Starostlivosť o kožu

Top 10 umývacích prostriedkov na tvár Nivea

Top 10 umývacích prostriedkov na tvár Nivea

Ako slnko a znečistenie pohrávať s vašou pokožkou a okradnúť svojej koži jej prirodzeného vzhľadu, s použitím mydla očistiť svoju tvár na konci dňa, nie je tak dobrý nápad už. Mydlo môže ďalej vysušovať pokožku, čo spôsobuje viac škody ako úžitku. Lepší spôsob, ako vyčistiť vaša pleť je použitie dobrého Face Wash, niečo, čo vyhovuje vašej pleti. To je miesto, kde začneme premýšľať o rôznych Nivea Face Wash produktov!

Top 10 Nivea Face Wash pre mužov a ženy:

Pozrite sa a vyberte si:

1. Nivea Men - Hlboké čistenie tváre umývanie:

To Nivea muži face wash je určený pre mužov, ktorí chcú dokonale čisté a čistú pleť bez nej pocit napäté alebo suché. Obsahuje účinné čistiaci gél vzorec, vitamín E a mentol, ktorý hlboko čistí pokožku, odstránenie všetkých nečistôt a prebytok oleja. To uvoľní póry a pomáha predchádzať akné, udržať pokožku sviežu a vláčnu miesto suché a napäté. Premývacia tvár dostane 4 na stupnici od 5.

load...

2. Nivea Men - Extra-foliating tvárový peeling:

Táto peniace gél obsahuje navyše jemné drhnúť častice s vitamínom E a minerálnych látok, ktoré hlboko očistiť odblokovanie póry a odstrániť zastavané špinu a nečistoty. Vďaka tomu je vzhľad pleti čisté a zdravé, čo je svieža a jemnú štruktúru. To dostane 3.5 z 5.

3. Nivea Men - Skin energie umývanie Q10 tvár:

Najmä pre tých mužov, ktorí chcú osviežujúci face wash prebudiť svojej koži v jedinom okamihu. Vzorec obsahuje pleti vlastný koenzým Q10 dať okamžitú revitalizáciu sa unavený, zdôraznil kožu. To tiež zmäkčuje fúzov optimalizovať výsledky holenia. To dostane 4 z 5.

load...

4. Nivea Men - Advanced Control Whitening Oil 10 v 1 na tvár:

Ten dáva koži, že ďalšiu starostlivosť pri odstránenie nečistôt a znečistenia. To Face Wash je dokonale navrhnutý pre tvrdý make-up mužskej pleti; vykresľovanie Čerstvé Vyčistenie zakaždým, uistite sa, že všetok nahromadený tuk a nečistoty vo vašej tvári prevážaného vystaviť mladšia, zdravšia pleť. 4.5 out of 5 by mala byť daná k tomuto jeden.

5. Nivea Men - Advanced Whitening zníženie tmavá škvrna 10-in - 1 na tvár:

Táto plocha umývanie odstraňuje vrstvu po každej vrstve všetky nečistoty a účinky nahromadené v priebehu času. Pri pravidelnom používaní môže pomôcť dosiahnuť desaťkrát väčšiu spravodlivosť, a tak vám zbaviť sa všetkého pláže opálenie. Prípravok účinne odbúrava akékoľvek nahromadenie hmoty, ktorá opúšťa tmavé škvrny na koži, takže budete mať vždy hladký a dokonca aj štruktúru bez škvŕn zafarbenia. To iste dostane 4,5 z 5.

6. Nivea - Čistý efekt Total tvár upratať:

To Nivea face wash pripravuje ochranu pleti po celý deň znečistenie, prachu, baktérií a alergénov. Jej jemné zloženie umožňuje nielen lesk pri každom umývaní, ale tiež zaručuje pleti optimálnu ochranu. Môžete bez obáv rozlúčiť čierne bodky a vďaka nedokonalosti pleti unikátnemu častice peeling. To dostane 4 z 5.

7. Nivea rafinácia Skin peeling:

Tento peeling bol vytvorený, aby sa vaša pleť v stálu starostlivosť, aj keď počasie a ďalšie faktory pôsobiace proti nej. Prestúpené provitamín B5, drobné granule tohto drhnúť je pohybovať po povrchu a zabezpečí, že vaša pleť je hlboko očisťuje. Veľkosti 3,5 z 5 na tomto tvár pranie.

8. Nivea Aqua umývací účinok čistenie tváre:

To face wash pomôže starať o svojej koži lepšie. Tým, vyčistenie nečistoty podanej v póroch, je zabezpečené, že váš tvár je vždy čisté. So svojím oceán rias zložky, umývanie tváre prebudí jednotvárny koži, čo je jedinečný lesk. Premývacia tvár dostane 4 z 5.

9. Nivea Visage prania jemný tvár:

To Nivea face wash čistí suchú až citlivou pokožkou, aby sa účinne ešte delikátnej spôsobom bez vysušovania pokožky. Je obohatený o mandľový olej a nechtíka extrakty, ktoré jemne očistiť pokožku a odstraňujú nečistoty, ktoré ponúkajú pleti ďalší hydratačný účinok a pomáha udržiavať jej pružnosť. To dostane 4 z 5.

10. Nivea Starostlivosť o pleť Čistiaca Face Wash:

To Face Wash je obohatený o prírodné citrónovou trávou a ryžovými výťažky, ktoré pomáhajú očistiť svojej koži dôkladne a získať späť svoju vlhkosť a kožného mazu rovnováhu. Odporúča sa každé ráno a večer sa použiť ako súčasť svojho denného režimu starostlivosti o pleť. 3,5 z 5 na tomto tvár pranie.

load...