Starostlivosť o vlasy

10 spôsobov, ako môže olej Neem znížiť lupiny

10 spôsobov, ako môže olej Neem znížiť lupiny

Neem olej je rastlinný olej z plodov a semien stromu neem. Neem olej je veľmi účinná pri liečbe lupín. Tento nádherný olej je váš skalp hladká. Svrbiacu pokožku hlavy vzhľadom k lupín môže byť liečená aplikáciou neem oleja. Chemikálie obsiahnuté v šampónoch a kondicionéry pre liečbu lupín môže stav zhoršiť. Takže buďte opatrní pri použití akejkoľvek chemickej báze šampón / kondicionér pre liečbu lupín. Neem pre lupín je oveľa bezpečnejšie voľba!

Ako používať Neem olej pre Lupiny Zníženie

Tu je niekoľko tipov, ako znížiť lupy pomocou Neem:

1. Riadne umyť si vlasy. Naneste hrsť jablčného octu do pokožky hlavy. Nechaj to na minútu alebo dve. Opláchnite a čiastočne suché vlasy. Potom naneste malé množstvo oleja Neem na pokožke hlavy a osušte ho s čistým uterákom.

load...

2. Môžete si vytvoriť svoj vlastný neem šampón doma pridaním 1 - 2 lyžičky Neem olej vo svojom pravidelnom šampónu fľaše. Jemne pretrepte fľaštičku pre miešanie ingrediencií. Aplikovať tento šampón raz týždenne raz pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

3. Koncentrovaný Neem olej môže byť príliš silná na pokožke hlavy. Skúste zmiešaním s inými olejmi, ako je kokosový olej, olivový olej alebo jojobový olej pred použitím ho na pokožke hlavy.

4. Môžete použiť menej koncentrovaný neem olej priamo na pokožku hlavy. Šampón vlasy potom, čo opustil ju po dobu jednej hodiny.

5. Zmes capful z neem oleja a lyžicu olivového oleja. Naneste ho na pokožku hlavy a šampón po 20 minútach. Táto zmes je tiež dobrý vlasový kondicionér.

6. Mix neem olej, tea tree olej a bazalka olej v rovnakom množstve. Naneste zmes na váš skalp. Tento olej je vhodný pre všetky typy vlasov.

7. Mix rozmarín olej, tea tree olej a Neem olej v rovnakom pomere. Naneste ho na pokožku hlavy. Šampón sa po 2 hodinách.

8. Neem olej podporuje rast vlasov. Zmiešajte niekoľko kvapiek oleja Neem, niekoľko listov bnasil, 1 lyžička bhringaraj, 1 lyžička Shikakai a 1 lyžička pískavice prášku do čistej misy. Aplikovať to celé pokožke hlavy a vlasov. Po niekoľkých hodinách umyte. Táto pasta má antifungálne a antibakteriálne vlastnosti. Táto zmes pomáha pri liečení lupín a výživný vlasové korienky.

load...

9. Mix Neem oleja a citrónovej kôry do čistej misy. Neem olej je účinný pri liečení infekcií skalpu. Pravidelné užívanie tohto roztoku udržuje váš skalp zdravé a lupiny-free. Citrónová kôra pomáha pri prevencii skalp infekcií. To tiež udržuje vaše vlasy zdravé. Toto riešenie je nelepivé a tiež hydratuje vlasy z hĺbky.

10. Mix niekoľko kvapiek neem oleja a 1 šálka tvarohu. Použiť túto pastu na pokožke hlavy a vlasov. Po 20 minútach zmyte ho. Táto pasta funguje skvele pri liečbe svrbiacu pokožku hlavy.

Fakty o Neem Oil:

  1. Store Neem olej v chladnom a suchom mieste.
  2. Chráňte ho pred priamym slnečným svetlom.
  3. Chráňte pred chladom neem olej.
  4. Odporúča sa vykonať kalmetizace prvý pred použitím neem olej do pokožky hlavy.
  5. Neem olej možno použiť na ochranu uložených obilniny a strukoviny.
  6. Používa sa aj ako účinný insekticíd.

To sú rôzne spôsoby, ako môžete použiť neem olej na vlasy prevenciu lupín a znižovanie! Prosím, podeľte sa o svoje skúsenosti po vyskúšaní vyššie uvedených tipov na zníženie lupín.

load...