Starostlivosť o kožu

Top 5 tváre Wipes k dispozícii

Top 5 tváre Wipes k dispozícii

Kto nemá rád tvár obrúsky? Sú nevyhnutné pre každú babu! Tvárové obrúsky fungujú najlepšie, keď ste na cestách, alebo sú jednoducho príliš leniví na to použiť čistiaci prostriedok, aby vaše make up off.

Existuje mnoho druhov obrúskov, ako sú jemné obrúsky, vyrovnávanie oleja alebo osviežujúci obrúsky a podľa vlastného výberu úplne závisí na vašich potrebách.

Ako používať tvárové obrúsky?

Niekedy používať vlhčené obrúsky na tvár môže viesť k začervenaniu alebo vyrážka. Ale to nie je kvôli obrúskov, ale metóda, v ktorej sú používané. Jednoducho povedané, nemôžeme viniť utierky, ak máme príliš super rýchly pri použití týchto obrúskov alebo sme príliš tvrdé na našej koži. Len byť nežný a nechať obrúsky robiť svoju prácu.

load...

To je, ako budete používať Face utierky:

Nechajte utrieť sedieť na vašej tvári na chvíľu. Presunúť ju so sebou v jednom smere a pomaly.

Potom choď tam a späť s obrúsky a je hotovo.

Top 5 tvár rozotiera k dispozícii v Indii:

1. The Body Shop vitamín e obrúsky tváre:

Tieto obrúsky sú šetrné k vašej pokožke, ako názov napovedá. Pre dievčatá s citlivou pokožkou, to sú ideálne, pretože nie sú tak drsné na koži. Tieto obrúsky nerobí kože vyschnúť zanecháva pekné a svieže. Sú to trochu na nákladné strane, ktorá je 375rs pre 25 obrúskov, ale je to stojí za to cenu.

load...

2. MAC obrúsky:

Tieto Mac obrúsky majú byť cenený nie kvôli ich cene, ale kvôli tomu, ako fungujú. Cena nie je nízka samozrejme (Jeho Mac!), Ale úplne to stojí za to! Tieto obrúsky odstrániť aj vodeodolný make-up na jeden záťah a vôňa vás bude fascinovať. Tieto obrúsky sú veľmi hydratačné a nikdy spôsobiť prerušenie outs. Sú to jemné, a preto ideálny pre očný make-up i odstránenie.

Tieto obrúsky sú k dispozícii ľahko v každom obchode Mac alebo na Amazonu

3. H2O PLUS AQUALIBRIUM ČISTIACE FACE obrúsky 45'S:

Tieto obrúsky sú veľmi vlhké a zostanú vlhké po dlhú dobu robiť vašu pokožku jemnú a vláčnu po použití. Vôňa je amzing Tieto utierky majú citrusy vôňu, ktorá je veľmi osviežujúci. Obsahujú antioxidents, provitamín b a levanduľový výťažok, ktoré robia pokožku cítiť svieži a bightened. Tieto olejové bez servítky odstrániť všetky stopy make-upu.

Cena: 893 RS 45 obrúskov

4. Johnsons detskej kozmetike obrúsky 80S:

Tieto obrúsky sú veľmi mäkké a jemné na koži a navyše sú k dispozícii veľmi ľahko. Ako oni sú bez chemikálií, jeho veľmi dobré pre ľudí aj pre citlivú pokožku. Oni mositurise a nie sú príliš drsné, aj pri použití na vodovodnom potrubí.

5. Kara refresing tvárovej obrúsky:

Tieto tvárovej obrúsky sú záchranca, sú tak osviežujúce! Keď ste unavení a potrebujete osviežiť tieto utierky príde veľmi vhod. Tie utrieť majú aloe vera a uhorky, ktoré sú veľmi dobré na pleť. Tieto Kara obrúsky sú veľmi cenovo dostupné a môžete ich nájsť online veľmi ľahko.

Trh ponúka celý rad utierok v závislosti od typu pleti, takže ak vaša pokožka je suchá, potom by ste mohol vybrať obrúsky pre suchú pleť, alebo ak je vaša pokožka je mastná by ste mohli vybrať tvár obrúsky pre mastnú pleť.

Zostať svieži a krásna vždy!

load...