Starostlivosť o kožu

Top 10 tipov na spravodlivosť pre mastnú pleť

Top 10 tipov na spravodlivosť pre mastnú pleť

, Mastná pleť '- akonáhle počujeme to, začneme predstavoval špinavú tvár s množstvom značiek, pupienky, škvrny apod Nie je to tak? Avšak, toto je len mýtus, že ak má človek mastnú pleť, on / ona nemôže vyzerať dobre. Môžem skutočne dokázať, tento mýtus zle. Mám mastnú pleť ja a to "mastnú pleť problém" pretrváva od tej doby mi bolo 13 som čelil veľa problémov s mojou kožu už mnoho rokov. Použil som veľa masti (liečivé), krémy, pleťové krémy atď, ale žiadny pracoval na mojej tvári. V dôsledku toho som stratil sebavedomie a začal sa snaží zostať doma, skôr než ísť von na párty atď

Avšak, teraz som naozaj spokojný s moju tvár, ako som našiel správne domáce opravné prostriedky, aby moja pleť vyzerať lepšie a oveľa spravodlivejšie. Dnes som zdieľanie týchto tajomstvo všetko, čo nádherné čitatelia Stylecraze. Zvyčajne sme sa spoliehajú na alopatických liekov a mastí, pretože máme mýty v našich mysliach, že pracujú oveľa účinnejšie než domáce opravné prostriedky. Ale to nie je pravda.

Každý na tomto svete chce vyzerať spravodlivejší, očarujúce a oslňujúci. Takže, tu sú niektoré domáce posudzovaní objektívnosti tipov pre mastnú pleť, ktoré vám pomôžu vyzerať oveľa spravodlivejší a krásne. Dúfam, že vám všetkým bude páčiť tieto tipy. Som si istý, že budete mať všetky tieto položky sú k dispozícii u vášho domova. Takže, pripravte sa na prácu na nasledujúcich tipov:

load...

Rýchla a ľahká Spravodlivosť Tipy pre mastnú pleť:

1. Po prvé, umyte si tvár studenou vodou, 7 - 8 krát denne. Kúpiť tvárovej čistiace pre mastnú typ pleti. Vždy sa snažíme vybrať tie produkty, ktoré majú prírodné ingrediencie v nich. Snažte sa kúpiť bioprodukty.

2. Pridajte štipku soli do vody, keď sa umývanie tváre ako slaná voda absorbuje prebytočný olej.

3. Po umývanie tváre, pohladiť ju vysušiť, ako jemne, ako je to možné. Nenechajte pat váš tvár ostro, ako to bude bolieť kožu. Tiež, ak máte akné, bude to ich poškriabaniu. Byť jemný s kožou ako je to možné.

load...

4. Kúpte si toner kože. Človek by mal robiť režim Čistiaca-tónovacie hydratačný denný teda čistiť tvár s čistiacim mliekom; potom naneste tonera na vašej tvári. Toner úplne čistí pokožku a jej póry a tiež znižuje veľkosť pórov. Tým sa zníži pravdepodobnosť pupienok výskytu. Tiež kúpiť hydratačný pre mastnú typ pleti a hydratuje pokožku po tónovanie.

5. Teraz prichádza typický domáci liek. Potom sa uhorky a džús. Ďalej pridajte niekoľko kvapiek medu k nemu a uplatňovať. Nájdete tu okamžitý spravodlivosti na tvári.

6. Tu je ďalší tip, určené na denné báze. Si môžete pripraviť domácu umyť tvár pre seba.

Ako?

Vezmite jeden papája a roztlačíme ho. Pridajte niekoľko kvapiek medu k nej a dobre premiešajte. Potom pridajte 2 - 3 lyžice mlieka, ktoré jej. Teraz platí to na vašu tvár správne. Po 30 minútach, umyte sa studenou vodou a osušte svoju tvár s bavlneným / uterákom.

7. Tu je tip pre non-vegetariáni. Môžete použiť vaječný bielok na tvár dvakrát týždenne. Môžete ho použiť ako spravodlivosti masky.

8. Tiež by ste mali platiť exfoliačný orech kroviny na tvár dvakrát týždenne. Tým sa odstráni nečistoty uviazol v póroch vašej pleti. To bude tiež spláchnuť suchej a mŕtvej kože. Tak, že vaša pokožka získa spravodlivejší pleť.

9. Surové mlieko je naozaj veľmi efektívne získať spravodlivejší tón pleti. Mnoho matiek použiť tento vzorec pre svoje deti.

10. V neposlednom rade, vziať gram múky (besan), pridajte štipku kurkumy a šafranu a trochu mlieka na neho. Make hustú kašu. Naneste ju na tvár a necháme po dobu asi 20 až 30 minút, a umyte si ich. Uvidíte okamžitú zmenu vo vašej pleti. Niet divu, prečo nevesty vyzerať tak krásne!

Dúfam, že sa vám páčil príspevok. No tieto tipy olejové kože posudzovaní objektívnosti určite pomôže dosiahnuť krásnu pleť. Napíšte nám svoj názor nižšie.

load...