalórií. Okrem toho, cesnak obsahuje veľmi vysoký obsah síry, ktorý je považovaný za najlepší pre vlasy opätovnému rastu.

7. Beetroots:

Mať červeno sfarbená zelenina zvyšuje lykopén, ktorý je známy pre zvýšenie rýchlosti rastu vlasov. Beetroots obsahuje lykopén, ktorý pomáha stimulovať rast vlasov. Okrem repa, väčšina z červenkasté zelenina sú dobré pre vlasy, pretože by mohli obsahovať rovnaké živiny.

8. Curry Leaves:

Relatívne menej diskutované, kari listy sú výborným liekom na vypadávanie vlasov. Kari listy obsahujú keratín, ktorý je považovaný za ideálny tonikum pre rast vlasov a ponúka lesklé vlasy.

9. Fazuľových strukov:

Francúzske fazuľa sú najbohatším zdrojom vitamínov A a E. Vitamín E je veľmi potrebná pre zlepšenie lesk a objem vlasov. To tiež chráni vaše vlasy pred predčasným šedivenie.

10. Green Chili:

Ďalšie bohatá zásoba keratínu a vitamínu E, zelenej papriky sú vynikajúce pre podporu rastu vlasov. To tiež pomáha opraviť poškodené bunky vlasovej pokožky s cieľom podporiť nové vlasové folikuly.

11. Orange vegetariáni vám beta zlúčeniny, ktoré tiež pomáhajú dosiahnuť zdravé dlhé vlasy. Znižujú lámanie vlasov a padanie vlasov. Kúpte si dávku beta-karoténu z pomaranča a žltá zeleninu - papriky je veľký zdroj.

12. Uhorka je tiež známe, že dosiahnutie zdravé vlasy. Splynúť niektoré čerstvé uhorky a aplikovať pastu na váš skalp a masáže dôkladne. Možno budete chcieť pridať nejaké semená senovky prášok ako zmes bude výtok.

Tak dievčatá, dajte mi vedieť, ako bohatá a zdravá strava je aj to, čo zeleninu pre zdravé vlasy, ktoré vám pomôžu šťastné a krásne vlasy dni!

load...