Starostlivosť o kožu

Top 10 produktov na starostlivosť o pery

Top 10 produktov na starostlivosť o pery

Pery sú veľmi citlivé a môžu byť ľahko popraskaný. Mäkké ružové pery naznačovať zdravie, ale kruté zimy sťažujú ich údržbu. Koža na perách je veľmi tenká a nemá žiadny olej žľazy produkujú olej prirodzene. To je dôvod, prečo nedostatok riadnej hydratácie vedie k popraskané a suché lips.Winters sú veľmi drsné a je potrebné, aby hydratujú pery, aby boli chránené pred nepriaznivými vplyvmi prechladnutia.

Väčšina z nás si myslia, že zmáčanie našich pier, pridáme vlhkosti na suché pery, ale to je len mýtus. Produkty Starostlivosť o pery sú dôležité, pretože pomáhajú udržiavať naše pery mäkké a poddajné. Tak si prečítajte o 10 najlepších produktov pre starostlivosť o pery v Indii.

Najlepšie pery Starostlivosť v Indii:

1. MAC Tónované Lip kondicionér SPF 15:

SPF 15 robí tento lip kondicionér vynikajúca slnečná ochrana. To sa chová ako veľký hydratačný a vaše rúž trvá dlhšie, keď sa aplikuje na tento balzam. Môžete ju nosiť kedykoľvek, pri nákupoch alebo v telocvični. Mierny odtieň a úplná umožňuje nosenie aj bez make-upu.

load...

Cena: Rs. 870

2. Nivea balzamy na pery:

Tento balzam na pery z produktov pre starostlivosť o pery Nivea je ideálny pre veľmi suché pery, keď zmäknú behom dvoch aplikáciách. Zostáva tak dlho, ako 4 hodiny a lieči popraskané pery celkom dobre. Dodáva sa v twist-up palicu a môžu byť vykonané v kapse. Existuje celý rad variantov zafarbení si môžete vybrať zo.

load...

Cena: Rs. 129

3. Loreal Hydrafesh balzam na pery:

Loreal je Hydrafresh Balzam hladko hydratuje vaše pery a zároveň dávať to mierny nádych. Vyživuje ich zvnútra. Textúra je veľmi ľahké a lesklé. Má dobré liečivé vlastnosti príliš.

Cena: Rs. 249

4. Body Shop Born Lippy:

Tento výrobok je dodávaný s neodolateľnou vôňou, ktorá z neho robí obľúbený. Má hladkú textúru, nie je lepkavá a je veľmi ľahko použiteľné. Chráni pery a hydratuje je dobre. Ale budete musieť použiť to každé 2 hodiny.

Cena: Rs. 200

5. Avon balzam na pery:

Tento balzam na pery od Avonu je dobré, pokiaľ ide o hydratáciu pier. Vonia to skvele a je tiež pomerne cenovo dostupné. Dodáva sa v ľahký-k-krútenie palicu a dáva svetelný odtieň pier.

Cena: Rs. 79

6. Maybelline Detské Lips:

Ak sa vám páči takmer priehľadné balzamy na pery; zaškrtnite toto jeden von. Maybelline Detské Lips tvrdí, že vám aspoň 6 hodín hydratácie. Výrobok nemá žiadne trblietky a bez prídavku lesk, takže ho môžete nosiť kedykoľvek a kdekoľvek. To bolo testované dermatológmi a je vhodné pre alergikov. Existuje celý rad farieb si môžete vybrať z taky.

Cena: Rs. 150

7. Lotus herbára balzam na pery:

Tento balzam na pery je výnimočný, pokiaľ ide o opravy suché a popraskané pery. Zostáva na dobu naozaj dlhý a lieči popraskané pery, ako je mágia. Je ideálny pre zimy a dáva zdravý odtieň pier.

Cena: od Rs. 125-135

8. Biotique Bio Berry Plumping balzam na pery:

Tento produkt nie je len navlhčiť, je možné ho použiť ako ret bacuľatejšie taky. Je organické a testovaná dermatológmi. To dáva zdravý a prirodzený ružový lesk na pery a dáva im javí plnšie. Trvá dlhšiu dobu príliš.

Cena: Rs. 99

9. Lush Žiadny z vašich Včelí vosk:

Tento produkt tvrdí, že je, že je úplne vegánske. Ako už názov napovedá, je to zadarmo zo včelieho vosku. Má kokosový olej a ďalšie výživné zložky. Produkt ponúka skvelé pery-liečivé vlastnosti a dáva miernu vôňu taky. Je vyrobený z prírodných surovín a ideálne pre citlivú pokožku. To trvá príliš dlho.

Cena: Rs. 665

10. Vazelína Lip Therapy:

Ako by sme mohli spomenúť svoju vlastnú vazelínu? Rozsah peru terapia od značky je cenovo dostupné a robí svoju prácu veľmi dobre. Hydratuje brilantne, chráni pery pred prasklín a vyhladzuje von suché pery. Môžete si vybrať z rôznych tónovaných a non-zafarbené balzamy na pery.

Cena: Rs. 100

Upozorňujeme, že ceny uvedené sa môžu líšiť podľa množstva. Áno, ktorý z nich používate? Povedzte nám niečo o vašom osobnom favoritom, a ktorý z nich by ste si kúpiť nabudúce? Do tej doby, postarať sa o tých šťastných pery.

load...