Starostlivosť o vlasy

10 vedľajších účinkov transplantácie vlasov, ktoré by ste mali vedieť

10 vedľajších účinkov transplantácie vlasov, ktoré by ste mali vedieť

Transplantácia vlasov je moderný spôsob boja proti plešatosti. Ľudia sú už neboja experimentovať s touto metódou pre znovuzískanie vlasy. Postup umelé transplantácie vlasov je v móde v súčasnej dobe z dôvodu zvýšenia tendencie plešatosti u mužov i žien. Kým Transplantácia vlasov je považovaný za bezpečný viac či menej, táto metóda nie je úplne bez rizika. Tam sú niektoré nevyhnutné riziká spojené s touto operačnej metódy, ktoré by mohli rušiť jednu často. Aby sa predišlo týmto vedľajším účinkom, jeden by mal vždy poradiť renomovanej a dôveryhodné lekárske konzultantov, ktorí majú skúsenosti s metódami transplantácie vlasov.

Vedľajšie účinky transplantácie vlasov sa môže zdať byť podivné občas. Niekedy vedľajšie účinky tohto postupu sa objavia bezprostredne po procese štepenie. Naopak, veľa času, vedľajšie účinky vyjsť ešte dlho po operácii. Z tohto dôvodu, pacient by mal poznať pravdepodobné nežiaduce účinky, ktoré sú dohromady spojené s týmto kozmetické chirurgii. V tomto príspevku, budete čítať o nežiaducich účinkoch transplantácie vlasov, vypadávanie vlasov, a ako Transplantácia vlasov funguje.

Top 10 Hair Transplant Nežiaduce účinky

Vedľajšie účinky transplantácie vlasov sa líši od človeka k človeku. Zatiaľ čo niektorí môžu zažiť nejaké podivné problémy s štepenie, iný môže len využívať výhody a dobrý vzhľad týchto protéz. Tu sú niektoré bežne vyskytujú nežiaduce účinky, ktoré boli zaznamenané mnoho ľudí po celom svete.

load...

1. Krvácanie a infekcie

Krvácanie je bežný typ vedľajší účinok spôsobu štepenie. To je v prvom rade bezprostrednej vedľajšie účinky, ktoré sa všimli počas alebo tesne po zákroku. Krvácanie všeobecne spôsobuje kvôli neskúsenému pôsobiacich na pokožku hlavy. Je možné sa vyhnúť, ak je pacient radí skúsený kozmetický chirurg z povestí. Strach z infekcie je spojená s takmer všetky typy operácií. Použitie nevhodných a nehygienických nástrojov často vedie k takejto pravdepodobnosti. To je opäť možné, že nastane, keď sa operácia vykonáva v nečistej mieste.

2. Dočasné rednutie vlasov

Dočasné stenčenie vypadávanie vlasov je tiež známy ako "strata šoku" alebo "preliatie." To sa deje kvôli zlému transplantácie vlasov vo forme. Niekedy, nie všetky vlasy sú úspešne transplantované. Tieto vlasy často trhal z koreňov. Zatiaľ čo niektorí môžu zažiť rednutie vlasov, iní môžu sťažovať na čiastočné plešatosti. Keď stratíte 50 až 100 chĺpkov za deň, to je volané preliatie. Ubúdanie je tiež spôsobená v dôsledku nesprávneho typu transplantácie vykonanej neskúsenými rúk.

3. Svrbenie

Svrbenie je opäť bežným vedľajším účinkom často zažívajú pacientov ako vedľajší efekt transplantácie vlasov. Tento nežiaduci účinok môže byť závažné niekedy, keď nie je správne riešiť. Svrbenie sa vyskytuje hlavne v dôsledku tvorby chrastavitosti. Tisíce alebo viac chrasty môžu tvoriť hneď po spôsobe štepenie. Niekedy sa chrasty rysovať po určitej dobe operácie. Svrbenie môže dostať pod kontrolu po umytí šampónom, kedy na primárnom stupni. Avšak, je potrebné sa poradiť s dermatológom alebo kozmetický chirurg okamžite, keď sa problém eskaluje mimo toleranciu. Zvláštnym typom hydratačný olej je tiež k dispozícii v boji proti tomuto problému svrbenia.

load...

4. Zjizvit

Zjazvenie zvyčajne dochádza u pacientov, ktorí sa dopustili prúžkov plantáže. Je vidieť, že u niektorých pacientov vyvinúť genetickej predispozície voči extrémne zjazvenie. Keloidov jazva môže byť odporný niekedy, najmä keď účes je krátka. Ľudia vytvárajú jazvy často z predchádzajúcich metód transplantácie rovnako.

