Starostlivosť o kožu

Top 35 najkrajších amerických dievčat

Top 35 najkrajších amerických dievčat

Amerika sa vyžíva v rôznorodosti. To má zmes rôznych etník, náboženstiev, kultúry, a rás, čo je jeden z jeho najviac odlišných vlastností. Je to tiež krajina, ktorá skrýva toľko krásu a talent, a tak sme dohromady zoznam top 35 najkrajších dievčat v Amerike. Zoberme si vás mien týchto mladých spevákov, herečky a modely, ktorí ulovených naše oči a nám zanechal očarovaný!

Chcete sa dozvedieť, kto sú títo americkí krásky sú? Začnime, nie?

Najkrajšie American Girls

35. Ajiona Alexus

Dátum narodenia: 16. Marca 1996 Miesto narodenia: Tuskegee, Alabama Výška: 1,62 m Profesia: Herečka

Táto nádherná herečka známa pre jej úlohu ako Sheri Holandska na poslednú, najviac hovoril o Netflix zobraziť 13 dôvodov, prečo. Ona bola tiež vidieť v The Rickey Smiley Show a Ríše predtým. V ranom veku, získala skutočnú lásku k herectvu na javisku. Herečka začala jej hereckú cestu na 16 potom, odbor divadelné umenie na Alabama School of Fine Arts. Mladý hviezdička pracuje jej cestu nahor a je rozhodne jedným z najkrajších amerických dievčat, alebo musím povedať nádejné hviezdy, tam vonku.

load...

34. Dakota Fanning

Dátum narodenia: 23.února 1994 Miesto narodenia: Georgia Výška: 1,63 m Profesia: herečka, modelka

Som si istý, musíte mať sledovali slávny 2001 filmu, Ja som Sam '. Ak máte nie, potom prosím, pre Dakota Fanning bolo zabitie, pretože jej bolo len 7 rokov! Ona bola nominovaná na Screen Actors Guild Award 8, čo jej najmladší kandidát všetkých čias! Získala ocenenie za najlepší mladá herečka z kritik asociácie Broadcast Film pre jej výkon vo filme. Ona bola tiež súčasťou iných veľkých filmoch ako Vojna svetov, Charlotte webu The Twilight Saga a niekoľko ďalších. Videli sme to detská hviezda vyrásť priamo pred našimi očami, a ona sa rozrástla do tejto brilantnej, krásne dievčatá a je teraz jedným z Ameriky najznámejších herečiek.

33. Zoey Deutch

Dátum narodenia: 10.11.1994 Miesto narodenia: Los Angeles, California Výška: 1,63 m Profesia: Herečka

load...

Tento 22 rokov krásy sa nedávno objavila v komédii filme, Prečo Him 'proti James Franco. Bola vidieť vo filmoch ako Dirty deda, než som Fall, hodné deti, a iní. Herečka je budovanie jej obraz so svojimi dynamickými role pri práci po boku pozoruhodných režisérov a hercov. Vyzerá veľmi jasný, mladý a svieži tvárou, robiť ju jeden z najatraktívnejších dievčat v americkom filmovom priemysle.

32. Demi Lovato

Dátum narodenia: 20.srpna 1992 Miesto narodenia: Albuquerque, New Mexico Výška: 1,61 m Povolanie: Speváčka, herečka, modelka

Demi Lovato je nepochybne jedným z najznámejších osobností v Amerike. Ona robila jej herecký debut ako dieťa v Barney a priatelia. Avšak, táto pekná tvárička sa preslávila, keď sa objavila vo filme Disneya, Camp Rock 'v roku 2008. Jej pieseň, Je to Me', ktorý bol jej debutový singel, vyvrcholil u čísla 9 na Billboard Hot 100. Ona má za sebou dlhá cesta, a to zdôrazňujem, na to, pretože ako dieťa, ona bola zle šikanovaných - ona nenechala nič v ceste nej a jej snov. Prostredníctvom citového zmätku a depresie, to krásne dievča má len vyjsť silnejší!

