Starostlivosť o kožu

Top 25 najkrajších pakistanských žien na svete

Top 25 najkrajších pakistanských žien na svete

Ich štýl, ich krásu a ich Adab (etiketa, pre tých nezasvätených v Urdu) - nemožno poprieť, že nikto nemôže prekonať pakistanských žien v týchto troch aspektoch. Ich dych berúce krásu, bezchybný zmysel pre štýl, a divoký pocit dôvery vzali celý svet útokom, a to najmä vzhľadom k prosperujúcej celosvetovej popularite pakistanské televízie a kino. Pakistanské ženy majú pevne založil svoju pozíciu na medzinárodnej úrovni a všetci sedia a pri oznámení.

Najkrajšie pakistanských žien Pictures

Takže to, čo odlišuje pakistanských žien triedy od seba? Pozrite sa na náš zoznam najkrajších pakistanských žien vo svete vidieť na vlastné oči!

25. Humaima Malick

Dátum narodenia: 18.listopadu 1987 Miesto narodenia: Kvéta, Pakistan Výška: 1,7 m Profesia: Herečka a modelka

Humaima Malick bolo prelomenie bariéry od roku mladom veku štrnástich rokov, keď sa prvýkrát začala modelovanie. Po nastavení módny svet v plameňoch, sa presťahovala na tom na televíziu a potom filmy, zarábať Lux Style Award za najlepší ženský herecký výkon v tomto procese. Jej odvážny persona kontrastuje jej bábika vyzerá jej pomohol zachytiť rolu v Bollywood filme Raja Natwarlal naproti Emraan Hashmi. Aj keď stál veľa kritiky zo strany verejnosti zoširoka pre jej odvážne scény, stála za svojím dokázať všetkým, že žena môže mať plnú agentúru celom tele a má slobodu vyjadriť seba v žiadnom prípade ona chce.

load...

24. Ayesha Omar

Dátum narodenia: 12. Októbra 1981 Miesto narodenia: Lahore, Pakistan Výška: 1,57 m Povolanie: Herečka, modelka a speváčka

Krásu, mozog, a veľa charisma- to, ako by sa dalo popísať nádherné Ayesha Omar. Go-karierista celý život, začala konať, keď bol ešte dieťa a pokračovala v posilňovaní svojej vášne do svojho dospelosti. Jej prvá schôdzka sa slávou sa stalo potom, čo jej úlohu ako Khoobsurat v komediálnom sitcome Bulbulay. Zvyšok, ako sa hovorí, je história. Ale to nie je všetko! Tento temperamentný krása je tiež expert speváčka a má 3 albumy do jej mena, z ktorých jedna vyhral v Lux Style Award za najlepší album v roku 2016. Diskusia o multi-talentovaný, mám pravdu?

23. Syra Shehroz

Dátum narodenia: 20.apríla 1988 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,73 m Profesia: Herečka a modelka

load...

, Jemný miláčik 'je jediná veta, ktorá príde na myseľ, keď sa človek pozrie na pakistanskej herečky Syra Shehroz. Tento browneyed kráska ukradla srdce každého jednotlivca, keď hostil Most Wanted na MTV Pakistanu a potom znova, keď debutovala v televízii v sériovom Mera Naseeb. Jej rýchly vtip a hryzenie humor prilákal veľa pozornosti tohto roku, kedy sa objavila v talk show Tonight S HSY. Vyzerá to,, semeno 'je jej druhé meno.

22. Sanam Jung

Dátum narodenia: 30. Septembra 1988 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,7 m Profesia: Herečka, model, televízny moderátor, a video jockey

All Pakistane prebudí Sanam Jungovej roztomilú tvár a veselý prírode, keď je hostiteľ rannej talk show Jago Pakistan Jago. Jung ukradol srdcia nielen pakistanské ľudí, ale ľudia na celom svete, keď ona hrala postavu Silá na sériovom Dil-e-Muztar (pre ktorého ona tiež vyhrala Hum cenu za najlepšiu televíznu Sensation Žena). V poslednej dobe sa tento temperamentný herečka sa stala obeťou tela zahanbenia on-line, keď pribrala počas tehotenstva, čo je srdcervúce, aby prinajmenšom. Ale ukázala svetu, že ona je pohodlné vo svojej koži a neprepustil nenávidiaci dostať ju na zem. Istý, že môžeme veľa naučiť od nej!