5. Cysty

Cysty zvyčajne rozvíjať, keď folikul poškodenie vlasov a tlačiť hlbšie vrstvy kože. Jedná sa predovšetkým o pupienok veľkosti hrče, ktoré sú prevažne benígne charakter. Avšak, cysty sú nikdy neškodné. Jeden by mal navštíviť lekára, bez odkladu, keď majú takú vedľajší efekt.

6. Štikútanie

Čkanie sú často spoločné skúsenosti s pacientmi transplantácie vlasov. Rozsah problémov sa môže líšiť od jednej osoby na druhú. Konzultácii s lekárom sa môže upokojiť tento problém.

7. Opuch

U mnohých pacientov so zlým pleti sa často stretávajú opuch skalpu. Opuch môže byť podaná pod kontrolou s odborným rušenia. Opuch môže niekedy šíriť do očí a na čele, keď sa stáva vážnou.

8. Krvácanie

Krvácanie je vzácny šanca na transplantácie vlasov, ale niektorí ľudia môžu zažiť tak v dôsledku nadmerného tlaku na pokožke hlavy. Rany sú menšie v tomto prípade, a liečiť sa s časom.

9. Bolesť

Aj keď trochu bolesť sa podieľa na transplantácie vlasov, u niektorých pacientov môže dôjsť k rovnaký. Ide o dočasné vedľajší účinok a postupne sa znižuje s časom.

10. Necitlivosť

Necitlivosť môže prevládať až za niekoľko týždňov po transplantácii. Pokiaľ to nepovedie k zníženiu na také obdobie, je potrebné poradiť sa s lekárom bez meškania.

Výhody vlasov Transplantácia

Rýchla liečba vypadávania vlasov je hlavná výhoda. Tiež, pretože sa jedná o lekársku techniku, nie sú potrebné žiadne iné formy liečby pre rast. Je tiež potešujúce, že ste svojím vlastným darcu. Takže nehrozí nebezpečenstvo prispôsobovania alebo alergiou. Tiež, to je veľa životaschopný a nákladovo efektívne, keď v porovnaní s akýmkoľvek umelým spôsobom obnovu vlasov. Operácia je bezpečná; žiadny prípad anestézie je zapojený, a výhodou je, že vlasy môžu byť rovnomerne rozdelené tak, že celkový folikulárna bunky zostávajú bez zmeny. A konečne, bude to ušetrí hanbu športových, že plešatý vzhľad pred svojimi kolegami, priateľmi a ďalšími blízkych príbuzných.

Dôvody pre vypadávanie vlasov

Tam je konkurencia na každom kroku života. Ľudia sa súťaží proti sebe o prežitie. Výsledkom je, že úroveň stresu sa zvyšuje spolu s pracovnou záťažou. V boji o nastolenie rovnováhy medzi sociálnou a profesionálny život, napätie vzniká. Potom sa postupne zistí veľkú lyzínu na hlavách, ešte predtým, než sa dostanú svoje 30. Narodeniny.

Vypadávanie vlasov je stále väčším problémom v týchto dňoch. Mnohí z tých, ktorí sú doposiaľ k dosiahnutiu svojich 30s tiež trpí týmto problémom plešatosti v dnešnej dobe. Existujú určité dôvody, prečo vypadávanie vlasov, a žiadny z nich sa vyskytujú v dôsledku pôsobenia škodlivých organizmov. To môže byť klasifikovaná ako choroba, ale v lekárskej terminológii, to nie je úplne choroba.

Vypadávanie vlasov zvyčajne dochádza v dôsledku niektorých kožných ochorení, užívanie drog, niektoré infekcie, trauma a niekedy aj ako vedľajší účinok liečebných postupov ako chemoterapia. Vypadávanie vlasov dochádza tiež v priebehu tehotenstva. Ale vzhľadom na súčasnú situáciu každodenného života, trauma je hlavnou príčinou za viac ako polovici prípadov vypadávanie vlasov.

U mužov, vypadávanie vlasov je o faktor, keď sa náhle začať vyzerať ako chladný starého človeka. Depresia nastáva z tohto dôvodu. Zistí, že je to ťažké sa sústrediť na svoju prácu. Strácajú sebavedomie. Obaja ich sociálne a profesionálny život dostať vážne narušená. Rovnako tak u žien, ktoré sú pyšní na svoje dlhé vlasy. Pokles alebo strata vlasov na vlasy sa stáva veľmi znepokojujúca. Jedinci, a to bez ohľadu na ich pohlavie, zostávajú obavy o vypadávanie vlasov a sú vždy pri hľadaní alternatív ako riešenie situácie.

