Starostlivosť o kožu

Top 5 umývadiel na umývanie tváre

Top 5 umývadiel na umývanie tváre

Vie niekto z vás používať Dove výrobkov pre vašu pokožku? Ach, ako sa mi to, áno Dove je jedna taká značka, ktorá má dôveru milióny ľudí, aby upokojili svoje kožné problémy. No, s toľkými nových výrobkov uvoľňovať každú sezónu, vybrať dobrý produkt stáva veľmi dôležité.

Dove verí vo skutočnú krásu, a to dopĺňa Vašu pokožku z hĺbky. Pripravte sa pozdraviť krásnu pleť s Dove výrobkov. Oni nedávno uviedla na trh nový rad čelných umýva, ktoré obsahujú vlhkosť ako neoddeliteľnej zložky. Táto látka čistí a hydratuje pokožku, udržiava ju jemnú a jasné. To Dove face wash produkty rozsah pomáha v tom, zdravú, jemnú a vláčnu vyzerajúcu pleť. Má jemnú vôňu pretrvávajúce že budete zamilovať sa.

Top 5 Dove Face Wash produkty:

1. Dove Hlboká čistý póry Care Face Wash:

Dove začala svoju novú radu tvárových liniek pre rôzne typy pleti, a to najmä tváre umývanie je vhodný pre osoby s normálnou pleť. Pracuje efektívne pri znižovaní veľkosti viditeľné póry na tvári. Má novú revolučnú mikro-nafúknuť technológiu, ktorá účinne čistí nečistoty, prebytočný olej a maz z upchaté póry. Dove hlboko čistý tvár umyť má hladký a jemný konzistenciu, s krémovou textúrou. To neznamená, že váš tvár v suchu po očistení. To mydlil dobre a tak budete bude vyžadovať hrášku množstvo veľkosti zakaždým.

load...

2. Dove Go Fresh Citrus Face Wash:

To je ďalší variantom z novej rady Dove v tvárových umýva a je vhodný pre ľudí s mastnou a aknóznu pleť. Premývacia tváre obsahuje čisto oranžová extrakty, ktoré pomáha pri odstraňovaní prebytočného oleja a mazu z povrchu, spoločne s dennou nečistôt a mŕtvych buniek. Je obohatený o esencie pre starostlivosť o pleť, ktorá udržuje olejnatosť pokožky bez odtiahnutie vlhkosť. Má osviežujúcu pomarančovú vôňou, ktorá pretrváva po dlhú dobu. Rovnako ako ostatné holubica tvár umýva, ale tiež vyžaduje veľmi malé množstvo penu nahor.

3. Dove Beauty Vlhkosť Face Wash pre normálnu a suchú pleť:

Tento face wash má jedinečnú hlbokú čisté akčné technológie. Skladá sa z 1 - 4. Zvlhčovacích mlieka, ktoré vyživuje a hydratuje tvár a má funkciu vlhkosti zablokovaniu, ktorý pomáha v udržanie vlhkosti po dlhšiu dobu. Umývanie tváre vytvára bohatú penu, ktorá odstraňuje nečistoty a prebytočný olej z povrchu, čím dáva vám svieži vzhľad okamžite. To tiež ponecháva vaša tvár hladká a jemná celkom viditeľne. Umývanie tváre funguje aj ako podklad pod make-up odstraňovač.

load...

4. Dove Hlboká Čistý Nutrium Vlhkosť Face Wash:

Ak máte suchú, nesystematický a šupinatá koža, potom to facewash môže byť váš záchranca k týmto kožné problémy. Obsahuje "nutrium vlhkosť", ktorý tvrdí, že vám poskytne mäkký, hladký a zvlhčovanie pokožky. Nutrium sérum pracuje na epidermis vrstvy kože, čím sa umožňuje jemnú a vláčnu okamžite. Facewash obsahuje "nadýchané obláčiky mikro", ktorý jemne exfoliuje vašu pokožku, bez toho by bol krutý. Tieto mikročastice prenikajú do pórov a odstránenie oleja a nečistôt z povrchu. Facewash je krémová a má pomerne hustú konzistenciu s vôňou.

5. Dove Men + Clean Comfort Face Wash:

Toto rozmedzí od holubica je určený najmä pre mužov, pretože ich koža je hrubšia ako ženy. Facewash je obohatený časticami mikro-vlhkosť, ktorá bráni vysušeniu a znižuje podráždenie a začervenanie. Zapadne na svoje vlhkosti do pokožky a po opláchnutí zanecháva čistú a žiariaca pleť. Facewash má mierne vzorec s chladiacim prostriedkom, ktorý opustí svoju tvár jemnú a sviežu. Je dermatologicky testovaný a tým spôsobí, že žiadny zápal alebo akné.

Dúfam, že ste našli tento článok zaujímavý čítať. Skúste týchto 5 Dove tváre umýva, aby vaša pleť vyzerať zdravšie, čisté a žiarivé. Prosím, podeľte sa o svoje názory tým, že opustí svoj komentár nižšie. Do tej doby sa postarať a udržať ju štýlovo !!

load...