21. Iman Ali

Dátum narodenia: 19.prosince 1977 Miesto narodenia: Lahore, Pakistan Výška: 1,73 m Profesia: Herečka a modelka

To trvá len dve slová na opis model a herečka Iman Ali - úžasne krásne. Aj keď zažiarila v mnohých pakistanských televíznych seriálov, ako Dil dekami Jaien Gey, Arman a Kismat natočila k celosvetovej sláve s kritikou uznávaný film Khuda Kay Liye za ktorú získal Lux Style Award za najlepšiu herečku v roku 2008. Iman Ali nie je krása neopodstatnené, a to buď. Pracuje sa na vytvorenie povedomia o roztrúsenej skleróze v Pakistane, choroby ňou trpí.

20. Sara Loren

Dátum narodenia: 11.12.1985 Miesto narodenia: Kuwait City, Kuvajt Výška: 1,65 m Profesia: Herečka a modelka

Born Mona Lizza Hussain, re-rechristened Sara Loren má za sebou kariéru trajektóriu, ktorá je výrazne odlišná od jej pakistanskej náprotivky. Po pomalý štart Lollywood (pakistanský filmový priemysel), Loren slávu, keď ona hrala v bollywoodskeho filme Vražda 3 naproti Randeep Hooda. Tento odvážny a zmyselnej krásy potom našiel úspech v Pakistane aj potom, čo hral v urdčine filme Anjuman pre ktorého ona vyhrala Tarango Housefull cenu za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe v roku 2017.

19. Ainy Jaffri

Dátum narodenia: 09.06.1981 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,63 m Profesia: Herečka a modelka

Ainy Jaffri je jedným z tých ľudí, ktorí sa ukážu všetkým, že to nikdy nie je neskoro nasledovať svoje sny. To hazel eyed krásy debutoval vo veku 30 v pakistanskom seriáli Meri Behen Maya. Ale jej talent nekončí. Ona tiež vyjadril charakter Jiya v animovanom seriáli Burka Avenger, ktorý dostal nominovaný na medzinárodnej Emmy Kids Awards. Ozajstná feministka v srdci, Jaffri usiluje vždy hrať úlohu silné a nezávislé ženy, aby inšpirovať ženy po celom svete.

18. Aamina Sheikh

Dátum narodenia: 29.srpna 1981 Miesto narodenia: New York, USA Výška: 1,62 m Profesia: Herečka

Keď sa slová, Pakistanský Supermodelka 'sú už bolo spomenuté, prvé meno, ktoré príde na myseľ, je Aamina Sheikh. To dusky krása bola hovorca L'Oreal. Už pevne etablovala v módnom priemysle pred prechodom na hranie. Úloha získala najviac kritiky a aké ona je najpopulárnejší pre bol Aiman ​​v Maat. Skutočne nadaný herečka získala medzinárodné ocenenie, ako je New York Film Festival Award a SAARC Film Festival Award za svoju rolu vo filme Sadenice.

17. Sana Bucha

Dátum narodenia: 12. Augusta 1970 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,7 m Profesia: Novinár, vojnový dopisovateľ, spravodajská kotva a herečka

Výraz, krásu s mozgy 'dostane úplne nový význam, pokiaľ ide o Sana Bucha. Ona produkoval a hostil úplne prvé anglické jazykové bulletine GEO News. Oznámila na mnohých tvrdých tém biť ako pakistanské politiky a zapojenie Ameriky do juhoázijských a Stredného východu regiónoch. Ale čoskoro jej bol uhryznutie úradujúceho chyba debutovala vo filme Yalghaar. Tu si želá jej úspech v tejto novej oblasti, ako dobre!

16. Mehreen Syed

Dátum narodenia: 2. Augusta 1982 Miesto narodenia: Lahore, Pakistan Výška: 1,79 m Profesia: Model, podnikateľka, a herečka

Pripravte sa cítiť inšpiráciu, pretože supermodelka Mehreen Syed príbeh je viazaný na vás pohybovať. To havraními vlasy krásy začala pracovať už od útleho veku podporovať svoju rodinu, zatiaľ čo jej otec zomrel, keď jej len 4 rokov. Syed podarilo urobiť veľké meno pre seba v módnom priemysle tým, že sa objaví na titulných stránkach veľkých medzinárodných časopisov ako Vogue, čas a Marie Claire. Ale to nie je všetko. Podnikateľ, že ona je, ona založila Medzinárodná Fashion Academy Pakistan trénovať začínajúcich mladých ľudí v oblastiach súvisiacich s módnom priemysle - niečo Snažila sa, keď začínal v jej kariére. Jej srdce zo zlata len pridáva ďalšiu hodnotu pre jej krásu.

