Starostlivosť o kožu

Top 10 topických liečivých krémov na liečbu vašich pupienkov

Top 10 topických liečivých krémov na liečbu vašich pupienkov

Akné je najhoršie. Neviete, kedy útek sa chystá udrieť na povrch, ale takmer vždy sa stane, tesne predtým, než budete mať významnou spoločenskou udalosťou blíži. Medzi faktory, ktoré vedú k tomuto kožnej obtiaž je veľa, a oni môžu byť ako vnútorné, tak vonkajšie. Väčšinu času, mastná pleť sa zdá byť vinník. Keď prebytok kožného mazu (prírodné oleje pleti) je vyrobený z kože, to upcháva póry a spôsobuje akné. Znečistenie životného prostredia môže byť tiež rovnako zodpovedný.

To je, keď sa stovky anti-pupienok produkty dostupné na trhu sa zdá ako váš spásou. Ale z toľkých možností na výber, výber správneho jeden sa zdá byť takmer nemožné.

load...

To je dôvod, prečo som dal dohromady tento zoznam 10 najlepších lokálnej liečby na akné.

Liek na Pimples

  1. Retina-A Tretinoín Cream
  2. Glyco 6 kyselina glykolová Cream
  3. Avene Triacneal
  4. Neutrogena On-The-Spot liečba akné
  5. Clearasil Ultra Rapid Action Vanishing liečba akné Gél
  6. Himalaya herbára Akné-N-Pimple Cream
  7. Vicco Kurkuma WSO Skin Cream
  8. Nomarks Akné Pupienok Cream
  9. Oriflame Čistá pleť Spot SOS Gel
  10. Jovees Ayurveda Neem & Long Pepper Anti Akné a pupienok Cream

1. Retina-A Tretinoín krém

Ako jeden z najviac populárno predpísanej akné krémy podľa dermatológov, Tretinoín je najlepšia liečba akné na trhu k dispozícii. Jedná sa o predpis iba produkt a je k dispozícii v 2 koncentráciu - 0,025% a 0,05%. Krém nielen potláča un-vyskočila Zits, ale tiež vyhladzuje štruktúru pleti. Okrem toho, tretinoín znižuje jazvy spôsobené stratou kolagénu, ktorá sa koná pri pupienkov liečiť. Retina-Vzorec je jedným z najčastejšie používaných tretinoín roztoku.

load...

MRP: INR118 pre 20g *

Späť na obsah

2. Glyko 6 glykolová kyselina krém

Glyko - 6 obsahuje 6% kyseliny glykolovej, prítomnou zložkou v glykolovej kôry, ktoré sú predpísané dermatológmi pre zosvetlenie pokožky a zníženie jazvy. Je to jeden z mála produktov v Indii, ktoré obsahujú túto látku. Kým koncentrácia kyseliny glykolovej je malé, to je dosť vyrovnať tón pleti a znížiť viditeľnosť jaziev pri použití v priebehu niekoľkých týždňov. Krém pomáha odlupovať odumreté bunky z povrchu kože a urýchľuje proces blednutiu jazvy. To tiež pomáha predchádzať budúcim akné.

MRP: INR111 pre 30g *

Späť na obsah

3. Avene Triacneal

Liečba Avene Triacneal je ideálnou alternatívou k Retina-A, pretože obsahuje retinaldehyd, ako aj kyselina glykolová. Retinaldehyd vo svojom vzorci vybavuje produkt s výhodami proti starnutiu, pretože lieči akné a zabraňuje budúce pupienky. Na rozdiel od Retina-A, to nie je liek na predpis a je možné zakúpiť u svojho miestneho drogérie, rovnako ako on-line obchodov. To účinne vyrovnáva pleť tým, že pomáha pri slabnutie jaziev a znižuje výskyt tmavých škvŕn.

MRP: INR1399 na 30 ml *

Späť na obsah

4. Neutrogena On-The-Spot liečba akné

Neutrogena je On-The-Spot liečba akné je benzoyl peroxid gél-krém, ktorý sľubuje rýchle výsledky. Použitie tohto produktu môže riadiť breakouts a ukázať obrovské zlepšenie v začervenanie v priebehu dvoch dní. Zatiaľ čo niektorí Peroxybenzoovej liečba môže vyschnúť a dráždi kožu, toto je jemný na kožu. On-The-Spot Liečba je vhodný pre ženy s mastnou a citlivú pokožku. To sa ľahko vstrebáva, a preto môžu byť aplikované v noci aj počas dňa.

