Starostlivosť o kožu

Yami Gautam je tajomstvá krásy

Yami Gautam je tajomstvá krásy

Narodený 28. Novembra 1986, Yami Gautam začala svoju kariéru ako televízna herečka s telenovelách ako Yeh Pyar Na Hoga Kam a Chand Ku Paar Chalo. Yami Gautam potom vstúpil filmovú čiaru cez Kannada filmy, ktoré boli nasledované pandžábského a Telugu film, a potom o niečo neskôr debutoval v Bollywoodu. Jej prvý Boolywod film Vicky darcov v roku 2017 syčal národ... Šíri jej krásu a šarm !!!

Yami Gautam Tajomstvo krásy

To Chandigarh dáma má dokonalú pleť s bezchybnou pleti a krásne tváre. Prečítajte si nižšie poznať jej tajomstvo krásy a hardwork za tajomstvo, ktoré urobil ju ako nový srdce pulzovania národa.

1. Yami nemá rád experimentovať s pokožkou tým, že mení a snaží na nové kozmetiky. Verí, že pri používaní domáce recepty a lektvary, aby jej pleť zdravú a bezchybné.

load...

2. Ak tomu tak nie je pomocou podomácky vyrobených produktov, rada pomocou bylinných a prírodných produktov, rovnako ako vie.

3. Byť pravda, veriaci, že krása vychádza zvnútra, že pravidelne cvičí meditáciu, čo ďalej pomáha jej byť bez stresu. Byť herečkou, nosí make up na dlhé hodiny, nie je nezvyčajné. A tak sa zabezpečí, že pred spaním, keď odstraňuje TBE make-up a použiť nejaký nočný krém alebo hydratačný na ochranu jej koži.

4. Keď má celodennú-off, sa jej páči, aby to jednoduché a prirodzené. Takže, keď sa vyhýba nosiť nadácie alebo korektor.

5. Yami sa hovorí, že práve dávajú prednosť dobrou pleťový krém alebo hydratačný, niektoré trochou riasenky. Svetlo ružový odtieň a nahá balzam na pery.

load...

6. Ona zabezpečuje, že nikdy vystúpi zo svojho miesta, bez toho aby na sebe ochranu proti slnečnému žiareniu. Jej obľúbený produkt La Roche-Posay Anthelios, známe, že majú vysokú SPF s nemastnú textúrou.

7. Má rada jemné dymové oči, pokiaľ ide o nočnú vzhľad a preto nosia veľa Kajal a Kohl s riasenkou spolu so svojou obľúbenou nahú balzam na pery.

8. Yami prisahá domáce kože exfoliačný balenia a je to balík, ktorý je jedným z jej najväčších tajomstiev. Používa jemne mletá ryža prášok zmiešaný s mliekom alebo jogurtom a aplikuje ju na pravidelnom základe.

9. Ona tiež používa domáce pleťová maska ​​z medu, ružovú vodu, glycerín a citrónovou na liečbu jej koži za účelom čistenia a zvlhčovanie.

10. Má bohom nadaný rovno a husté vlasy, ktorý sa stará o pomocou teplého kokosový olej pre kŕmenie. Jej týždenné pôžitok pre udržanie vlasy textúru zahŕňa použitie vaječného bielka a olivový olej vlasy maska, ktorá hlboko podmienky vlasy, čo pridáva na neuveriteľné lesk.

11. Pre jej zdravé žiariaca pleť, ona dáva všetku slávu 20 minút zabehať a 90 minút horúce jogy.

12. Obľúbené make-up značky, ktoré dáva prednosť lepenie na ne, sú MAC tekuté nadácie, Mascara od Maybelline a jahôd balzamy na pery The Body Shop.

13. Zdravá strava je kľúčom k žiariace pleť a fit telo je jej úspech mantra.

14. Začne jej deň s čerstvú šťavu z granátového jablka, nasleduje raňajky po malej prestávke, ktorý zvyčajne obsahuje sendvič vaječný bielok, banán koktail a niekoľko mandle.

15. Pred popoludňajším jedlom rada majú mini jedlo ovocie a väčšinou zahŕňa pravidelné jedlo, ako je Dal, zelenina alebo kuracie kari s chapatti, tvaroh a uhorkovým šalátom. Pre jej večerné občerstvenie miluje mať hnedý chlieb sendvič alebo domáce BHEL-Puri, ktorá je potom nasleduje grilované ryby k večeri.

To všetko sú Yami Gautam kozmetické tipy, ktoré sem sa pozeral ach tak nádherné!

load...