Starostlivosť o kožu

Trisha makeup, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Trisha makeup, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Trisha bola vládnuca juhoindickom filmový priemysel už roky, a to nie je prekvapujúce, vzhľadom k tomu, že jej úžasné postava a zmyselné pekný vzhľad môžete nechať ľudí a lapal po dychu. Avšak, veľa práce ide za zachovanie tejto postave a vzhľadu, a Trisha nie je plachý z odhalil jej tajomstvo krásy pre ostatných!

Trisha Tajomstvo krásy

A. Práca na vnútornej strane: Trisha Kozmetické tipy

  • Trisha je diéta tipy pomohol množstvu mladých fanúšikov k zmene ich príjem potravy a prijať zdravšie a výživnú stravu. Ako veľký fanúšik vitamínu C pre jeho prínos pre zdravie, Trisha dbá zabaliť svoju misu s ovocím s množstvom citróny, pomaranče a ďalších citrusových plodov. Sú dôvodom jej žiariace pleť a zaistí, že jej zrak zostáva silná v najbližších rokoch.
  • Čerstvý džús z granátových jabĺk, veľa vody a džúsy udržať tento tridsať navyše telo herečky a pokožku hydratovanú. Má novinárom povedal mnohokrát, že pitie viac tekutín môže držať starnutia na uzde, a ona sa rozhodne zaradiť nápoje, ktoré majú veľké množstvo antioxidantov v nich, ako je zelený čaj vo svojej strave.
  • Ťažký a zdravá raňajky sa zdá byť herečkou je fitness mantra. Hovorí, že ťažký raňajky omeleta, parathas, a tvaroh jej dáva potrebnú Kick štart na deň, a zaisťuje, že sa cíti relatívne plné po dlhšie časové obdobie. Neadekvátna raňajky spôsobiť opakovaná bodavá bolesť z hladu a vedie k nezdravé snacking.
[Čítajte: tajomstvo krásy Kim Kardashian je]

B. A potom pracovať na vonkajšej strane: Trisha Fitness Tips

  • Trisha je obrovský fanúšik voľnú ruku cvičenia a ona verí, že sú vynikajúce spôsoby tónovanie niečí hornú časť tela a paže. Jóga je obľúbený u nej rovnako ako s ostatnými herečkami. Verí, že jóga podporuje jej metabolizmus vedúce k najzdravší spôsob chudnutia. Pomáha jej vysporiadať so stresom a hektickej harmonogram filmového priemyslu. Často musí pribrať na váhe u niektorých jej rolí, ale nedovolí toto kolísanie hmotnosti vplyv na jej zdravie tým, že pravidelne cvičí jogu.
  • Trisha je jedným z najkrajších herečiek súčasnosti vládnucej Telugčina filmový priemysel. Zdôrazňuje na kardio rutiny, ktoré pomohli jej zdokonaliť jej hornej časti tela silu. To nie je vždy možné, aby ju držať sa cvičebného plánu pevnou ale podarí stlačiť nejaký čas na cvičenie každý deň.
[Čítajte: tajomstvo krásy Shriya Saran je]

Trisha Makeup Tipy:

load...

Kollywood nedávno zistila, že je dôležité HD make-up, ktorý je určený pre HD kamier. Trisha má rád obliekanie a make-up bol vášeň už od detstva. Ona sa domnieva, že riadne používanie make-upu byť forma umenia, a teda ona má k dokonalosti svoje schopnosti. Ona je ľahko jedným z najlepšie oblečených dám Kollywood a Cynosure všetkých strán.

Ona sa opiera o vykonávaní niektorých make-up náležitosti s ňou. Dobrým základom, ktorý zodpovedá presne s jej tón pleti, mierne rumenec na, očné linky a riasenky a farby na pery je všetko, čo potrebuje na dokončenie svoje denné pohľad. V noci alebo na večierkoch, vzhľad je samozrejme trochu ťažkopádny a ona ju odvádza s elánom. Trisha je rovnako dobre v desi opotrebenie av západnej oblečenie a jej štíhla postava je zabezpečené, že vyzerá drop-mŕtvych nádherný v oboch.

Tak táto kráska tvrdo pracuje, aby sa dosiahlo jej ohromujúci on-screen a červený koberec vzhľad. Nikto nedokáže odhadnúť, díval sa na ňu, že je na zlej strane tridsať. Ona môže ešte dať mladším dievčatám bežať za svoje peniaze, a v ňom kladie úspech jej krása a fitness tajomstiev.

load...

Ešte zahŕňajú vyššie spomínané tipy vo svojom každodennom živote, a prosím, podeľte sa o svoje úspechy s nami.

load...