Starostlivosť o kožu

Top 24 najkrajšie ruské ženy

Top 24 najkrajšie ruské ženy

Ruskí krásky sú považované za najžiadanejšie ženy na svete. Ruské krásky možno označiť za kompletný balík - s tónovaný tela, nádherný vzhľad a dobre štruktúrované tváre. Majú impozantný osobnosť a neuveriteľné čaro, mozog, rovnako ako ambície. Ruskí krásky sú divas - krásne a svetovo preslávený. Pochádzajú zo sveta módy, filmy, hudba, politika a ďalších oblastiach, a stali sa slávni nielen svoj talent, ale aj pre svoje krásne pohľady.

Najkrajšie ruské ženy

Poďme rýchlo zistiť, ktoré nádherné dámy získať korunu z top 24 najkrajších ruských žien.

1. Alina Artz:

Ona je bývalý sólista pásma,, Sirius 'a víťazom, slečny ruskej noci' súťaže. Bola moderátor prvého ruského športu reality-šou,, M - 1 bojovník '. Ona je tiež herečka, televízny a rozhlasový moderátor. Debutovala ako moderátor na televízny program s názvom, Das ist Fantastisch 'na NTV kanáli, v ktorom sa každý nový program, vykonaného ako divadelný miniatúre. Počas týchto dní Alina Artz bol tiež hranie vo filmoch, hrá v divadle a zúčastnil hudobného projektu s názvom, Sirius '.

load...

2. Alina Kabajevovou:

Alina Kabajevovou je majster sveta rytmický gymnasta. Získala rad medailí a je široko známy pre jej úplne úžasné flexibilite. Má dokonale tvarovaná telo. Kabaeva odišiel v roku 2007 z pretekárskym športom a od tej doby je členom ruského parlamentu. Ona je tiež povedal, aby bol tajne oženil s Putinom v roku 2008. Tento olympijský šampión má najviac neodolateľnú úsmev.

3. Lisa Boyarskaya:

Lisa Boyarskaya je dobre známy a populárny meno v ruskej divadelný a filmový priemysel. Ona je dcéra Michaila Boyarsky. Jej obľúbené filmy ako, Timur Bekmambetov 'a, irónia osudu, pokračovanie' (2007) dali jej obrovské sláve a celebrity status.

load...

4. Lera Kudryavtseva:

Lera Kudryavtseva sa narodil 19. Mája 1971. Je to ruská kráska známa pre svoju televíznu kotvenie, herectvo a tanec. Vydala za hudobníka Sergei Linyuk v roku 1990, ktorá trvala len do roku 1992. Ona tiež mala svoje prvé dieťa vo veku 18 rokov, syn volal Zhan Lenyk. Potom sa vydala Matvei Morozov v roku 2004, ktorá trvala až do roku 2007. A teraz sa hovorí, že je vo vzťahu s uznávaný hudobník Sergej Lazarev od roku 2008.

5. Zoya Berberské:

Zoya Berber sa narodil 1. Septembra 1987 v Premi. Hviezda je veľmi populárny pre svoju televízny seriál "Realinie Patsani" (Real Guys). V roku 2017, Zoya Berber získal 5. Miesto v ruskom vydaní časopisu "Maxim, v ktorom bola nominovaná do zoznamu" 100 najzvodnejšia žien na vidieku ".

6. Njuša:

Njuša skutočné meno je Anna Vladimirovna Shurochkina. Narodila sa 15. Augusta 1990 v Moskve, hlavnom meste Ruska. Hoci celkom mladý, ona je už populárna speváčka. Začala svoju spevácku kariéru v útlom veku od 3 rokov a vždy ochraňoval sen stať sa speváčkou. Jej prvý zaznamenaný pieseň bola "Pesenka Bolishoi Medveditsi" pri obyčajnom veku prvého koncertu 5. Njuša prebehla, keď jej bolo iba 12 rokov.

7. Glukóza:

Glukóza skutočné meno je Natalia Chistyakova-Ionova. Ona je ruský spevák a sólový umelec z povolania. Narodila sa 7. Júna 1986 v Povolží, ZSSR. Medzi jej koníčky patrí balet a šach. Ona tiež urobila role vo filmoch ako "triumf" a "Vojna princezien", rovnako ako konal v niektorých epizódach "Yeralash". Glukóza šťastie so svojou hudobnú kariéru, keď bol objavený v roku 2002 producentom Maxim Fadeevo. Ona tiež zaznamenala jej hudobné video, "nevesta" (nevesta) a "Nenavizhu" (I Hate), ktorý bol kompletne počítačovo animované.

8. Elena Zakharova:

Elena Zakharova je známy divadelný a filmová herečka. Začala svoju hereckú kariéru veľmi skoro počas školských dní. Elena Zakharova sa narodil 2. Novembra 1975 v centre Moskvy.

Miluje ruský jazyk, literatúra a cudzie jazyky. Po jej absolvovaní vysokej školy v roku 1998 začala pracovať na Mesiaci divadla. V roku 2005, Elena tiež zúčastnila reality show s názvom "Empire" a televízny seriál, "Kadetstvo".

