Starostlivosť o kožu

Top 5 balení tváre Tulsi

Top 5 balení tváre Tulsi

Tulsi alebo Holy Basil rastlín je považovaná za náboženský a klaňali sa vo väčšine indických domoch. Existuje veľa ajurvédskej a prírodnej liečby, ktoré sa vykonávajú v Tulsi. To má veľa liečivých hodnôt, ktoré nás môžu využiť vo viac ako jedným spôsobom.

Jeden taký populárny spôsob, ako používať Tulsi je, aby osviežujúci masky a ďalších produktov pre starostlivosť o pleť pomocou ho vo forme prášku, pasty alebo šťavy a použitie na kožu. Prečítajte si pár vzrušujúce, osviežujúci a vyskúšaných foriem Tulsi pleťové masky. Môžete urobiť to doma, a zostať svieži a žiariaca bez nutnosti tráviť hodiny a doláre v kozmetických salónoch.

Top 5 Tulsi kozmetické

1. Maska ​​pre hydratáciu pokožky:

Pripraviť masku pre kožu, ktorá má suché a odumreté bunky, aby sa prášok Tulsi listy. K tomu, vybrať suché a čerstvé Tulsi listy, a nechať to po dobu 4-5 dní v otvorenom priestore, a potom sa rozomelú je, aby sa prášok. Uistite sa, že máte suché lístie v tieni, a vyhnúť sa stonky a kvety rastliny.

load...

Za maskou: Vezmite asi lyžicu sušeného Tulsi prášok a pridať len množstvo tvarohu potrebné, aby sa hustú kašu. Naneste a nechajte pôsobiť 15 minút, potom kroviny a dôkladne umyť.

2. Osviežujúci Tulsi Balenie:

Ak chcete tento balík, trhať asi 30-40 Tulsi listy a brúsi s vodou, aby pastu. Sito pastu extrahovať Tulsi voda. V tejto vode, pridať trochu besan (gram múky) a 2 - 3 kvapky medu, aby sa hladké pasty. Použiť túto pastu na kožu a nechajte pôsobiť 15 minút. Budete sa cítiť pocit chladu v dôsledku Tulsi extraktov. Dôkladne umyť teplou vodou a používať hydratačný v prípade potreby.

3. Tulsi a Neem Očista balenia:

Používať rovnaké časti Tulsi a neem listy a brúsi sa len na množstvo vody potrebnej, aby sa hustú kašu. Tiež brúsiť asi 2 strúčiky a vmiešame do pasty. Použiť túto neem tulsi pleťová maska ​​na vyčistenú pleť a nechajte pôsobiť 30 minút; vyhnúť sa oblasti očí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, po použití masky, ľahnite si rovno na chrbte s rukami a nohami rovno. Môžete tiež použiť vlhké vaty na pokrytie oči. Relax po určitú dobu a potom opláchnite balíček so studenou vodou. Klinček tiež prispieť k zníženiu akné a škvrny z kože, takže sa zdá čistejšie a sviežejšie.

load...

4. Tulsi Face Pack pre zosvetlenie pokožky:

Zmiešajte lyžicu TULSI pasty s lyžicou ovsené prášku a rovnaké množstvo sušeného mlieka. Používať vodu, aby sa hladké pasty. Vyčistite si tvár studenou vodou a použiť balíček. Opláchnite ľadovej vody po 15 minútach. Dávajte pozor, aby ste vystúpiť na slnku bezprostredne po použití balíčka. Takže večer je asi najlepší čas použiť túto masku. Používať trikrát týždenne po dobu troch týždňov a uvidíte znateľný rozdiel vo vašej pleti.

5. Generic balíček pomocou Tulsi pre všetky typy pleti:

V malej miske, zmiešajte 2 lyžičky TULSI prášku, jedna čajová lyžička Multan Mitt, jednu čajovú lyžičku prášku santalového, 3 - 5 kvapiek olivového oleja, 3 - 5 kvapiek ružovej vody a také množstvo vody, aby pasta. Naneste masku a nechajte pôsobiť 20 - 30 minút. Potom môžete opláchnite studenou vodou a pobyt a pocit sviežosti po celý deň. To tulsi pleťová maska ​​ťaží väčšinu typy pleti a možno ho použiť dvakrát týždenne po dobu svieži pocit a bezproblémovú pleť.

Vzhľadom k tomu, tulsi má antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, okrem toho, že používa v maskách, to môže byť konzumované vo viac ako jednej forme, aby sa sám silný a zdravý zvnútra taky.

Ešte vyskúšať tieto tulsi kozmetické a dajte nám vedieť o svojej skúsenosti!

load...