31. Chanel Iman

Dátum narodenia: 01.12.1990 Miesto narodenia: Atlanta, Georgia Výška: 1,75 m Profesia: Model

Táto okúzľujúca krása je jedným z najobľúbenejších Victoria Secret Angels. V skutočnosti, Vogue Paris vyhlásený ju ako jeden z top 30 modelov 2000s. Bola modelovanie, pretože v útlom veku 12 rokov! Objavila sa na titulných stranách časopisov najväčších na svete, vrátane Elle a Harperův bazár. Tiež, Chanel Iman sa objavila v reklamných kampaniach pre high-end značiek ako Dolce & Gabbana a Ralph Lauren, medzi ostatnými.

30. TAISSY Farmiga

Dátum narodenia: 17.augusta 1994 Miesto narodenia: Readington, New Jersey Výška: 1,63 m Profesia: Herečka

Táto krásna herečka robila jej televízny debut v FX série American Horror Story, ktorá získala svoj celosvetový význam. Ona tiež objavila sa vo filmoch ako je 6 rokov, konečný dievčatá, pravidlá neplatia, a mnoho ďalších. Ona tiež vyjadril charakter Raven v Justice League Vs. Mladiství titani. Mladá dievčina je tiež sestra Oscara nominovaná herečka Vera Farmiga. Jej herecká v AHS bol tak presvedčivý, a bez námahy, že to urobil šou ešte lepší. Nie je to celkom knockout?

29. Zendaya

Dátum narodenia: 01.09.1996 Miesto narodenia: Oakland, California Výška: 1,78 m Profesia: Herečka

Spevák, tanečník a herečka získal popularitu od hitu Disney sitcome Shake it Up. Táto krása je známa pre prijatie postaviť za to, čo veria. Ona bola kritizovaná v médiách pre nosenie dredy na Oscara, a ona bola tiež oprávnene pobúrení, keď populárny časopis photoshopped stehná a trupu. Pôvabný hviezda je UN AIDS veľvyslanec a povzbudzuje mladých ľudí, aby sa nechať vyšetriť na pohlavne prenosné choroby. Okrem jej účasť na šírenie povedomia o dôležitých otázkach a v stoji pre seba, ona sa objavila v niekoľkých filmoch a má tiež svoju vlastnú odevnú značku.

28. Taylor Momsen

Dátum narodenia: 26.července 1993 Miesto narodenia: Missouri Výška: 1,73 m Profesia: Herečka, Pesničkár

Taylor Momsen je jedným z najviac drsných žien v zábavnom priemysle. Hrala úlohu Cindy vo filme Grinch, za ktorú získala nomináciu na Saturn Award za najlepší výkon mladším hercom. Ona sa objavila na hit CW seriálu Gossip Girl Jenny Humphrey a ona pristála túto rolu, keď jej bolo iba 12. Momsen je tiež spevák americkej rockovej skupiny The Pretty Reckless. Podľa nej je hudba, kde môže byť sama sebou, ako je to viac osobné, pretože je to písanie, a ona musí byť zapojené do každom kroku nej. Táto nádherná mladá dievčina z Missouri bol fotomodelka pre časopisy ako Maxim, sedemnásť a Revolver.

27. Herizen Guardiola

Dátum narodenia: 24.července 1996 Miesto narodenia: Miami, Florida Povolanie: Speváčka, herečka

Krásna 20-ročný spevák-skladateľ a herečka známa pre jej úlohu úteku v hite Netflix originálnej série Get Down. Ak ste videli show, budete súhlasiť, že to nie je len skvelá herečka, ale aj skvelý spevák. V súčasnej dobe pracuje na svojom debute EP, ktoré je naplánované na prepustenie v budúcom roku. Vychádzajúca hviezda rýchlo získal slávu na Instagram so svojimi stúpencami ísť až 186.000 v krátkom časovom horizonte.