V septembri 2016 sa vydala Sergeja Mamontov, CEO of Systematic Software Solutions (Rusko). Vo februári 2017, Elena porodila krásnu dcéru a pomenoval ju Anna Maria. Ale, bohužiaľ, že dieťa zomrelo počas ôsmich mesiacov a pár dostal oddelené.

9.Anna Kournikova:

Ona je ďalší krásna ruská dáma, profesionálny tenista. Jej očarujúce krásu a zvyšuje status celebrity urobili ju jedným z najznámejších tenisových hviezd na svete. Ona bola tiež najmladší účastník v olympijskej histórii Ruska (všetky športové).

10. Maria Šarapovová:

Mária je najvyhľadávanejšie tenisová hviezda na internete. Ona je známa pre svoju krásu a športu po celom svete. Narodila sa 19. Apríla 1987 v malom mestečku Nyagan v západnej Sibíri. Začala hrať tenis od útleho veku do štyroch rokov.

11. Alsou:

Ona je veľmi dobre známy ruský pop spevák. Ona bola udelená s nasledujúcimi - ctený umelec republiky Tatarstan (2000), ľudové umelca republiky Tatarstan (2010) a UNESCO umelcov za mier (2011).

12.Kristina Orbakaite:

Ona je sovietsky a ruský herečka. Povolaním ona je známy pop hudobník a spevák. Jej matka, Alla Pugacheva bol tiež populárny spevák.

13. Alla Pugacheva:

Ona je matka populárna herečka a speváčka pop Kristina Orbakaite ako je uvedené vyššie. Ona je а hudobný umelec za Sovietskeho zväzu a Ruska. Svoju kariéru začala v roku 1965 a je stále v veľa dopytu.

14. Kseniya Sobchak:

Tento nádherný ruská kráska je televízny moderátor a "prominent". Ona je dcéra prvého starostu Petrohradu Anatolija Sobchak a člen Rady federácie, Ljudmila narušovať. V roku 2004, Sobchak hral jednu z hlavných rolí v reality šou "Dom - 2" na TV kanál TNT.

15. Tamara Gverdciteli:

Tamara je sovietsky, gruzínsky rovnako ako ruská speváčka, herečka a skladateľka. Ona je kompletný balík krásy a talentu. Získala nasledujúce: ľudovej umelca Ingušska, ľudové umelca Ruska (2004), ctený umelec Gruzínska (1989) a ľudové umelca Gruzínsku (1991). Môže vykonávať piesne vo viac ako desiatich jazykov.

16. Kseniya Borodine:

Táto krása bola vedúca v reality show s názvom "Dom - 2" TNT kanále.

17. Tatyana Arno:

Jej pravé meno je Tatiana Sheshukova. Ona je populárny ruský televízny moderátor. Jej matka je napoly Estonian podľa štátnej príslušnosti.

18. Maria Kirilenko:

Mária je profesionálna tenistka z Ruska. V priebehu roka 2008, tento ruský tenista sa stal populárny hlasy čitatelia britského denníka, The Sun '. Potom bola známa ako sexi tenista.

19. Anna Semenova:

Ona je ruská kráska, ktorá je bývalý súťažné ľad tanečnice, speváčka, herečka a model. Ona je kombinácia krásy s mozgy. To diva bol tiež bývalý sólista skupiny "Blestyashie" (2003-2007).

20. Natalia Vodianova:

Táto ruská kráska utiekla z chudoby a šiel na stala slávnou modelku. Pracovala pre niekoľko renomovaných svetových značiek ako sú YSL, Chanel a Calvin Klein.

21. Anfisa Chekhov:

Táto ruská kráska je známy ako televízny moderátor, spevák a herečka. Ona vykonáva erotické relácie v televízii, vrátane "Sex s Anfisa Chehov" na ruský kanál, TNT a "Dobrú noc, chlapci!" Na kanáli DTV.

22. Dana Borisova:

Ona je populárny meno v ruskej televízii ako hostiteľa. Ona bola tiež ocenená diplomom zo strany Ministerstva obrany Ruska pre svoje úspechy v vlasteneckej propagandy.

23. Alena Sviridova:

Alena Sviridova sa narodil 14. Augusta 1964, ktoré robia jej 40+. A nádherné, že ona je stále pózovala pre Playboy! Miluje hudbu a začal hrať na gitaru, keď bola v siedmej triede. Táto ruská krása je spevák, televízna herečka, moderátorka a autor knihy s názvom "Kufor Mood." Ona bola tiež vedie program "Harem" v Keni. Jej diskografia obsahuje celkom 8 albumov.

24. Victoria bony:

Bola to televízny moderátor programu, Cosmopolitan ', ktorá vysielala na kanáli TNT od septembra 2007. Victoria bol tiež účastníkom reality show "Dom - 2" na TNT. Táto výstava bola v dopyte po dobu 11 mesiacov. Ona tiež získala názov "Sexiest hviezda domáceho šoubiznisu".

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie článku. Nezabudnite zanechať svoje pripomienky nižšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15

load...