Riešenie

Ale teraz, je tu jedna vec, menej sa obávať. Lekári a vedci z celého sveta prišli s riešením, po mnohých rokoch intenzívneho výskumu. A to sa stalo takmer 100% účinnosti tak ďaleko.

Vlasy Transplantácia

Transplantácia technológia vlasy zmenila tvár podnikania ošetrenie vlasov. Každý deň tisíce ľudí využívajú pri klinickej liečbe poskytované týmto systémom. Muži a ženy s problémami vypadávanie vlasov už nie sú predmetom výsmechu na spoločenských akciách a rôznych ďalších funkcií. To tiež zlepšuje pracovný život ľudí tým, že poskytuje riešenie problému vypadávanie vlasov.

Origin Of Hair transplantačnej technológie

Transplantácia vlasov je chirurgický zákrok, kde sú umelé vlasy transplantované na vlasovú pokožku človeka. Je to ako siatie semien v poli, byť veľmi presný. Bolo Dr. Norman Orentreich, dermatológ, ktorý začal jeho experimenty na ľudskej pokožke hlavy štepov v neskorej 1950. On tiež naznačil možnosť darcovskej-poňatie prostredníctvom svojho výskumu. Zistil, že vlasy trvajúce dlhá a nepoškodený na hlave prijímača.

Mnoho experimentations boli vykonané na túto tému v najbližších dvadsiatich rokoch, ale doktori neboli úspešní v presádzanie menšie štepy. A konečne, v 80. Rokoch, dvaja lekári, Dr Uebel z Brazílie a Dr William Rassman z USA boli úspešní v presadení, čo nazývame "micrografts". Na konci desaťročia, Dr BL Limmer členitý darcu pás do viacerých mikro štepov stereo mikroskopom. Po roku 2000 chirurgovia prijala "bočné štrbinou" techniku ​​orientovať folikulárnej štepov. Bolo preukázané, že majú lepší vplyv na pacientov ako tie predchádzajúce.

Vývoj technológie

V priebehu rokov sa proces transplantácie vlasov sa stáva stále šetrí čas a jednoduchšie. Technologický pokrok viedli k zvýšeniu účinnosti transplantácie rovnako. Transplantácia vlasov Operácia trvá len niekoľko hodín, a pacient dostane prepustený bezprostredne po jej skončení. Tam sú zvyčajne žiadne nežiaduce účinky transplantačnej chirurgie, a je potrebná len zriedka nejaké pokyny, ktoré treba dodržiavať po tom.

Proces v detaile

Spočiatku skalp pacienta analyzuje lekár, ktorý hovorí ich preferencie a očakávania, pokiaľ ide o celej veci. Folliscopy sa vykonáva na pacientovi, ktorý odhaľuje skutočnú hustotu vlasov. Dátum sa stanoví pred operáciou. Spotreba alkoholu a niektorých liekov sú prísne zakázané pred operáciou. To sa deje preto, že sa zistilo, že alkohol môže viesť k degradácii vrúbľovania folikulov a znížiť šance na prežitie. Niektoré lieky, ako sú antibiotiká sú tiež predpísané lekármi ako riešenie pre kožné problémy (ak existuje) sa vyskytuje po transplantácii.

Samozrejme, a doba trvania chirurgia

Transplantačnej chirurgie prebiehať po dobu maximálne 5 až 6 hodín. V čase operácie, pacienti nie sú nutne potreboval byť pod sedatívami. Malá dávka anestézie obvykle stačí pre tento postup. Najprv sa plešatý skalp riadne umytá a umývanie šampónom, aby sa zabránilo infekcii. Vlasové folikuly sú správne extrahujú takže chlpov nedostanú vystrihnuté z vlasového folikulu. Vzhľadom k tomu, že folikuly rastú v určitom uhle, je potrebné sa uistiť, že po transplantácii tkaniva sa odstráni v zodpovedajúcom uhle. Extrakcia z darcovských štepov možno vykonať dvoma možnými spôsobmi. Sú Strip Excise Úroda a folikulárnej jednotka extrakcie.

Strip Excise zozbieraná

Takmer polovica transplantácii extrakcie darcu štepu sa vykonáva týmto spôsobom. Zvyčajne sa lekár rozhodne prúžok kože z hlavy skalp, na základe svojich skúseností o tom, kde vlasy porastie. Vlasové folikuly sú odstránené z darcovskej pásu, z tkanív a sú umiestnené na hlave prijímača s použitím iba skalpely. Tukového tkaniva a vlákna prítomné vo folikuloch sú veľmi starostlivo odstránené s pomocou stereo mikroskopov.