26. Emily DiDonatoovou

Dátum narodenia: 24.února 1991 Miesto narodenia: Goshen, New York Výška: 1,78 m Profesia: Model

Tohtoročný hnedé vlasy-girl je nádherný funkcia pochádzajú z jej zmesového írskeho, talianskeho a indiánskeho pôvodu. Vyštudovala vysokú školu len niekoľko mesiacov po modelovanie skúsenosti a bol podpísaný ako tvárou Maybelline New York! Od tej doby je tam nie je cesty späť k nej. Ona šiel po rampe pre high-end značky ako Chanel, Givenchy, Louis Vuitton, a mnoho ďalších. Ona bola tiež zaradená na Maxim Hot 100 zoznam 2018.

25. Ariana Grande

Dátum narodenia: 26. Júna 1993 Miesto narodenia: Boca Raton, Florida Výška: 1,55 m Povolanie: Speváčka, herečka

Žiariaca hviezda Ariana Grande získal celosvetové uznanie so svojím speváckym talentom. Kritici prirovnávali svoju širokú škálu miestnej k tomu Mariah Carey. Získala rad ocenení, vrátane MTV Video Music Awards, American Music Awards a štyri nominácie na Grammy. Jej hudobný bol počet prehratí videí celkovo viac ako osem miliárd časov na YouTube. Len tak ďalej, dievča!

24. Lili Reinhart

Dátum narodenia: 13. Septembra 1996 Miesto narodenia: Cleveland, Ohio Výška: 1,68 m Profesia: Herečka

20-ročný krása, Lily Reinhart, je známa pre jej klasické dievča-nasledujúcej-dvere úlohu Betty Cooper na CW televíziu série Riverdale. Pred získava popularitu, ona sa objavila v roku 2014 filmom Králové leta. Pôvabná herečka bola nominovaná na 2018 Teen Choice Awards v Breakout TV kategórie. V súčasnej dobe sa datuje jej on-screen priateľa sa Cole Sprouse, ktorý hrá Jughead na Riverdale.

23. Emma Roberts

Dátum narodenia: 10.02.1991 Miesto narodenia: Rhinebeck, NewYork Výška: 1,57 m Profesia: Herečka

Emma Roberts je viac než len peknú tvár. Ona začala jej hereckú kariéru vo veku 10. Napriek tomu, že je dcéra Oscara nominovaný herec Eric Roberts a neter oscarová herečka Julia Roberts, Emma vzrástla v priemysle, najmä prostredníctvom jej talentu a bez námahy herectvom. Objavila sa vo filmoch ako Nancy Drew, Wild Child, Umenie zapadnúť, Scream Queens a Millerovi na tripu, medzi ostatnými.

22. Ariel Winter

Dátum narodenia: 28. Januára 1998 Miesto narodenia: Los Angeles, California Výška: 1,55 m Profesia: Herečka

Nádherná Ariel Winter vyrástol priamo pred nami a zároveň hrať úlohu Alex Dunphy o hitu komediálny seriál Modern Family. Jej rodičia ju pomenoval Ariel od Malá morská panna. Ona, spolu s jej castmates na Modern Family, ktorý vyhral štyri Screen Actors Guild Awards za najlepší Ensemble v komediálnom seriáli. Má tiež fialový pás v Taekwondo - nie je to len tak poriadnej?

21. Camila Mendes

Dátum narodenia: 29.júna 1994 Miesto narodenia: Charlottesville, Virginia Výška: 1,54 m Profesia: Herečka

Nádherná Brazílsky-americká herečka známa pre jej úlohu ako Veronica Lodge na hite CW seriálu Riverdale. Ona vreciach Teen Choice Award v kategórii Choice Scene Stealer pre jej výkon v Riverdale. Vyštudovala NYU Tisch School of Arts v roku 2017. Ohromujúca hviezda je veľmi populárny na Instagram s viac ako 3,2 milióna nasledovníkov.

