Starostlivosť o kožu

Top 10 tipov krásy pre deti

Top 10 tipov krásy pre deti

Ktoré matka nie je v pokušení bábiku a starať sa o svojho malého hadov? Sme všetci veľmi opatrní a ostražití o veciach týkajúcich sa maličkí našu. Musíte sa pýtať, či existujú kozmetické tipy, ktoré sa tu dbal tiež? No, odpoveď je áno! Tieto deti vyrastajú rovnako ako my, takže budú potrebovať osobitnú starostlivosť, aby sa tu anjelskú krásu.

Mnohí z nás nevie, niektoré z najdôležitejších vecí, ktoré musia byť postarané. Jedným z takých je skutočnosť, že správanie vášho dieťaťa sa dieťa kroky vo svojom tvarovanie priamo z vašich dňoch gravidity. Čím viac pozitívny postoj kladiete, tým lepšie je to pre neho / ňu. Tento článok je o vyvrhnúť na vás, ktorá musí byť považované za oboch mladých chlapcov a dievčat najdôležitejšie kozmetické tipy.

Esenciálne krása Tipy pre deti:

1. Všetko to začína od samého začiatku a vpravo od toho, čo jete. Vzhľadom k tomu, vaša krása je taktiež určená na druhu potravín, ktoré konzumujú. To isté platí aj pre vaše dieťa rovnako. Takže vštepiť v nich vo zvyku tešia lepšiemu a výživné potraviny ako mäso, ryby, ovocie, orechy, zeleninu, ryžu a pod Nepodněcujte nezdravé potraviny a nápoje pórobetónu. Ale ak ste úplne ich obmedzenia, oni inklinujú k zlomu pevných pravidiel, tak aby sa na bezpečnejšie strane, aby ju príležitostne. Koniec koncov, zvyk je železná košeľa!

load...

2. Dostatok spánku je zásadný. Mohlo by sa zdať zložité v uvedenia svoje dieťa do postele skoro, ale ak dovolíte im majú svoj podiel na zábavu vonku a ich zapojenie do vnútorných činností, ktoré si istí, že narazila na seno včas. Driemanie je tiež nevyhnutné pre tieto malé vedcov, pretože to je, keď spí; Ich mozog zlepšuje jeho kognitívne výkonnosti, dodáva na pamäťové silu a posilňuje pleť a krásu. Áno, existuje hlboký vzťah medzi spánkom a krásy, a, krása spánku 'je určite nie je mýtus!

3. U vášho dieťaťa vlasy, odporúčame, aby zostali ďaleko od chemických produktov. Choď na miernych rozsah produktov šampónu. Používať olivový olej, pretože to je naozaj dobré pre detský vlasy taky. Poskytnúť im výživnú stravu ako hlávkový šalát, že zlepší štruktúru ich vlasy je. Česanie pravidelne každý deň, pomôže tiež vo veľkom štýle. Áno, olivový olej na vlasy je jedným z najlepších domáce kozmetické poradenstvo pre deti, ktoré budete niekedy nájsť.

4. Koža je jedným z najdôležitejších a najcitlivejších oblastí tela vášho dieťaťa musí byť venovaná extrémne pozor. Vždy povedať nie chemickým mydiel, používajte iba mierne a kvalitné mydla. Môžete tiež konzultovať pediatrickú dermatológ za dobrých návrhov mydla. Opäť platí, že messaging svoje telo s olivovým olejom pred splishing a špliechanie vo vani naozaj pomáha. Olivový olej je už dlho preukázalo svoje výhody pre kožu, zdravie a vlasy. To je jeden z najviac odporučil a prominentný kozmetických tipov pre deti kožu.

load...

5. Dajte svojmu dieťaťu dostatok času vonku. Nech si máčať v slnečných lúčov. Len nenechajte sa ísť von medzi 12 - 4pm, pretože to je, keď je slnko vyžaruje svoje škodlivé UV lúče, ktoré môžu mať vplyv na pokožku vášho dieťaťa. Tiež nezabudnite, jeho / jej SPF a slnečné klobúk pred odchodom von.

6. Vyzve ich, aby sa osprchovať každý deň, pokiaľ možno dvakrát denne. To bude určite im umožní absorbovať zdravé zvyk. Denná sprchový im pomôže udržať energický a aktívny po celý deň.

7. Krása nie je len týkajú pokožku a vlasy samotné. Počet zubov príliš. Za účelom udržania svojej perlovo biele zuby, naučiť ich čistiť dvakrát za deň a že sa príliš v pravom spôsobom na dennej báze.

8. Vždy pamätajte si vybrať mierne a kvalitný hydratačný krém pre vaše dieťa. DAB to na vaše dieťatko po ich kúpeli. Týmto spôsobom bude presakovať do svojich kožných pórov v veľa účinným spôsobom, než by inak.

9. Nepoužívajte kolínske vody (detské výrobky by bolo v poriadku), parfumy a dezodoranty na vaše dieťa, pretože ich koža je veľmi citlivá na tieto produkty. Je vhodné, aby im mimo dosahu od svojich detí.

10. Umyť tvár v pravidelných intervaloch, a to spôsobom, takže vaše dieťa môže získať výhody vody. Vzhľadom k tomu, voda môže kúzliť na tvár dieťaťa, ktoré obvykle púder alebo krém neurobí.

Dúfať, že tieto kozmetické tipy sú účinné pre krásu svoje deti, kým oni riešia svoje kozmetické potreby a to ako interne, tak externe. Sa pokúsi presadiť v nich dobré návyky a pamätať si svoju lásku z nich robí prirodzene krásne.

load...