Starostlivosť o kožu

Top 10 tipov na krásu pre okrúhle tváre

Top 10 tipov na krásu pre okrúhle tváre

Máte okrúhlu tvár s nepríliš ostrými rysmi? Nebojte sa. Aj vy môžete vyzerať veľmi nádherný zdôrazňovaním vašu prirodzenú krásu. Všetko, čo musíte urobiť, je oboznámiť so správnymi tipy krásy, ktoré vám pomôžu zvýrazniť svoje črty bez preháňania kruhový tvar tváre. Pozrite sa na 10 najlepších tipov, ktoré vám pomôžu nesmierne v vyťahovať svoje najkrajšie črty

Kozmetické tipy pre kruhové Faces

1. Naneste tmavší nadácie pre zlepšovanie Kontúrovanie:

Okrúhle tváre musí byť dobre tvarovaná na získanie oválny vzhľad. Len odtieň, ktorý je tmavší než pôvodný tón pleti možno presmerovať pozornosť do iných častí tváre od jeho okraja. Z tohto dôvodu, rozhodnúť sa pre takéto základové odtieňa a použiť pre svoje chrámy, čeľuste, lícne kosti, atď, aby sa tieto regióny subtílne. S pomocou hubky, miešať nadácii správne tak, že zostane viditeľná žiadna linka a váš tvár vyzerá pomerne dlhšiu dobu. To je najlepší medzi tipy na okrúhlu tvár.

2. Použite Zapaľovač nadácie Centra tváre:

Vnútorné plochy okrúhlu tvár by mal byť výraznejší, ktoré môže byť dosiahnuté použitím odtieň základu, ktoré je buď podobné alebo svetlejšie, než je skutočná pleti. Použite ju v bodoch okolo očí, medzi obočím a na najvnútornejšie časti bradu, nos a čelo. Potom zmes bodky starostlivo odľahčiť dole kožu týchto sekcií.

load...

3. Chyť Mineral Face Powder pre dokonalý vzhľad:

Po vytvarovanie sa celý vzhľad by mal byť utesnené vysoko kvalitné minerálne púdru a. Trblietavou jeden by bol najlepší na tento účel a snažia sa to všetko platiť cez tvár s našuchorené kefou. Týmto spôsobom ľahší časti okrúhlu tvár môže byť zvýraznená efektívnejšie.

4. Vybrať správny zvýrazňovačmi uhlové ilúzie:

Ženy s guľatými tvárami môže vytvoriť úžasnú uhlový ilúziu o ich vzhľad výberom správneho typu zvýrazňovač. Produkt, ktorý je o dva odtiene svetlejší než normálnej pleti užívateľa je vždy ideálna voľba. Naneste ju na stred čela, rovnako ako bradu priviesť vpred a vytvorí perfektné uhly na vašej tvári.

5. Vykonajte výber a použitie Blush múdro:

Pokiaľ ide o používanie rumenec na okrúhlu tvár, svetlo sivo jeden (ako je hnedasté broskyňa) by mal byť prvou voľbou. Tí, ktorí chcú, aby ich tváre sa objaví o niečo dlhšie, pomocou červenať potom, mali by ste ju aplikovať priamo pod lícne kosti s následným postupným zvyšovaním ťahy smerom k chrámu. Uplatnenie červenať na jablká na tvárach je prísny, ne-ne 'pre okrúhle tváre. Mali by ste sa tiež vyhnúť krúživými pohybmi dať si high-tváre vykostené vzhľad.

load...

6. Upozorniť na vaše najlepšie tvárové rysy:

Najlepšie vlastnosti okrúhlu tvár musí byť zvýraznené použitím správnych kozmetických prípravkov. Pre oči, tmavé vložky, tiene alebo riasenku možno jednoducho urobiť zázrak. Namiesto kreslenie tenkých definovanej čiary, vytvoriť mäkké rozmazaný pohľad s vašou očné linky. S cieľom, aby sa vaše oči pop, naneste svetlejší tieň k vnútornému kútiku vašich očných viečok a tmavšie jedného do vonkajších rohov. Uvedenie na tmavú farbu na pery môže byť tiež skvelý spôsob, ako zobraziť svoj okrúhlu tvár správne. Okrem toho, použite lesk na pery v centrách vašich pier získať oveľa dramatickejší vzhľad.

7. Vytvorenie Arch Linky tvarovaním Up Your obočie:

Nikdy ísť na plochej a rovnej obočie, ak máte plnú guľatú tvár. Tá bude poskytovať nielen váš tvár guľatejší vzhľad, ale tiež, aby vaša hlava vyzerajú oveľa väčšie a ťažšie. Skôr ísť na oblúkoch a formovať svoje obočie takým spôsobom, že vytvorí perfektné oblúk linky.

8. Vyberte štýly, aby sa riadne povýšenie na vaše vlasy:

Snažte sa vyhnúť príliš dlhé alebo príliš krátke účesy, pretože nie sú ideálne pre okrúhle tváre. Chin dĺžka vlasov škrty, ťažká primárna rany, guľaté účesy s veľkým objemom okolo uší, atď možno pokaziť celý vzhľad. Opt pre vrstvených štýlov či strany pozametal rany, ktoré môžu skutočne doplní váš tvár. Vaše vlasy musia mať dostatočnú výšku a zoštíhľujúce strany, aby váš zostatok na kompletný vzhľad.

9. Zostali ďaleko od nosenia veľkých Zavalitý ozdoby:

Obrovský ťažký šperk je prísny, ne-ne 'za okrúhlou tvárou krás. Skúste ich nahradiť stredných ozdoby predstavovať geometrické tvary, ako sú štvorce, obdĺžniky, kruhy, trojuholníky, atď Tým sa vytvorí uhlový vzhľad okrúhleho tvaru vašej tváre a dá vám sofistikovanejšie vzhľad.

10. Prehodnoťte tvary okuliare alebo odtiene:

Okrem make-up, účes a šperky, tvar okuliare môžu mať tiež veľký vplyv na vzhľad ženy. Tí, ktorí majú okrúhle tváre mali vždy vybrať štvorcové alebo obdĺžnikové rámy namiesto bicykla alebo tie oválne. To im veľký hranatý vzhľad. Avšak, lemy rámov nesmie ísť cez lícne kosti regiónoch, ako to robí okrúhle tváre vyzerať ešte väčšie.

Takže, proste glam s týmito exkluzívne kozmetické tipy na okrúhle tváre a vyčnievať z davu. Nezabudnite sa podeliť o svoje komentáre nižšie.

load...