Starostlivosť o kožu

Top 6 Yardley Mydlá k dispozícii

Top 6 Yardley Mydlá k dispozícii

, Yardley of London ', je jedným z tradičných britských kozmetických značiek, začatých v roku 1770. Majú širokú škálu vôní, kúpeľové a telové luxusný tovar a starostlivosť o pleť a vlasy produktov. Jedná sa o all-prírodné s nádhernými vôňami. Robia vaša pokožka jemná, hebká a svieža. Bollywood herečka, Katrina Kaif je aktuálna značka veľvyslanec Yardley. Yardley mydlo v Indii, ale bolo celkom hit.

Tu sú top 10 Yardley mydla:

1. Yardley jazmín Mydlo:

To je luxus mydlo vyrobené s procesom triple-frézovanie, ktorá pomáha odvádzať prebytočnú vodu, a tým aj mydlo bude trvať dlho. To bude tiež dať mnoho uspokojivých teplé kúpele. To je formulovaný ako unisex, vhodný pre mužov aj ženy. To je ideálne pre rodinné kúpeľové mydlo, ktorá je vhodná pre každého. Obsahuje bohaté jazmín výťažky, ktoré pracujú na pozdvihnutie nálady, odstránenie stresu a únavy. Mydlo má veľmi krémovú textúru a upokojujúce penu, ktoré môžete jemne masírovať na svojom tele. To sa budete cítiť uvoľnene a príjemne. To má pretrvávajúce jazmín kvetinová vôňa. To tiež stimuluje vaše mozgové bunky na upokojenie úzkosti myseľ a pomáha vám pobyt zadarmo po dlhšiu dobu. To je vaša pokožka hodvábne po sprchovaní. Jedná sa o 100% organické a prírodné mydlo.

load...

Množstvo - 3 x 100 g

Cena: Rs. 140

2. Yardley apríl fialky Luxury Soap:

Jedná sa o vysoko kvalitné trojité frézované mydla. Je vhodné jemne čistí pokožku a podmieňujú ju. To má kvetinovú vôňu, ktorá je veľmi čerstvé. Zanecháva pokožku pocit sviežosti by starostlivosť o to.

load...

Cena: Rs. 1251

3. Yardley English Lavender Mydlo:

Toto mydlo romániky s vašej pleti a obsahuje výťažky z anglickej levandule. Táto levanduľa mydlo môže upokojiť pokožku, ako aj myseľ. Má krémovú penu a upokojujúce a je ľahko použiteľná. Je to prírodné a ekologické; zanecháva pokožku jemnú a vláčnu. To bude naozaj pomôže obnovovať svoj rituál kúpanie. Toto je veľmi klasická botanická mydlo, ktoré obsahuje zložky z prírodného kvantum levandule a mnoho esenciálnych olejov. Vďaka tomu je aromatický a terapeutická pri použití v kúpeli. To bude živiť, hydrát a oživiť vašu pokožku. Bude hlboko hydratuje pokožku a aby bolo mäkké a poddajné. Levanduľová vôňa je veľmi pretrvávajúce ktorý zostane po celý deň. Yardley Londýn angličtina levandule bar je vhodný pre všetky typy pleti a je paraben voľné a laurylsulfát sodný zadarmo. To nie je testovaná na každé zviera. To je tiež hladké a jemné textúrou. To sa vykonáva vo francúzskom štýle, aby vás ponorí do luxusného hýčkanie a sladkou vôňou záhonu.

Množstvo - 3 x 100 g

Cena: Rs. 140

4. Yardley Red Roses Mydlo:

Yardley Red Roses Mydlo obsahuje dobroty červených ruží, ktoré vypĺňajú vône vo vzduchu a budete cítiť romantické. To vyživuje pokožku a rozmaznáva suchú a jednotvárny kožu každý deň. Táto sada Yardley Red Roses mydla je jednoducho perfektný, aby sa spolu na dovolenke, aby vám osviežujúci kúpeľ. Je to omladzuje a stimuluje vašu myseľ po celodennom strese vyplnené. To upokojuje myseľ a lieči problémy so spánkom so svojím osviežujúci a upokojujúce vôňa. Luxusné mydlo sa vyrába metódou trojité mletie, ktorý odstraňuje prebytočnú vodu a nečistoty v mydle. To dáva dlhý život na mydlo. Tvorí krémovú penu, ktorá poskytuje hydratáciu a hydratáciu pre mäkké a poddajné kože po celú dobu. Vôňa červených ruží na koži je veľmi pretrvávajúce. Toto mydlo je unisex a môže byť použitý ako pre mužov aj ženy.

Množstvo - 3 x 100 g

Cena: Rs. 125.00

5. Yardley English Rose Mydlo:

Yardley English Rose mydlo postráda drsné, syntetických a chemických plnív. Je to 100% prírodný a dáva úplnú starostlivosť o pleť šťastia do svojho nudné a bez života kožu. Je k dispozícii v praktickom balení troch, ktoré vám omladzujúci zážitok vaňu každý deň. To vám umožní získať pocit kúpeľnej liečby so svojím jemným, ale efektívne prírodného prípravku chrániť pokožku. To obsahuje kúzlo sadom plným anglických ruží pre pretrvávajúce kúpeľného sviežou vôňou. Jedná sa o triple-frézované luxusné mydlo, ktoré vytvára bohatú a krémovú penu upokojiť, čisté a leštiť svoju pleť. Má veľmi zmyselná kvetinová vôňa, ktorá vás zdobí s komplimenty.

Množstvo - 3 x 100 g

Cena: Rs. 140

6. Yardley santalové drevo Mydlo:

Yardley santalové mydlo je ideálny pre mužov aj ženy, a jedná sa o 100% prírodný produkt. Jedná sa o triple-frézované luxusné mydlo, ktoré vytvára bohatú, krémovú a upokojujúce penu. To umožňuje ľahké a pohodlné aplikovať a používať. Vôňa mydla je lepšia ako akýkoľvek iný santalového dreva mydlo. To sa cíti veľmi hladký na koži a dáva pekný očistný účinok. Sandále vôňa mydla trvá dlhšie ako 12 hodín. To tiež rozjasňuje pokožku a je vhodný pre všetkých členov rodiny sa.

Množstvo - 3 x 100 g

Cena: Rs. 140.00

Už ste vyskúšali tieto Yardley mydlo? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...