15. Ayeza Khan

Dátum narodenia: 15.januára 1991 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,63 m Profesia: Herečka a modelka

To by bolo podcenenie volať Ayeza Khan plodný herec, keď sa objavil v nie menej ako 35 televíznych seriálov, pretože debutovala v Tum Jo Miley v roku 2009. Ona potom založila statočnosť ako herečka, keď vyhral Lux Style Award za najlepší televíziu herečku za jej prácu v Pyarey Afzal v roku 2017. Tento anjelský krása je sila, ktorú treba počítať, ako sa dá nezabudnuteľné výkony v každom ona sa objaví v relácii.

14. Armeena Khan

Dátum narodenia: 30. Marca 1987 Miesto narodenia: Ontario, Kanada výška: 1,7 m Profesia: Herečka a modelka

Stavím sa, že nemôžete vziať vašu pozornosť od Armeena Chána nádherné zelené oči a roztomilý elfie tváre. Potom, čo založil silnú oporu v pakistanskom televíznom priemysle sa ukazuje ako šťastne ženatý a Rasm e Duniye, Khan roztiahla krídla a začal pracovať na medzinárodnej úrovni. Zvíjať - britský filmový ona hrala v - bol premietaný na filmovom festivale v Cannes v roku 2017, čo ju viedlo k stať sa prvou pakistanská herečka ísť váženého Cannes červenom koberci. Sláva jej na výrobu jej krajina hrdá na medzinárodnej platforme!

13. Harem Farooq

Dátum narodenia: 26 mája 1989 Miesto narodenia: Islamabad, Pakistan Výška: 1,65 m Profesia: Herečka

Pri pohľade na étericky krásne Hare Farooq, kto by nebol schopný uveriť, že ona robila jej veľkú obrazovku debutovať s hororu ako Siyaah. Avšak, tento extrémne talentovaná herečka šiel na urobiť nejaké kvalitné televíznych rolí, rovnako, z ktorých najvýznamnejšia bola v Diyar e Dil. Jej stvárnenie Ariumand v tomto super-hit show predviedla jej velenie nad jej remeslá a zanechal nezmazateľnú stopu na mysli divákov. Táto ohromujúca herečka tiež hovoril proti nezdravé posadnutosti spoločenského veľkosti nula postavy. Ona obhajuje zdravej výživy a sebalásky. Sme si istí, potrebujeme ďalšie celebrity ako Hare Farooq hovoria až o týchto vážnych otázkach.

12. Anna Khalid

Dátum narodenia: 27. Júna 1986 Miesto narodenia: Lahore, Pakistan Výška: 1,52 m Profesia: Hudobník a model

Tučné a krásne Annie Khalid nie je nič menšieho než pakistanskej odpovede na Britney Spears. Jej debutový singel Mahiya získal takú popularitu v Pakistane, ktoré Mahesh a Mukesh Bhatt rozhodol ju majú vo svojej bollywoodskeho filme Awarapan, čím ju preslávil. Ona potvrdila medzinárodné značky, ako Pepsi, Telenor a Toni & Guy. Jej kultové divokej kadere a temperamentný osobnosť jej nastaviť triedu od seba a zabezpečiť, že odíde nezabudnuteľný dojem na každého.

11. Mahnoor Baloch

Dátum narodenia: 14. Júla 1970 Miesto narodenia: USA Výška: 1,68 m Profesia: Herečka, model a filmový režisér

Človek by si myslel, že sa vydávala v útlom veku 15 rokov by ukončila akékoľvek sny, že dievča môže mať. Mahnoor Baloch vytrval a debutoval pri 23 ° C v televíznom seriáli Marvi. Získala Lux Style Award za najlepšiu herečku v roku 2015 pre jej úlohu v Talafi a pokračoval k hviezde v hollywoodskom filme Torn v roku 2017. Táto nadčasová krása Nezdá sa, že vek a má mnoho ľudí zaujímalo, aké tajomstvo sa jej mladistvý vzhľad je. Myslím, že môžete veriť, že je babička jedného?! Určite nejde.