20. Keke Palmer

Dátum narodenia: 26.srpna 1993 Miesto narodenia: Harvey, Illinois Výška: 1,68 m Povolanie: Herečka, speváčka

Talent Pesničkár, herečka a televízna osobnosť nútila jej hranie debutovať v 2004 filmových holičstvo 2. Ako dieťa, ona hrala v Nickelodeon sitcomu Pravda Jackson, VP, ktorý jej podala štvrtú najvyššiu zaplatenej detská hviezda v televízii v tej dobe. Ona tiež robila vzhľad v skok v s Corbin Blue. Ona sa teraz stal pravidelným na Fox horor / komediálnom seriáli Scream Queens.

19. Liza Koshi

Dátum narodenia: Marec 31,1996 Miesto narodenia: Houston, Texas Výška: 1,54 m Povolanie: Entertainer, YouTube osobnosti

Ak ste doteraz sledovali Lizy Koshi svoje videá, potom urob si láskavosť a ísť si ju na YouTube. Je vtipný, zábavný, a super roztomilý! Ona najprv získala v nadväznosti na vinič a k dnešnému dňu má viac ako 10 miliónov YouTube nasledovníkov. Ona bola vymenovaná Breakout Creator na 2017 Streamy Awards. Rozosmievať ľudí nie je tak ľahké teraz, ale to nádherná dievča má vždy nejaké skutočné chytré hříčky v rukáve!

18. Lucy Hale

Dátum narodenia: 14. Júna 1989 Miesto narodenia: Memphis, Tennessee Výška: 1,57 m Profesia: Herečka

Ak ste sledovali Roztomilé mrchy, taky musel byť uchvátený Lucy Hale, ktorý hrá postavu Aria Montgomery v relácii. Táto kráska získala Choice Award ľudová pre Favorite Káblová televízia herečku v roku 2015. Ona tiež spieva, a jej prvý štúdiový album bolo volané cesty, ktorý vyšiel v tom istom roku.

17. Sarah Hyland

Dátum narodenia: 24.novembra 1990 Miesto narodenia: Manhattan, New York Výška: 1,57 m Profesia: Herečka

Všetci vieme, že ju ako Haley Dunphy od Modern Family, a my sme doslova videli ju vyvinúť do tejto nádhernej pani, že sa teraz stalo. Získala sama rad nominácií a ocenení, vrátane štyroch Screen Actor Guild Awards za mimoriadny výkon súborom v komediálnom seriáli spolu so svojimi castmates v relácii. Tento úžasný dievča sa tiež objavil vo filmoch ako Scary Movie 5 upír a Akadémie XOXO.

16. Ashley Benson

Dátum narodenia: 18.prosince 1989 Miesto narodenia: Anaheim Hills, California Výška: 1,61 m Profesia: Herečka

Tento temperamentný herečka je tak multi-talentovaný! Hoci ona je známa pre jej úlohu ako Hanna Marin na dospievajúcu Dramatické televíznej sérii Pretty Little Liars, ona je tiež známy pre svoje šialené tanečné schopnosti! Začala tancovať vo veku štyri a tancom, myslím, že je oboznámený s baletu, jazz, hip-hop, a tiež lyrický. Ona tiež objavila sa v epizóde Ako som spoznal vašu matku i vo filme 13 deje 30. Tiež Ashley je obrovský milovník zvierat.

15. Halsey

Dátum narodenia: 29. Septembra 1994 Miesto narodenia: Clark, New Jersey Výška: 1,63 m Profesia: Spevák

22 rokov starý spevák-skladateľ získal popularitu od seba vydanej hudby na sociálne platformy médií, kým ona bola skutočne podpísaná nahrávacej spoločnosti v roku 2015 a od tej doby tam bol žiadny ohliadnutie za ňou! Jej hudba je obrovský komerčný úspech a my všetci hrali, Closer 'na opakovanie v určitom okamihu v našom živote. Jej album, Teraz alebo nikdy 'sa stal jej prvý top 20 vstup na Billboard Hot 100 ako vedúci výtvarník.

