Starostlivosť o kožu

Top 12 tipov krásy na krk

Top 12 tipov krásy na krk

Ako ženy sa vždy snažíme vyzerať v našich silách. Je to v našej prírode. Chodíme do samotných extrémy niekedy sa postarať o naše tváre od držať to žiariace a krásna a robiť to bez jemných liniek a vrások.

Ale zrazu jeden deň ste v polovici 30. Rokov, začnete všímať, že koža okolo krku sa stal temný a má jemné linky a vrásky povrchné. A zistíte, že to nie je len váš tvár, ale krk príliš vyžaduje určitú tendre milujúci. Väčšina z nás sa často nedarí venovať náležitú starostlivosť o našich krku, ako zameranie zostane vždy v tvári a na rukách. Dokonca sme sa rozhodnúť pre drahé kúpeľné procedúry pre naše chrbát, ramená a nohy. Už ste niekedy naozaj všimnete, že krk je vynechaný vo všetkých týchto "odpustkov?

Poďme pracovať na zbaviť tej temnejšej kože a tie vrásky, takže koža na krku nevyzerá veku. Prečítajte si nižšie poznať niektoré z najlepších krku kozmetické poradenstvo.

load...

12 najlepších krásu Tipy pre mladší vzhľad Neck

Špičky tu uvedené vám pomôže udržať krku pokožku čistú a žiariace prirodzene.

Tip 1

Smer masáž pre kože krku je veľmi dôležité mať na pamäti, pretože pekná masáž zlým smerom alebo zlým pohybom po krku môže dôjsť k poškodeniu kože. Krk koža je veľmi tenká a jemná. Je jemnejší ako koža tváre. Správny smer masírovať kožu na krku sa pohybom obe dlane z dolnej do hornej oblasti vo vertikálnych pohyboch. Nikdy masírujte krk krúživými pohybmi alebo zhora nadol.

load...

Tip 2

Oleje pomôcť kožou krku omladiť. Nie len tak hocijaký oleja hoci. Musíte byť opatrní, pokiaľ ide o výber správneho druhu oleja. Vybrať tie oleje, ktoré nie sú extrémne ťažké a sú vo svojej čistej forme.

Kokosový olej je ťažký vykurovací olej, ale je možné ho použiť vo veľmi malých množstvách, alebo si ju môžete kombinovať s trochou vody na dlani a potom ju používať. Olivový olej, mandľový olej, rumančekový olej, eukalyptový olej, a ružový olej sú tiež dobré možnosti.

Tip 3

Nepoužívajte po masáži šije. Hrdlo Masáž by mala trvať 10 - 15 minút, maximálne s možným breakom jednu alebo dve minúty medzi nimi. Cez masírovanie môže namáhať krčnej kožu.

Tip 4

Masky a zábaly tiež divy pre kože krku, rovnako ako koža na tvári. Použite ovocné masky na krku pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Ovocie, ako sú jablká, zrelý banán, avokádo, a slivky dokáže divy pre kože krku. Tu sú niektoré balíčky, ktoré môžete ľahko rozvíriť doma a použitie -

  • Balíček kaší zrelý banán (najlepšie zrelé, ale nie zatuchnutý) a olivového oleja môže byť použitý ako pekný balíček pre váš krk. Aplikovať tento na krku, keď žiadate ďalšie pleťové masky na tvári. Čakať na 15 minút a umyť čistou vodou. Jemné linky na krku zmizne tak vám žiariace pleť. Môžete použiť dvakrát týždenne.
  • Pekná maska ​​z vaječného bielka a medu možno aplikovať na krk s kefkou po dobu 10 - 12 minút a umyť vlažnou vodou. To vám dá spravodlivejšie kožu okolo krku a odstránia všetky jemné linky.
  • Balíček kaša tekvica možno aplikovať na krk príliš po dobu 20 minút, 3 až 4 krát týždenne. Tekvica je veľký anti-aging zeleniny. Tie by mali zahŕňať to vo svojej pravidelnej strave v nejakej podobe vo vašej koncom 20. Rokov alebo čoskoro 30. Rokov.

Tip 5

Veľmi dôležitým bodom mať na pamäti pri použití sady na krku koži je nikdy dovoliť akýkoľvek typ balenia okrem ovocných balíčkov dostať suchý na kožu na krku. Balenie hliny, gram múky (besan), celé pšeničnej múky (Atta), alebo akékoľvek iné druhy bahenné zábaly nesmie byť nikdy sa nechá zaschnúť a škárou cez krk kožu.

Tip 6

Ak môžete získať kúpeľnú liečbu krku, potom nie je nič lepšie, než že raz za čas. Uistite sa, že vaše telo pozícia pričom masáž je správna. Ak užívate masáž pre relaxáciu účel alebo ako sa zbaviť bolesti spondylóza, potom sed môže byť celkom dobré. Ale ak užívate vírivý leštenie či hladenie liečbu krku, potom najlepší pozícia bude ležať na chrbte v priebehu liečby.

Tip 7

Exfoliácia z kože krku je príliš dôležitá. Používajte len mierne exfoliators. Používajte vzostupnej ťahy iba pre exfoliačný a nebudú predĺžiť dobu viac ako päť minút.

Použiť peeling vyrobený z mletých mandlí a mliekom a aplikovať na krku. Vychádzať z blízkosti svojich ramien a presunúť na začiatok, to po dobu piatich minút. Zmyť ako kúpať. Urobte to dvakrát až štyrikrát týždenne. To je jeden z najlepších čistiacich krk tipov, ktoré vám ponúkajú skvelé výsledky.

Tip 8

Naneste na tvár na krk, zatiaľ čo vo vani. Vyhnúť drsné mydla na krku kožu. Sprchové gély, ktoré sú vyvážené pH sú v poriadku, hoci.

Tip 9

Naneste toner na krku kože s vatový tampón pri použití tonera na tvár. Aplikovať opaľovací krém na krk v rovnakej nahor ťahy, ako obvykle. Zachovať zvláštne vitamín E obohatený hydratačný krém na krk. Naneste krém alebo mlieko rovnakým spôsobom sa nahor ťahy dlani.

Tip 10

Dobrým spôsobom, ako výrazne znížiť póry je trieť krk a tvár s kockami ľadu. Ale pozor, aby nebol prechladol. Kocky ľadu poškrabal na krku po dobu 15 minút, najlepšie každý deň, vám môže pomôcť znížiť prípadné póry na krku.

Tip 11

Používať opaľovací krém s SPF 30 alebo vyšší na krk a tvár rovnako.

Tip 12

To je veľmi dôležité a lúčenie bodom celého tohto článku. Nezabudnite odstrániť make-up z krku pri odstraňovaní váš tvár make-up. Krku koža nie je iný, než koža na tvári. To tiež obsahuje póry. Make-up blokuje póry a bráni kožu na krku správne dýchať. Výsledkom je matný a ovisnuté kože. Nabudúce, odstránenie make-upu z kože krku tiež s vatový tampón namočený v odlíčenie s iba hore ťahmi.

Dúfam, že sa vám páčil tento informatívny článok. Začnete dobrú starostlivosť o krk odteraz. Skúste tieto kozmetické tipy pre zatemnené kože na krku a dajte nám vedieť, ktorý z nich pracuje pre vás najlepšie.

load...