10. Momal Sheikh

Dátum narodenia: 06.04.1986 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,63 m Profesia: Herečka

Veľmi ohromujúci Momal Sheikh patrí k tomu, čo môže byť definovaná len ako film dynastie s ohľadom na jej rodina zahŕňa dlhý rad známych pakistanských činiteľov. Avšak, keď nastupuje ako producent v jej otec bradou Sheikh produkčným domom a potom ako herec vyrezať výklenok pre seba. Po debute v seriáli MIRATO Ul Uroo, jej kariéra vzala obrovský skok, keď išla k hviezde vo filme Bollywood Šťastný Bhaag Jaayegi.

9. Urwa Hocane

Dátum narodenia: 2. Júla 1991, miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,7 m Profesia: Video jockey, model a herečka

Rozjazd svoju kariéru ako video džokej, Urwa Hocane čoskoro urobil meno pre seba tým, že hrá v populárnych pakistanských televíznych seriálov, ako sú Madiha Máliha a Udaari. Ale jej hlavné zásluha bol jej debut v romantickej komédii Na Maloom Afraad. To úchvatne krásna dáma sa stala predmetom závisti žien na celom svete, keď sa vydala za Pakistancov pop hviezda / idol Farhan Saeed.

8. Soňa Jehan

Dátum narodenia: 24.apríla 1980 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,73 m Profesia: Herečka

Bezchybnú pleť, výrazné lícne kosti, úchvatne krásne oči - s funkciami, ako sú tieto, Soňa Jehan si bol istý, aby sa stal filmovou hviezdou. Samozrejme, že to pomohlo, že je vnučkou legendárneho Bollywood speváčkou Noor Jehan. A tak, debutovala v historickom dráme Taj Mahal nasleduje ďalších veľkých Bollywood filmoch ako khoya khoya Chand a My Name Is Khan. Ona však nekončí. Šla na to urobiť veľmi kriticky uznávaný hollywoodsky film neochotne fundamentalistická a Lollywood trhák Ho Mann Jahaan, tak sa pridávať ďalšie pero k nej už plnú čiapku. Overachiever v najlepším možným spôsobom, mám pravdu?

7. Mehwish Hayat

Dátum narodenia: 06.01.1983 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,73 m Povolanie: Herečka, modelka a speváčka

Z roztomilé a koketná, aby sexy a vášnivá, trvá Mehwish Hayat absolútne žiadnu snahu prekĺznuť do akéhokoľvek charakteru bezchybne. Čo je dôvod, prečo ona môže dať výkon srdce drásajúce v sériovom Dil Lagi a vykonajte úplnú 180 a drážkou boky v položke piesni Billi v Na Maloom Afraad. Ale jej talent nemajú ju ukončiť. Ona je tiež talentovaný spevák, ktorý vykonával na Coke Studio a zaznamenal soundtracky z niekoľkých seriálov, že hral v. Tak to je to, čomu hovorím nádherný všestranný!

6. Ayesha Khan

Dátum narodenia: 27.septembra 1982 Miesto narodenia: Lahore, Pakistan Výška: 1,62 m Profesia: Herečka

Neexistuje žiadny spôsob, ktorý môžete nahliadnuť do Ayesha Chána hlbokých prenikavé oči a nestratí sa v nich. Táto nádherná herečka, ktorá debutovala v sériovom Tum Yahia Kehna v roku 2003, má mnoho herecké projekty v rámci opasku. Ale výkon ona je najviac velebený a pamätal pre je negatívny rola Narmeen ktorá hrala v sériovom Mujhe Khuda Pe Yaqeen Hai. To len dokazuje, ako nadané herečky táto krásna žena je.

5. Sanam Baloch

Dátum narodenia: 14. Júla 1986 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,68 m Profesia: herečka a televízny moderátor

Ak existuje jedna vec, ktorá Sanam Baloch robí dokonale, to je hrať roly, ktoré úplne zlomí srdce. Jej obrat ako Bano v deliacej dráme Dastaan ​​(pre ktorého ona vyhrala Pakistan Media Award za najlepšiu herečku) a ako charakter titulu v Durr-e-Shehwar sú ďalším dôkazom toho istého. Ale jej nevinná tvár a jednoduchá krása tiež pomôcť jej vykresliť role takým spôsobom, že sú obaja relatable a motivujúce pre ženy. Tak, jej výkon ako Marium Mukhtiar vo stíhacie pilota životopisnom filme Ek Thi Marium bol ako silný a srdcervúce.