14. Chloe Milosť Moretz

Dátum narodenia: 10.02.1997 Miesto narodenia: Atlanta, Georgia Výška: 1,63 m Profesia: Herečka

Táto bábika tvárou herečka začala svoju hereckú kariéru, keď jej bolo ešte len 7. Jej prielom prišiel v roku 2013, kedy vystupovala v oblasti Kick-Ass a jeho pokračovanie Kick-Ass 2 Ona tiež objavila sa vo filmoch ako Carrie, keď zostanem, a ekvalizér. Získala ocenenie ako Teen Choice Award pre Choice Movie herečku a Cenu MTV Movie pre budúce generácie. Moretz bol menovaný medzi 25 najvplyvnejších mládež z roku 2015 podľa časopisu Time.

13. Shailene Woodley

Dátum narodenia: 15. Novembra 1991 Miesto narodenia: San Bernardino County, California Výška: 1,73 m Profesia: Herečka, aktivista

Nádherná Shailene Woodley je známa pre jej výkon vo filmoch ako potomkov, divergentná radu, Skvelá prítomnosť, a závada vo hviezdach. Ak ste tak ešte odhlásil jej prácu už, prosím, pretože ona je pozoruhodná herečka! Ona tiež hrala hlavnú úlohu Amy Juergens na ABC rodina televízny seriál Tajný život amerických teenagerov. Okrem víťazné rad ocenení a nominácií, ona bola tiež nominovaná na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Ona pevne verí v žien podporovať ďalšie ženy, často hovorí o sebalásku, a ona je tiež ekologický aktivista.

12. Vanessa Hudgens

Dátum narodenia: 14.prosince 1988 Miesto narodenia: Salinas, California Výška: 1,55 m Povolanie: Herečka, speváčka

Získala dôležitosť cez jej úlohu ako Gabriella Montez v hudobnej série High School. Jej pieseň z muzikálu, uvoľňuje 'vyvrcholila v Top 10 Billboard Hot 100. Táto očarujúce dievča sa objavil vo filmoch ako Spring Breakers, Machete Kills, brutálny a Sucker Punch, medzi ostatnými. Získala niekoľko Teen Choice Awards za svoje výkony a nedávno vyhrala Teen Choice, ju vidieť 'Award. Hudgens bola tiež zahrnutá do ľudí, Roční,100 najviac krásnych lidí'v rokoch 2008 a 2009.

11. Taylor Swift

Dátum narodenia: 13.prosince 1989 Miesto narodenia: Reading, Pennsylvania Výška: 1,78 m Profesia: Spevák

Taylor Swift je jedným z najpopulárnejších svetových súčasných ženských umelcov nahrávky. Ona je známa pre jej naratívny hudbou a vždy sa stalo dostávať obrovské mediálne pokrytie. Jej album, Fearless 'sa stala najpredávanejšou album roka 2009 v Spojených štátoch amerických. Hoci známy pesničkár už napísal dole tucet piesní len o jej EXE, má aj niektoré naozaj splnomocňujú piesne, ktoré inšpirujú milión mladých dievčat. Ona je víťazom niekoľkých cien Grammy, MTV Video Music Awards, American Music Award za Umelec roka, a mnoho ďalších.