MRP: INR1093 pre 21g *

Späť na obsah

5. Clearasil Ultra Rapid Action Vanishing liečba akné Gél

Clearasil Ultra Rapid Action Vanishing liečba akné Gél je ďalším produktom, ktorý využíva benzoylperoxid ako jeho hlavné zložky. Avšak, vzorec je veľmi koncentrovaný. Z tohto dôvodu sa gél by mala byť použitá len v prípade, menej koncentrované výrobky neboli účinné. Tento over-the-counter lokálne dezinfekčný prostriedok ďalej obsahuje glukonolakton, čo je peeling, ktorý pomáha udržiavať zdravú pokožku a bez oleja.

MRP: INR1764 / - pre 28g *

Späť na obsah

6. Himalaya herbára akné-N-pupienok krém

Tento jemný krém pomáha vysušovať pupienky, urýchľuje proces hojenia. Krém má hustú konzistenciu a je ideálny pre nočné použitie. To tiež znižuje a riadi začervenanie. Vzorec obsahuje prírodné ingrediencie a je bezpečný pre všetky typy pleti. Tento krém je jemný a ideálny pre každodenné použitie. Kým krém nemusí fungovať zázraky pre akné náchylné kožu, to je skvelé pre liečbu miernej akné.

MRP: INR65 pre 20g *

Späť na obsah

7. Vicco Kurkuma WSO Skin Cream

Vicco Kurkuma WSO Skin Cream je anti-pupienok liek, ktorý narazí na trh už dávno. Vzorec je 100% prírodný s ajurvédskych zložiek. 16% produktu je vyrobené z kurkumy, čo je prastaré účinnú liečbu chronických pupienkov a akné. Krém je tiež odborníkom na odstránenie jaziev po akné, pričom sa vám čistú pleť.

MRP: INR210 pre 70g *

Späť na obsah

8. Nomarks Akné Pupienok Cream

Nomarks krém obsahuje citrón, sladkého drievka, klinček a ďalšie prírodné zložky, ktoré účinne kontrolujú akné, pričom je jemný na kožu. Krém má hustú konzistenciu, ktorý berie trochu masírovať, aby sa vstrebáva do pokožky. Avšak, to nie je mastný a môže byť použitý u žien s mastnou pleť rovnako. Prítomnosť gáfru v tomto produkte má chladivý účinok na koži, zatiaľ čo to sa hojí pupienky a urýchľuje jazvy blednutiu.

MRP: INR35 pre 12g *

Späť na obsah

9. Oriflame Čistá pleť Spot SOS Gel

Oriflame je čistá pleť Spot SOS Hlboké Action Gel tvrdia zamerať a začať proces hojenia akné počas 8 hodín. Transparentné gél sa lokálne aplikuje na postihnuté oblasti, akonáhle sa gél suší ľahko sa odlúpne. Znižuje tiež tmavé škvrny, ak je použitý v priebehu niekoľkých týždňov a výrobok udržuje útek z šírenia.

MRP: INR160 pre 6 ml *

Späť na obsah

10. Jovees Ayurveda Neem & Long Pepper Anti Akné a pupienok Cream

Tu je iný rastlinný produkt k dispozícii v Indii trhu, ktorý lieči akné. Jovees 'Anti akné a pupienok krém obsahuje dlhý korenie, Neem, červené santalové drevo, a ďalšie rastlinné extrakty, ktoré riadia a jasný útek a zabráni budúce epizódy. Vzhľadom k tomu, krém má hustú konzistenciu, čo je vhodné najmä pre ženy so suchou kožou.

MRP: INR195 pre 60g *

Späť na obsah

Všetci vieme, že akné naštve, ale rokovania s ním môžu byť oveľa jednoduchšie s použitím týchto výrobkov. Skúste tieto lokálnej liečby zit bez tváre a chváliť sa akné bez kože každý deň.

* Ceny sa môžu líšiť

load...