Starostlivosť o kožu

Top 5 nočné krémy na suchú pokožku

Top 5 nočné krémy na suchú pokožku

Poďme základy hneď ako prvý.

Suchá koža

Suchá pleť vyzerá nudné a bez života, kvôli nedostatku vlhkosti v pokožke. To má tendenciu ľahko stláčať. Uplatnenie hydratačný počas dňa aj v noci pomôže udržať problém preč.

Nočný krém

A Night krém je hydratačný krém, ktorý obsahuje vitamíny, antioxidanty a anti-aging ingrediencie. Nočný krém opravy našej koži veľmi dobre a zanecháva ju hladkú, jemnú a vláčnu.

Prečo potrebujeme nočné krémy?

Denné krémy sú formulované tak, aby slúžili účelu chrániť našu pokožku pred slnkom, keď sme krok z domova a nemajú všetky ingrediencie potrebné, aby vyživujú pokožku. To je miesto, kde nočné krémy vstupujú do hry.

load...

Teraz sa pozrime, zoznamy najlepších nočných krémov pre suchú pleť:

Nočný krém pre suchú pleť - Top 5

1. Olay Regenerist Nočný regeneračný hydratačný krém:

Cena - 1199Rs pre 45gm

Tento nočný krém má jedny z najlepších recenzií tých z nás so suchou kožou! Má dobrú hydratačný silu a môže udržať pokožku jemnú a vláčnu. To robí lesk pleti a udržuje vrásky na uzde pri pravidelnom používaní. Tento nočný krém obsahuje antioxidanty, ktoré je veľmi dobré pre pleť. Niektorí môžu nepáči silný zápach, ale to hydratuje pokožku veľmi dobre.

load...

Môj osobný názor na túto Olay Regenerist Nočný regeneračný hydratačný krém: Je to dobrý a jemný nočný krém aj obleky pre citlivú pokožku krásy.

2. Oriflame Optimals Matte dotknúť nočný gél krém:

Cena 590Rs pre 50gm

To je tiež najlepší nočný krém pre suchú pleť, ktorá zanechá vašu matný a sviežu pleť bez lesklých plôch. Optimals Matte Touch ™ Formula s Vyrovnávacia komplex neutralizuje nedokonalosti na pokožku a zanecháva ju vyčistí a vyvážená. Suché oblasti sú ponechané hydratovaná a hladká. Tento nočný krém má dobré recenzie a to je najlepšie pre suchú pleť dámy. To funguje divu, bez zanecháva pokožku mastnú alebo mastný.

Môj osobný názor o Oriflame Optimals Matte dotknúť nočný gél krém: Je to efektívny nočný krém pre čistú pleť so silnými hydratačnými vlastnosťami.

3. Jerjens Ultra Healing hydratačný krém:

Cena 299Rs pre 295ml

Jergens Ultra Liečenie extra suchú pleť Hydratačný krém sa s vitamínu 3, zmes C, E a B5. Tento vzorec preniká hlboko do pomôcť liečiť ďalšej suchú pokožku. Tento krém môže trvať aj najdrsnejší škvŕn - päty, lakte a kolená - zo stavu extrémneho sucha do stavu trvalého mäkkosť. S pokračujúcim používanie, to vlastne strojnásobuje vlhkosť pokožky, hojenie suchosti pri zdroji, aby sa zabránilo ich nežiaduce návrat.

Môj osobný názor Jerjens Ultra liečenie hydratačný krém: Je ideálny s hydratačným majetku.

4. Nivea Cold Cream:

Cena - 70Rs pre 60ml

Je to dobrý krém môže byť použitý v noci pre suchú pleť krásy. Zanecháva pokožku hladkú a jemnú tiež veľmi prijateľnú cenu. Tento krém je požehnaním pre suchú pleť. Je veľmi silný a krémová, schopné zvlhčovanie aj veľmi suchú pokožku. Tento krém je ľahko dostupný vo veľmi praktickom balení.

Môj osobný názor na Nivea pleťový krém: Je to veľmi cenovo dostupné a efektívne pre všetky suché kožné problémy.

5. Fabindia Vitamín E Obohatený nočný krém pre suchú pleť:

Cena 275Rs pre 100ml

Jedná sa o bylinný nočný krém špeciálne pre suchú pleť. Tento nočný krém Vitamín E obohatený herbára. Tento krém upokojuje suchú podráždenú pokožku a hydratuje ju. Je ľahko dostupný vo všetkých obchodoch Fabindia.

Môj osobný názor Fabindia vitamín E obohatených Nočné krémy pre suchú pleť: Je Ayuvedic formulované nočný krém s vitamínom E dobra pre kožu. Tam sú niektoré ďalšie dobré nočné krémy pre suchú pleť.

 [Čítajte: pleťové krémy pre indické Skin]

Oni sú:

  • Himalaya Revitalizačný nočný krém - Cena 170 RS 50 gm
  • Neutrogena Light Night Cream - Cena 300 RS 63 gm
  • Rybníky Cold Cream - cena 95 Rs na 100 ml

Používate niektorý z týchto nočných krémov pre suchú pleť? Alebo začnete vrátane teraz v režime? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

load...