10. Miley Cyrus

Dátum narodenia: 23. Novembra 1992 Miesto narodenia: Franklin, Tennessee Výška: 1,65 m Profesia: Pesničkár, herečka, aktivista

Miley Cyrus bola herectva, pretože ona bola dieťa. Stala sa teen-pop senzáciou s jej úlohu ako Miley Stewart v hite Disney Channel seriálu Hannah Montana. Svet videl jej rast, zmeniť a vyvíjať sa do nádherného človeka, ktorý ona stala dnes. Ona je známa pre bytie bez strachu seba, a nie starať o to, čo svet má povedať - to je práve to pohodlné vo svojej vlastnej koži. Ona bola zaradená na zoznam Time 100 najvplyvnejších ľudí v roku 2008 a 2015. Jej demolačné gule Video ju získal veľa ocenení. Je to spravodlivosť hrdina sociálne a môžeme vidieť, že. Ona je aktivista za práva zvierat a ona tiež podporuje LGBT práva - takisto, že je veľmi pohodlné s rodovou plynulosť a jej vlastnej sexuality.

9. Zoe Kravitz

Dátum narodenia: 01.12.1988 Miesto narodenia: Los Angeles, California Výška: 1,57 m Profesia: Herečka

Táto krása je dcérou slávneho hudobníka Lenny Kravitz. Objavila sa vo filmoch ako The Brave One, žiadne výhrady, a X-Men: First Class. Ona tiež hrá v kapele Lolawolf. Objavila sa v Mad Max: Fury Road, ktorý bol nominovaný za najlepší film na Oscara. V poslednej dobe, ona hrala v hite HBO mini seriálu Big Malý lži. Miley Cyrus je zhodou okolností tiež jedným z jej najbližších priateľov!

8. Dakota Johnson

Dátum narodenia: 04.10.1989 Miesto narodenia: Austin, Texas Výška: 1,71 m Profesia: Herečka

Oslňujúci Dakota Johnson získal medzinárodné uznanie po pristátí úlohu Anastasia Steele (pre ktorého ona porazila rad špičkových hollywoodskych herečiek) v sérii Päťdesiat odtieňov. Získala cenu BAFTA a Choice Award ľudová pre obľúbenú dramatického filmu herečka. Ona tiež objavila sa v 2017 romantickej komédii Ako sa Single. Okrem toho, že herečka, ona je aktivista za práva zvierat.

7. Taylor Hill

Dátum narodenia: 05.03.1996 Miesto narodenia: Palatine, Illinois Výška: 1,78 m Profesia: Model

Najmladší Victoria Secret Angel Taylor Hill bol objavený na iba 14 agentom v stodole v Granby, Colorado. Získala ocenenie ako model roka v roku 2016 a dostal sama škvrnu na č.17 na Forbes "The World Top-Zarábať Modely zoznam". Hill je tiež tvárou Lancome, a ona schválila značky ako Forever 21 a H & M, medzi ostatnými. Táto krása býval gymnastka pred začatím svojej kariéry v modelingu.

6. Kendall Jenner

Dátum narodenia: 03.11.1995 Miesto narodenia: Los Angeles, California Výška: 1,79 m Profesia: Model

Senzačný Kendall Jenner je televízna osobnosť a modelka. Pôvodne sa objavila v televíznej reality šou držať krok s Kardashians, a celý svet sledoval, ako ju vyrásť. Dnes, ona je chôdza dráha pre high-módnych návrhárov v Miláne, New Yorku a Paríži Fashion Week. Ona tiež chodil na Victoria Secret a je značka veľvyslanec Estee Lauder. Jenner je tiež top 15 najviac nasledujú celebrity na Instagram.

5. Gigi Hadid

Dátum narodenia: 23.apríla 1995 Miesto narodenia: Los Angeles, California Výška: 1,79 m Profesia: Model

Malibu narodený krása je jedným z najznámejších modelov v dnešnom svete. Táto mladá kráska bola vymenovaná International Model roka Britskou módnou radou. Ona je najlepší priatelia s Kendall Jenner, a ona je v súčasnej dobe datovania pop-star Zayn Malik. Ona sa objavila v šiestich videoklipov svojím priateľom a dokonca mali možnosť riadiť jeden. Ona je tiež tvárou GUESS.

