Starostlivosť o kožu

Top 7 receptov na krájanie zemiakovej šťavy

Top 7 receptov na krájanie zemiakovej šťavy

Vedeli ste, že niečo ako samozrejmosť, ako zemiaky by mohli pomôcť zbaviť sa celej rady problémov krásy? Zemiaková šťava, plná vitamínov, draslíka, medi a síry, môžu byť použité pre prípravu kozmetické recepty, ktoré by pomohli liečbe svoje kozmetické problémy efektívne a ľahko.

Top 5 Potato Juice recepty pre starostlivosť o pleť:

Poklepávaním zemiakový šťavy na kožu v pravidelných intervaloch má významný vplyv. Je to skvelé pre liečbu škvrny, spáleniny, tmavé kruhy pod očami, jemné linky a jednotvárny kožu. V rovnakej dobe, zemiaková šťava môžu byť použité pre prípravu kozmetické recepty, ktoré môžu ísť dlhú cestu pri riešení svojej kozmetickej problémy:

1. Pre anti-aging režime:

Aj keď starnutie je prirodzený proces, ktorý dáva vzniknúť rôznym problémom, ako sú jemné linky, suchu a vrások, zemiaková šťava by mohli pôsobiť ako svojho Spasiteľa v odstránenie príznakov starnutia. Zmiešajte tvaroh a zemiakové šťavy v rovnakom množstve. Pridajte lyžicu olivového oleja. Táto maska ​​na tvár je skvelý spôsob, ako hydratujú pleť a priniesť významné zníženie príznakov starnutia. Olivový olej, spoločne so zemiakovým šťavou, je veľmi účinná proti tmavé kruhy pod očami a vrana k nohám.

load...

2. Pokiaľ ide o prirodzený zosvetlenie pokožky Effect:

Zmiešajte zemiakové šťavy s citrónovou šťavou v rovnakých množstvách. Zemiakov má prírodný bieliace vlastnosti. Takže, zemiaková šťava spolu s citrónovou šťavou, ktorá tiež je známy pre svoje bieliace účinky, dokáže divy v zosvetlenie tmavej pleti prirodzenou cestou. Túto zmes použiť na tmavé škvrny, ktoré máte na koži. Pravidelne vykonáva, tmavé oblasti bude výrazne zosvetlí.

3. Pre pórov očisty:

Pripraví sa prírodný čistiaci prostriedok spojením piatich lyžice zemiakovej šťavy a lyžicu jedlej sódy v šálke vody. Naneste ho na pokožku dôkladne očistiť póry kože.

4. Liečba opuchnuté oči:

Zmiešajte zemiakový šťavy a uhorky šťavy v rovnakom množstve. Naneste šťavu na koži okolo očí. Necháme asi 15 minút. Obaja zemiaková šťava a uhorka šťava je známe, že majú upokojujúci účinok. Spoločne sa ochladiť unavené oči. Tento liek je účinný pri liečbe opuchov očí.

load...

5. Pre bezchybný textúru kože:

Zmiešajte zemiakový džús, citrónovú šťavu a fullerovú Zemi. Použitie tohto pleťová maska ​​získať dokonalú pleť sans olej, mastnotu, vady a akné.

Najvyššie 2 Potato Juice recepty pre starostlivosť o vlasy:

1. Odovzdávanie lesk vlasov:

Je vaše vlasy vyzerať nudné, kučeravé a suché? Mix zemiaková šťava s aloe vera a aplikovať ju na vlasy dostať lesklé zámky.

2. Pre liečbu vypadávanie vlasov:

Ak zistíte, že tieto vzácne pramene vlasov klesá, nič nemôže byť viac frustrujúce. V boji proti vypadávaniu vlasov, mix zemiakov šťavy, med a vaječný bielok. Naneste zmes na vlasy a počkať asi dve hodiny. Šampón ako obvykle.

Ako zemiakovom extrakte šťava pre krásu recepty?

Aby bolo možné použiť zemiakovú šťavy vo svojich kozmetických receptúr, používať organické zemiaky, pretože sú bez pesticídov. Dôkladne ich umyte a nakrájajte na malé kúsky. Dať ich do odšťavovač, takže môžete šťavu bez problémov. Ak nechcete mať odšťavovač, Zemiaky nastrúhame a šťavu stlačením nastrúhaný zemiak.

Premýšľali ste niekedy zo zemiakov vo svojich kozmetických receptov môže byť tak prospešný? Stavím sa, že nie! Najlepšia časť rozhodli pre zemiakové šťavy kozmetických receptúr je, že zemiaky sú ľahko dostupné na trhu a sú nákladovo efektívne taky. Tak krásna pleť bez ďalších nákladov - čo môže byť lepšie, než že?

Ktoré krása recept plánujete vyskúšať na riešenie svojej kozmetické problémy? Už ste niekedy zemiakov vo vašej kráse režimu? Máte nejaké ďalšie surové zemiakové šťavy recepty? Naši čitatelia rád by som sa dozvedieť viac o tom? Podeľte sa s nami a stačí napísať recept na komentáre časti nižšie.

load...