Starostlivosť o kožu

Top 5 najpopulárnejších akné mydla k dispozícii

Top 5 najpopulárnejších akné mydla k dispozícii

Akné naštve. Jediní ľudia, ktorí majú akné pochopia boj udržať dobrú náladu počas zlé úteku. Nehovoriac o tom, že je tak ťažké ignorovať, a trvá večnosť ustupovať. Ale tu je to niečo, čo by mohlo pomôcť urýchliť; Nižšie je uvedený zoznam 5 mydiel špeciálne vyrobené tak, aby vyhovovali potrebám akné náchylné kože. Zistite, ako pomáhajú udržať akné pod kontrolou.

Top 5 Akné Mydlá k dispozícii v Indii

1. Dermadew Akné Mydlo

zoznam ingrediencie

Etyl laktát, Oleo základné povrchovo aktívne činidlo, salicylová kyselina, Triclosan, zinok PCA, glycerín Manuka koncentrát, aloe vera, extrakt z vŕba, Tea Tree olej a olivový olej.

Naša Take On It

Toto mydlo vyzerá ako Dove mydla, okrem toho, že má slabý liečivý zápach. Rovnako ako holubica, je mierna a nevysušuje pokožku von. Začnete všímať viditeľnú redukciu akné počas 2 dňoch používania. Udržuje tvár bez oleja po dobu 2 - 3 hodiny. Toto mydlo je vysoko odporúčané dermatológmi pre akné. Ja by som určite odporučil tento mydlo, pretože je jedným z najlepších mydla pre akné, ktoré som použil, a to rozhodne zázraky pre mňa.

load...

Cena: Rs. 115

2. Sebamed Očista Bar

zoznam ingrediencie

Disodná Lauryl sulfosuccinatum, kyselina palmitová, kyselina stearová, Triticum vulgare škrob, glycerylstearát, cetearylalkohol, mastenec, Aqua, laktát sodný, lauroyl sodný, sarkosinatových, kokamidopropylbetain, Parfum, inulín, lecitín, Cera albumu, tokoferol acetát, glycín, horčík aspartát, alanín, lycin, leucín, CI 77891.

load...
Naša Take On It

Toto mydlo redukuje akné, ale jedna vec, ktorá je nepríjemné o produkte je to, že vysušuje kožu von do tej miery, že budete musieť používať hydratačný po umývanie tváre. Mydlo nemá penu rovnako ako ostatné, a to je niečo, čo ja osobne by som nedoporučoval, ak máte veľmi mastnú pleť.

Cena: Rs. 199

3. Lacne Soap

zoznam ingrediencie

Aloe vera, Tea Tree Oil, glycerol, olivový olej, etyl-laktát, vŕba extrakt, triclosan, kyselina salicylová, zinok PCA Manuka koncentrát a vitamín E (tokoferol acetát).

Naša Take On It

Lacne mydlo sa používa na liečbu miernej až stredne ťažké akné. To dať mäkké a pocit sviežosti a kontroluje nechcený mazu. Nie je k dispozícii ľahko okrem niektorej z vybraných obchodných domov.

4. Vaada Anti Akné Mydlo

zoznam ingrediencie

Tea Tree Oil, klinček olej, kurkuma a Citrus Extract.

Naša Take On It

Strom čaj olej má antibakteriálne vlastnosti, ktoré lieči kožné infekcie. Klinčekový olej zabíja baktérie a plesne, ktoré spôsobujú akné. Kurkuma znižuje známky spôsobený akné pigmentáciu. Celkovo je to skvelý mydlo, ktoré pomáha kontrolovať akné a je odporúčaný lekármi taky. Toto mydlo je bylinný charakter ako iné chemické infúziu mydla. Je úplne mierne svojej existencie (vzhľadom k jeho prírodných zložiek).

5. AzaC Akné Mydlo

zoznam ingrediencie

Kyselina azelaová, pšeničných klíčkov

Naša Take On It

Toto mydlo je ľahko dostupný vo všetkých rezortných obchodoch a stojí len Rs.40 pre 75gm. Poskytuje keratolysis, zložku, ktorá pomáha jasné folikulov akné spôsobuje baktéria. Kontroluje na prebytku olejnatosť, bez vysušenia pokožky. Toto akné mydlo tiež pomáha pri prevencii tvorby jaziev. Mydlo tiež zosvetľuje vzhľadu pleti a je celkom odporučiť, ako to pomôže liečiť akné veľmi rýchlo.

To sú niektoré z najlepších akné mydla odporúča dermatológ. Avšak, musíte sa postarať o pár vecí pri používaní týchto mydla.

  • Uistite sa, aby sa zabránilo ďalšej mydla v kombinácii s týmito mydla.
  • Pravidelne nedošlo k zmene akné mydla.
  • Usilovať o dermatológ pomôže, keď nič naozaj pomáha.
  • Vyhnúť použitie mydla v blízkosti očných partií.
  • V priebehu používania týchto mydiel bude mať za následok viac ako vysúšaniu pokožky. Poraďte sa s lekárom vedieť, koľkokrát môžete použiť denne.

Tit Bits

  • Pite veľa vody, pravidelne, aby váš systém čistý zvnútra von. To vám pomôže znížiť akné prirodzene, pretože systém bude očistený od nežiaducich olejov.
  • Prestať jesť mastné a vyprážané potraviny. Nezdravý olej môže spôsobiť nežiaduce usadeniny tukov v tele, čo by mohlo zhoršiť akné.
  • Nepoužívajte náhodný produkt na koži. Uistite sa, poraďte sa so svojím dermatológom, než riskovať neznámych produktov.

Dúfajú, že článok bol užitočný.

load...