4. Jennifer Lawrence

Dátum narodenia: 15. Augusta 1990 Miesto narodenia: Indian Hills, Kentucky Výška: 1,75 m Profesia: Herečka

Naše vlastné J-Law je jedným z najlepšie platených herečiek na svete s jej filmy zarobil viac ako 5,5 miliardy $ na celom svete. Objavila sa tiež na čas má 100 najvplyvnejších ľudí na svete v roku 2014 a tiež v Forbes Celebrity 100 v roku 2015 a 2017 získala Oscara za svoj výkon vo Terapia láskou, čo jej sekundu-najmladší najlepšiu herečku Oscar víťaza. Ona tiež získal Zlatý glóbus za svoj výkon v radosti a Terapia láskou. Talentovaná herečka je známa v médiách za to, že obhajca feminizmu a rodovej rovnosti. Ona je tiež zakladateľom Jennifer Lawrence Foundation, ktorá podporuje rôzne charitatívne účely.

3. Kristen Stewart

Dátum narodenia: 09.04.1990 Miesto narodenia: Los Angeles, California Výška: 1,65 m Profesia: Herečka

Námahy elegantné a cool Kristen Stewart bol v tomto odvetví, pretože ona bola dieťa. Avšak, ona získala medzinárodné výnimočnosť cez jej úlohu Belly Swan v Twilight. Táto dynamická herečka sa objavila v celom rade filmov, ako je Adventureland stále Alice, Snehulienka a lovec, a mnoho ďalších. Bola uvedená do Vanity Fair v najvyššej zárobku zozname celebrít v roku 2013. Ona je tiež tvárou Chanel a Balenciaga.

2. Emma Stone

Dátum narodenia: 06.11.1988 Miesto narodenia: Scottsdale, Arizona Výška: 1,68 m Profesia: Herečka

Ak ste doteraz sledovali La La Land, prosím, nájsť a sledovať ho, pretože je to jeden z najlepších výkonov Emma Stone je tak ďaleko. Nádherná herečka získala rad ocenení a vyznamenaní, vrátane Oscara, cenu BAFTA a Zlatý glóbus, medzi ostatnými. Ona je často popisovaný ako jeden z najtalentovanejších herečiek tejto generácie, a v skutočnosti, to je. Jej svetlé osobnosť, jej krásne zelené oči proti jej tmavé vlasy, a skutočnosť, že ona je vždy smeje jej robí tak atraktívne okrem hojnosti talent, ktorý jej má. Nemôžeme jej nabažiť!

1. Selena Gomez

Dátum narodenia: 22.júla 1992 Miesto narodenia: Grand Prairie, Texas Výška: 1,65 m Povolanie: Speváčka, herečka

A je čas pre naše Numero Uno - Selena Gomez! Ona je fantasticky krásna a talentovaná, a bol v tomto odvetví od roku navždy. Vedeli ste, že bol detský herec na detskom seriáli Barney a priatelia? Získala uznanie vďaka svojej Disney. Nebolo ohliadnutie za ňou potom, čo to preto, že jej dosiahnutá toľko za tak krátku dobu! Spieva, chová sa a ona sa teraz obrátila výrobcu u pôvodnej série Netflix 13 dôvodov, prečo. Pracuje s niekoľkými charitatívnymi organizáciami a je tiež UNICEF veľvyslanec. Ako júla 2018, Selena je najviac nasledoval užívateľ Instagram na svete s monštruózne 225 miliónov nasledovníkov.

Takže to bolo 35 najkrajších dievčat v Amerike. Dúfame, že sa vám to páčilo čítanie a objavili niekoľko nových a zaujímavých faktov o svoje obľúbené celebrity. Amerika je plná nádejné talenty a rozmanité krásu a to je niečo, čo je úžasné nielen na ne, ale na celom svete. Nikdy opustiť vo svojich poznámkach ďalej o tom, kto je vaša obľúbená celebrita!

load...