4. Maya Ali

Dátum narodenia: 27. Júla 1989 Miesto narodenia: Lahore, Pakistan Výška: 1,7 m Profesia: herečka, model, a video jockey

Ak existuje jedna pakistanská herečka, ktorá hrá úlohu kľúčového dievča-nasledujúcej-dvere do T, to musí byť Maya Ali. Takže nie je žiadnym prekvapením, že jej roztomilá funkcie pomohol kabelky úlohu ako rozprávkovú princeznou v sériovom Aik Nayi Popoluška proti brilantné Osman Khalid Butt. Ostatné seriály, v ktorých dala nezabudnuteľné výkony bol v superhit ukazuje Diyar e Dil a Mann Mayal (za ktorú vyhral Lux Style Award za najlepší ženský herecký výkon). Dávajte pozor na tohto talentovaného diva, pretože ona je nastavená tak, aby nejaký silnejší výkony.

3. Sanam Saeed

Dátum narodenia: 02.02.1985 Miesto narodenia: Londýn, Veľká Británia Výška: 1,75 m Profesia: herečka a speváčka

Nemyslím si, že je tu jediný indický alebo pakistanský žena opustila, ktorí tam nebol sledoval masívne zasiahnuť pakistanskú dráma Zindagi Gulzar Hai. Jej silný výkon ako inteligentný a ambiciózny Kashaf Murtuza urobil jej meno domácnosti vo veľmi krátkom čase a stal sa trochu vzor pre mladé pakistanské dievčatá. Takže nie je žiadnym prekvapením, že táto ohromujúci dáma vyhrala 3 najlepšie herečka ocenenie pre túto rolu. Ale stále tak nádherný Sanam Saeed nie je len skvelá herečka, ale aj silný spevák. Spievala vokály na Coke Studio a tiež hral vo veľkých hudobných hier, ako je Mamma Mia! a Grease.

2. Saba Qamar

Dátum narodenia: 05.04.1984 Miesto narodenia: Gujranwala, Pakistan Výška: 1,7 m Profesia: Herečka

Je ťažké rozoznať, čo robí Saba Qamar vyčnievať z iných nádhernej pakistanské ženy - jej zvodný mahagónové vlasy, jej výrazných očí, alebo jej schopnosť emócie fluidly ako herec. Mohlo by to byť tiež jej pôsobivé herecké, ktorý umožňuje jej prekĺznuť do akéhokoľvek charakteru hladko. Po tom všetkom, ona hrala v dobovej dráma (Dastaan), rodinné dráma (Maat), psychologická dráma (Sanna), a mnoho ďalších žánrov. Ale ona dostala jej veľký zlom, keď vreciach svoju rolu v superhit bollywoodskeho filmu Hindčina Medium. Získala toľko ocenení, že by bolo nemožné ich všetky vymenovať a obrovskú nespravodlivosť voči vymenovali len niekoľko. Buďte uistení, že to úžasne krásne ženy nie je nič menšieho, než je pýchou a radosťou z Pakistanu.

1. Mahir Khan

Dátum narodenia: 21.decembra 1984 Miesto narodenia: Karachi, Pakistan Výška: 1,7 m Profesia: Herečka

Bubon sa valí, prosím! Pretože máme konečne dosiahol vrchole tohto zoznamu! A samozrejme, najkrajšia žena v Pakistane musí byť... Mahir Khan! Pravdepodobne ste prvýkrát videl a zamiloval sa do nej veľmi populárny televízny seriál Humsafar, a ona nebola obzrel od tej doby. Ona vreciach televíznych ocenení vľavo, vpravo a stred pred prechodom na vziať filmový priemysel útokom. Získala pakistanských srdca cez jej výkon vo filme Ho Mann Jahaan pred tým, než Indovia zamilovať sa do nej v Raees, v ktorom ona hrala proti superstar Shah Rukh Khan. Takže neexistuje žiadny spôsob, ako niekto to zabúda svoje Doe oči alebo srdca zastavenie úsmev v dohľadnej dobe.

Takže, tu to máte, priatelia! Naše námety top 25 najkrajších pakistanských žien na celom svete. Dúfam, že sa tu naučil niečo nové o vašich obľúbených celebrít. Komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktorý z týchto pakistanských žien ste si absolútne zamiloval!

load...