Starostlivosť o kožu

Top 15 tipov krásy pre ženy nad 30 rokov

Top 15 tipov krásy pre ženy nad 30 rokov

30 to je nový 20. Je to jeden z vašich najlepších etáp v živote. 30. Rokov, je jednoducho viac zábavy s zrelé. Je to tiež čas, kedy je naozaj potrebné začať starať o pleť vo väčšej starostlivosťou potom skôr. Tí z vás, ktorí boli pravidelné s vašej starostlivosti o pleť staršia sa nemusí obávať vôbec. Tie s najväčšou pravdepodobnosťou už máte kožu, ktorá je riadne živené a bude aj naďalej držať off ukazovať tie starnutia znamenie. Ako ste sa pohybujú na vašich rokoch, je na čase zmeniť svoje starostlivosť o pleť rutina. Väčšina žien vo veku 30 rokov môže mali svoje deti. To tiež znamená, že vaša pokožka môže ukázať kožné príznaky po dodaní ako pigmentácia, nerovnomerné pleti a tmavé kruhy pod očami. Ako ťažké alebo drastické, ako to môže znieť, starostlivosti o pleť v 30. Rokoch je asi nasledovné základy a tým sa zabezpečí, aby sa vaša pleť je dobre živené za všetkých okolností.

Kozmetické tipy pre ženy nad 30 rokov:

Tu sú tipy pre starostlivosť o pleť 15 pre ženy nad 30 rokov Opatrenia umožní, že máte zdravú kožu vo svojich 30 rokoch.

1. Postupujte rutinu CTM:

Toto je dôležité! Očista, tónovanie a hydratačný rutina je niečo, čo väčšina z nás skončí ignoruje všetko prostredníctvom našich mladších dňoch. Keď budete hit svojej 30s, to je ešte dôležitejšie, že ho riadiť na bežné T. CTM pomôže vyčistiť pleť akéhokoľvek nahromadené nečistoty a špinu. To bude tiež udržiavať pokožku sviežu a zdravé.

load...

2.Look pre kľúčové ingrediencie, ktoré starostlivosť o pokožku:

Či už dávate prednosť prírodným alebo komerčné kozmetiku pre starostlivosť o pleť, pozrite sa na kľúčových zložiek, ktoré pomáhajú vaša pleť vyzerať mlado a žiariace. Antioxidanty, vitamín C, glykolová a hyaluronovej kyseliny zabrániť predčasnému starnutiu a vážne vysušenie. V dôsledku toho, že udržuje vaše pleť sviežu a svetlé.

3. Jedzte Well:

Obsahovať veľa ovocia a zeleninu vo vašej strave. Čerstvé ovocie a zeleninové šaláty pomôže vášmu telu zbaviť sa toxínov. To pomôže odhaliť zdravú kožu.

4. Príplatky:

Vezmite Vitamín C a vitamín E doplnkov, aby zabezpečili, že vaša pokožka je silná a udržuje jeho pružnosť. Tieto vitamíny produkovať kolagén, ktorý pomáha zachovať pružnosť pokožky po dlhšiu dobu.

load...

5. Doprajte rúšok:

Nemusíte kupovať drahé pleťové masky z regálov či hlave do kúpeľov. Skvelý spôsob, ako dopriať v niektorých prirodzene prospešné ošetrenie pleti je použiť ingrediencie z vašej kuchyne.

  • Použiť nejaký jogurt na tvári a krku
  • Nechať ho sedieť po dobu 15 minút a potom zmyte vlažnou vodou.
  • Pre niektorých variácie, pridať trochu medu na neho.

6. Starostlivosť o tvár:

Tvár je skvelý spôsob, ako udržať vaša pleť hľadá mladé a žiarivé. Dokonca aj keď váš plán je hektický, aby sa čas ísť do kúpeľov pre tváre aspoň raz za mesiac. To bude robiť zázraky pre vašu pokožku a budete sa cítiť dramatické zmeny vo vašej pleti textúru.

7. Cvičenie:

Chôdza po dobu 30 minút, alebo len cvičiť. Vyžíva v pravidelnom cvičení očistí nielen pokožku, ale aj vyživujú krvinky. To ďalej napomáha odplavovanie odpadových látok z pokožky. Cvičenie pravidelne pomáha znižovať stres, zabraňuje akné a udrží vás zdravý celkovo. Byť zdravý a fit = krásnu pleť prirodzene.

8. Olúpať:

Budete musieť olúpať kožu aspoň trikrát týždenne odhaliť svetlejšiu pleť a zbaviť odumretých kožných buniek. Urobte si jednoduchý kroviny zmiešaním jemných granúl cukru s citrónovou šťavou a medom.

9. Voda:

Aby vaša pleť hydratovaná zvnútra, piť veľa vody každý deň. Odborníci odporúčajú piť aspoň 8 - 10 pohárov vody denne. To je potrebné nielen pre zdravé telo, ale krásnu pleť rovnako. To tiež pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela.

10. Byť zdravý:

Pre tých, ktorí sa nemôžu vzdať, znížiť fajčenie a príjem alkoholu. Títo sú známi pre čerpanie vo toxínov v tele spôsobuje koži vyzerať nezdravo. Znížiť na rovnaký a vaša pokožka bude určite prínosom.

11. Nočný krém:

Použiť nočný krém, ktorý bude trvať na svojej koži, ako spíte. Nočné krémy sú známe pre hydratáciu pokožky a pomáhajú redukovať nerovnomerný kožu.

12. Očný krém:

30 to je doba, kedy jemné linky a vrásky sa začnú objavovať. Používajte kvalitný nočný krém, ktorý nielen pomáha znížiť tieto jemné linky, ale tiež udržať tie tmavé kruhy pod očami preč. Investovať do dobrého očný krém postarať sa o tých jemných liniek, ktoré na prvý pohľad zdať okolo očí.

13.Body Lotion:

Tvoj tvár nie je jedinou oblasťou, ktorá potrebuje starostlivosť. Ak chcete získať krásnu pleť po celom tele, uistite sa, že platí telové mlieko po celom tele dvakrát denne. Sústrediť sa na oblasti, ktoré sú náchylné k suchu, ako lakte, kolená, päty, atď

14. Hydratačný vašu pokožku:

Jedná sa o bežné starostlivosť o pleť, že každý by mal praktizovať. Aby sa vaša pleť hydratovaná s veľkým hydratačný, ktorý je bohatší ako tie, ktoré ste použili, keď ste boli vo svojich 20s. Použitím séra s hydratačný môže tiež pomôcť pri poskytovaní hydratáciu kože. Pomáha pri odstraňovaní jemné linky, tmavé kruhy pod očami, otvorené póry, atď

15. Opaľovací krém je dôležité:

Opaľovací krém je nevyhnutné v každom veku. Nikdy ísť von bez neho. Opaľovací krém, ktorý obsahuje SPF 30 alebo viac je ideálny pre ženy nad 30 rokov Ak používate základňu, vybrať ten, ktorý obsahuje SPF. To vás chráni pred škodlivými slnečnými lúčmi. Tieto prírodné kozmetické poradenstvo pre ženy nad 30 rokov sú skvelé sledovať a prospešné. Vyskúšajte ich a povedzte nám, ktoré z nich sú už tieto!

load...