Starostlivosť o kožu

Top 5 tvárové súpravy pre suchú pokožku

Top 5 tvárové súpravy pre suchú pokožku

Ošetrenie suchej pokožky môže byť naozaj ťažké. To trhliny a bielu farbu, ak sa vám nepodarí, aby hydratujú raz! A ak si to nechať byť aj potom, čo že to môže dostať príliš bolestivé. Plus, suchá koža má tiež tendenciu reagovať trochu zle do určitej výrobky. To je dôvod, prečo by ste mali vybrať kozmetické výrobky múdro, ako by oni nie podľa typu vašej pokožky, potom môže spôsobiť mnoho problémov. Keď si kúpite tváre kit, je potrebné sa postarať o niektorých dôležitých bodov, pretože tam sú špecifické tváre kit je, ktoré sú prispôsobené podľa suchej typy pleti.

Masážnym Krém je vyrobený z výživné krémy. Pretože poskytujú pružnosť a výživu pre suchú pleť a vyzerá to viac žiarivý a mladistvý. Ak máte suchú pleť a máte problémy pri výbere správnej sady tváre, potom je tento príspevok by mohol pomôcť. Nižšie uvedené sú top - 5 tváre kit pre suchú pleť uvedená mnou

Zozname najlepších tváre Kit pre suchú pleť

Kit 1. Aróma Mágia Svadobné Glow fúzy:

To tváre kit je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane suchej pokožky, pretože táto sada má hydratačné vlastnosti, ktoré robí vaše pokožka vyživovaná a hydratovaná. Súprava obsahuje 7 sáčkov v ňom, a môžu byť použité opakovane, a tým bolo efektívne z hľadiska nákladov. Prvým krokom je čistenie tváre s tvárou čistiaci prostriedok za predpokladu, ďalší je použiť exfoliačný gél, ktorý pomáha pri exfoliačný mŕtvej kože. Ďalším krokom je použiť revitalizačné sérum ktoré hlboko preniká do pokožky a posilňuje pokožku hlboko. Po séra, masáž tváre s pomocou masážny krém, po dobu 5 - 10 minút a potom aplikovať na tvár balíček, ktorý vám dáva pocit chladenia a tiež zmenšuje veľkosť pórov. Finish tváre použitím hydratačný gél a krém. Konečným výsledkom bude nádherné, čistú pleť a účinky zostanú po dobu 2 týždňov.

load...

Cena: Rs.650

2. Jovees Skin Kit omladenie tváre Fruit:

Toto tvárovej súprava je vyrobená z ovocia, ako sú papája, jablko, banán, avokádo, ktoré majú hydratačné vlastnosti a teda je ideálny pre osoby so suchou pokožkou. Súprava tváre obsahuje šesť stredných trubiek, ktoré sú citrus a černice čistiaci prostriedok, ktorý hlboko čistí pleť, med a mandľový peeling, ktorý odstráni odumreté kože, papája a ananás masážny krém, ktorý dodáva hladký lesk a kolagénu pružnosť pleti tváre, hamamelu a bazalkou kože tonizujúci gél, ktorý uzatvára póry, jablko a avokádo ovocie pleťová maska, ktorá hydratuje pokožku hlboko a čaj stromu a hamamelu omladzujúci krém na tvár, ktorý pomáha pri zlepšovaní štruktúry pokožky a dáva aj tón pleti. Cena je cenovo dostupný, ako ste získali veľké rúrky o každom balení, ktoré vydržia po dlhú dobu. To tváre kit zabezpečí, aby suchú pokožku hydratovanú a hydratovanú.

load...

Cena: Rs. 685

3. Kit RevAyur Facial pre suchú pleť:

Tento hydratačný pleťové kit je špeciálne vyvinutý pre ľudí so suchou pokožkou, pretože pomáha pri stimulácii nových kožných buniek a zároveň ľahkosť pleti. Súprava tváre obsahuje 7 trubíc Každá z 15 gramov a môžete ju použiť ľahko v pohodlí svojho domu, ako to príde s návodom brožúry. Je hlboko vyživuje pokožku tváre a ošetruje suché miesta úplne. Hydratácia poskytuje je dlhodobý a to robí vaša pleť čistá, jasná a pružná. To tiež obsahuje spravodlivosti látky, ktoré pomáhajú pri vytváraní vašej pleti dokonca, spravodlivejší a jasnejšie, budete vidieť výsledky už po prvom použití. V cene je tiež veľmi cenovo dostupné, ako ste získali 7 rúrok v ňom, ktoré môžu byť použité viackrát, ktoré z neho robia efektívne z hľadiska nákladov.

Cena: Rs.223

Kit 4. VLCC Diamond fúzy:

Tento tvárový súprava je obohatený vitamínom E, jojobový olej, olivový olej, diamant bhasma, Extrakt z olivového lístia, hroznových semienok výťažky, glycerín, aloe vera, oranžovej extraktov a mnoho ďalších prospešných látok, ktoré sú ideálne pre suché typy pleti a to z dôvodu vlastností hydratačný , Súprava obsahuje 5 sáčkov v nej, ktoré sú peeling, detoxikačné krém, masážny gél, zmyť masku a diamantové žiara bielidlo. Tento diamant tváre kit od VLCC bude vaša pokožka ešte, mladistvý a žiariace, pretože obsahuje rastlinné zložky a účinky bude trvať po dobu 2 týždňov, čo je chvályhodné. Súprava tiež pomáha pri znižovaní vrások a omladzuje pokožku tváre, pretože obsahuje diamant bhasma.

Cena: 195 Rs

5. Shahnaz Husain Shalife Mini Kit:

Tento tvárový sada zlepšuje pružnosť pokožky a obsah vlhkosti v koži tváre, čo je ideálne pre suché typy pleti. Tento tváre kit je špeciálne navrhnutý pre ochranu mladistvý vlastnosti pokožky ako starnutie príznaky Suchá pokožka dostať ranej než mastnú pleť. To meškanie viditeľné známky starnutia a dáva pleti mladistvý textúry s žiarivým svetlom. To sa najlepšie hodí pre normálnu a suchú pleť krás, pretože je obohatený o prírodné antioxidanty. Toto tvárové sada obsahuje proti starnutiu výživný krém, ktorý poskytuje vlhkosť pokožky a tiež znižuje známky starnutia, tvár a telový peeling je zmes mnohých prospešných olejov, ktoré pomáha pri exfoliačný mŕtvej kože a regeneračná maska ​​zachováva mladistvý vlastnosti a tiež hlboké čistí póry. Súprava tváre robí pokožku hladkú, preosiať, žiarivý a hlboko vyživuje ju, pretože obsahuje zmes prírodných olejov.

Cena: 315 INR

Dúfam, že sa vám to páčilo tento článok o najlepší tváre kit pre suchú pleť v Indii. Ešte zdieľať nám svoj názor a dajte nám vedieť, ak máte pocit, akýkoľvek iný produkt si zaslúži miesto tu!

load...