Starostlivosť o kožu

Top 10 výrobkov na kontrolu akné

Top 10 výrobkov na kontrolu akné

Akné, pupienky boli nás trápi navždy. A akonáhle ste si ich, ako sa zbaviť z nich je veľmi ťažké. Všetci sme skončili nákupu nespočetné tváre umýva, tonery, čistiace prostriedky v nádeji, že je oslobodený od nich, ale len málo skutočne pracujú. Takže pre všetkých tých mastnou pleťou krásy, tu je zoznam tých výrobkov, ktoré budú pracovať pre vás a vám, že krásne a žiariace pleť bez akné a vyrážok.

1. Clean & Clear Foaming Facial Face Wash:

Kúpiť ₹ 130.00 @ www.amazon.in/clean-clear-face-wash

Čistá a priezračná Foaming Facial Face Wash je jemný olej bez face wash, ktorý je vhodný pre mužov aj ženy s aknóznu pleť. Obsahuje triklozánu, účinné antibakteriálne činidlo, ktoré pomáha predchádzať akné a vyrážky. Glycerín udržuje pokožku pred viac ako vysušením a udržuje ju hydratovanú. To je vaša pleť hladká a krásna, vyplýva z akýchkoľvek pupienkov.

load...

2. Neutrogena Oil Free akné Face Wash:

Kúpiť Neutrogena Oil Free akné Face Wash pre ₹ 449,00 @ www.amazon.in/neutrogena-face-wash

Nemastná formula Neutrogena Oil Free akné Face Wash dosiahne na najhlbšie pórov a účinne ich čistí. Kyselina salicylová v tomto Samomazné akné Face Wash jemne zbavuje akejkoľvek akné na koži a tiež zabraňuje tvorbe budúcich zápalov pre vady voľnej kože. Obsahujúci unikátnu kožu cumlíkov udržuje pokožku hladkú a bez akéhokoľvek podráždenia alebo cez sušenie.

load...

3. Cetaphil Mastná pleť čistiace:

Kúpiť Cetaphil mastná pleť nočná starostlivosť pre ₹ 1,490.00 @ www.amazon.in/cetaphil-skin-cleanser

Cetaphil Mastná pleť čistiace je účinný pre čistenie mastnej, kombinácia alebo poškodenými pokožku. Jej jemný penivý účinok odstraňuje olej, špinu, zvyšky kože a make-up vysúšaniu pokožky. To je formulovaný tak, aby odstránenie oleja bez ovplyvnenia kožnú bariéru. Je stále hydratovaná. Cetaphil Mastná pleť čistiace neupcháva póry a môžu byť taktiež použité v spoločne s akné lieky.

4. Body Shop Tea Tree Facial Wash:

Kúpiť tvárových Wash Body Shop Tea Tree pre ₹ 663,00 @ www.amazon.in/body-shop-tea-tree-facial-wash

The Body Shop Tea Tree Facial Wash je, len 'produkt pre poškodenými pokožku dávať to jasnejšie vyzerajúcu pokožku pri použití ako súčasť pravidelného režimu. Pomáha na odstránenie nečistôt a špiny, oleja z pokožky bez vysušenia ho príliš veľa.

5. Body Shop Tea Tree čistiaca pena:

Kúpiť Body Shop Tea Tree čistiaca pena pre ₹ 895,00 @ www.amazon.in/body-shop-tea-tree-cleanser

The Body Shop Tea Tree pena čistiaci prostriedok je osviežujúci instantný penenie čistiaci prostriedok pre poškodenými pokožku. Odstraňuje make-up a nečistoty. S pravidelným čistením tento produkt pomôže udržať pleť vady-free.

6. Khadi Mint a uhorka Face osviežovač:

Khadi Mint a uhorka Face organické povahy a jemne, ale účinne pôsobí na kožu. Obohatený o prírodných surovín, ako je Mint, uhorka, lístky bazalky, Neem listov, olej z pšeničných klíčkov a ružových lístkov, ide hlboko do pórov a dôkladne čistí tvoju tvár. Je to pôsobí ako antimikrobiálne činidlo a chráni pokožku pred baktériami udržať ju čistú a vláčnu, zatiaľ čo mäty a uhorky extraktov posilňuje a osviežuje svoju tvár.

Kúpiť Khadi mätou a Uhorka tváre visačky na ₹ 95.00 @ www.amazon.in/khadi-mint-cucumber-face-freshener

7. Lotus herbára Tea Tree & Cinnamon Anti Akné Control Oil Face Wash:

Kúpiť Lotus herbára Tea Tree & Cinnamon Anti Akné Oil Control Face Wash pre ₹ 175.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-tea-tree-cinnamon-face-wash

8. Fab India Tea Tree Toner:

Kúpiť Fab India Tea Tree Toner pre ₹ 240 @ Nykaa.com

Fab India Tea Tree Toner výslovne prehlasuje, že je bez alkoholu a má kyselinu salicylovú, ktorá je známe, že udržať akné na uzde. Nezáleží na bodnúť, Určitú úľavu citlivej pleti osôb.

9. Čistiace Himalaya Neem na tvár:

Kúpiť Himalaya Čistiace Neem Face Wash pre ₹ 147.00 @ www.amazon.in/himalaya-neem-face-wash

Himalaya Čistiace Neem Face Wash je obohatený unikátnymi zložkami, ako neem, Nimba, kurkuma a Haridra, liečiť akné na pokožke a udržiavať ju zdravú, znížiť pupienkov na koži. Okrem čistenie pleti tento Neem Face Wash odstraňuje prebytočnú mastnotu z pokožky bez dehydratácie kožu.

10. Lotus herbára Basiltone uhorka a Basil čírenie skla a Vyváženie Toner:

Kúpiť Lotus herbára Basiltone Uhorka & Basil čírenie skla & Balancing Toner pre ₹ 199.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-balancing-toner

Naplnená uhorkou a bazalky, to Lotus herbáre Balancing Toner pomáha čistiť pokožku a zbaví nečistôt prítomných dosiahnutím hlboko do vrstiev kože. S jeho vynikajúce antibakteriálne vlastnosti a extrakt Basil Leaf nájsť v tomto Lotus herbára tonera, chráni pokožku pred vonkajšími znečisťujúcich látok a mikroorganizmov, čím sa uvoľní vaša pleť akné, škvrny a škvŕn. Tiež to zvyšuje krvný obeh; Basil má schopnosť podporovať bunkovú obnovu, aby vaša pleť žiarivejšia.

load...