Nová metóda Ukázalo sa, že znižuje riziko vzniku folikulov dostať poškodený. To je nazývané "Trichophytic uzáver". Štepy sú prijímané prostredníctvom prepichnutie pokožky hlavy oblasti a potom sa udržuje v určitých skladovacích priestoroch s perfektnou teplotou a atmosféru. Tento proces opustí dočasný jazvu na skalpu pacientov, ktorá trvá po dobu dvoch týždňov u najviac. Pacienti môžu využiť svoje vlasy na pokrytie nákladov na jazvu počas tejto doby.

Folikulárnej jednotka extrakcie (FUE)

V tomto procese, folikulárna jednotky sú odstránené oddelene za použitia veľmi malých mikroprostredie lopatiek a iných malých zariadení, a umiestni sa do určitej hustoty a vzory. Rany sa potom pod uhlom, aby sa dosiahol určitý vlasy vzor. V závislosti od zložitosti operácia môže FUE prebiehať v jedinom dlhom sedení alebo viac krátkych relácií. V porovnaní s Strip vyrezanie adapter, to trvá dlhší časový interval. Dôležitou súčasťou na tom je, že pacient nedostane na výber, aký typ operácie bude vykonávať. Po niekoľkých testoch, lekári odporúčajú pacientom, aký typ operácie by mali podstúpiť.

Výsledok je možné získať tým, FUE je vlastne celkom pôsobivé. To ťažko vyzerá, že došlo k transplantácii. Tiež existujú určité výhody oproti spôsobu Strip adapter. Nie je potreba pre extrakciu veľké plochy pokožky hlavy, a len malá plocha ošetrenie pokožky hlavy je dostačujúca. Z tohto dôvodu je veľmi málo viditeľné jazvy sú vyrábané na hlave. Žiadna bolesť a závrat sú skúsení. Nevýhody FUE patria vysoké náklady na operáciu a zvýšenie počtu operácií.

Robotické Reštaurovanie vlasy

Táto nová-age technológia transplantácie vlasov využíva moderné počítačové technológie, ktorá detekuje folikulov pomocou rôznych snímok urobených fotoaparátom. Potom sa analyzuje obraz a aktivuje robotické rameno. Robotické rameno dokončí operáciu. Tento proces sa ukázal byť účinnejší ako manuálny proces.

Po operácii

Existujú určité pravidlá a predpisy, ktoré by mali byť dodržiavané u pacienta po operácii, aby bolo úspešné. Odev musí byť z polopriepustné typu tak, aby umožňoval prúdenie krvi bez odporu. To pomôže tkaniva zostať zdravý a omladiť. Chirurgický priestor musí byť chránené pred znečistením a priamym slnečným svetlom. Takže človek musí nosiť čiapku, kým ísť von. Akýkoľvek druh čistiaceho procesu musí byť pridržaný pre dva dni po operácii. Šampónovanie by malo byť vykonané tak často, ako je to možné. Šampónovanie pomáha zabrániť tvorbe chrást okolo chlpov. Chrasty, inak bude držať transplantovaných vlasov a vykoreniť je v časovom rozpätí desiatich dní. Napodiv, počas pätnástich dní po operácii, všetky transplantované vlasy budú odpadávať. O dva mesiace od tejto doby, nové a normálny rast sa bude konať. Táto funkcia sa označuje ako "strata šoku", a to nie je nič škodlivé. Tento typ správania je úplne normálne transplantácie vlasov.

Náklady

Náklady na transplantácie vlasov závisí od charakteru plešivosti, rozsah plešatosti a počtu štepov požadovaných osobou. Priemerná cena každého štepu sa pohybuje okolo Rs.50-Rs.70. Podľa tohto odhadu, celkové náklady na kompletnú transplantácie vlasov môže stáť až Rs.60,000.

Okrem toho existujú rôzne druhy výživových mastí, krémov, olejov a šampóny, ktoré pôsobia v liečivých spôsobmi. Tieto produkty stojí okolo Rs. 1,500- Rs. 10,000. Transplantácia vlasov podnikania sa ukázal ako nový zdroj príjmov po celom svete. Niektoré z najlepších dermatológov na celom svete spojili túto firmu a pokračujú vo svojej výskumnej práce na zlepšenie technológie. Existuje veľa možností pracovných príležitostí v tomto odbore. Len v Indii, existuje pomerne veľké množstvo firiem a slávnych kliník, súťažiť proti sebe. Zaručujú úplnej spokojnosti zákazníkov a mimoriadne efektívne výsledky. Boli tiež poskytnutá zľava ponúk.

To je, ako je postup transplantácie vlasov pracuje a najčastejšou transplantácia vlasov vedľajších účinkov, ktoré sú zvyčajne svedkami. Máte skúsenosti s transplantácie vlasov. Ešte nám povedať, či sme niečo vynechal?

load...