Starostlivosť o kožu

Top 10 produktov Lakme pre mastnú pleť

Top 10 produktov Lakme pre mastnú pleť

Lakmat je indická značka No.1 Beauty a má rozsiahle portfólio produktov pre všetkých. Tu sme vybrali Top 10 produktov od Lakmat stajne.

Lakmat Produkty pre mastnú pleť

1. Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening Face Wash:

Je to dokonalý tvár umyť pre mastnú pleť, dokonalý lesk intenzívne bielenie face wash Lakmat sa bojuje o 6 blokov spravodlivosti.

Hlboká derma čisté akcie:

To výťažky nečistoty z najhlbších vrstiev z skin.It pracuje v boji 6 blokov spravodlivosti totiž tmavé škvrny, akné značiek, kazy olejnatosť, opaľovanie a tuposti.

load...

Technológia kontinuálne release:

Perfektné rozsah žiara je prelomové technológie k uvoľneniu zosvetľujúci vitamínov do svojich epidermálne kožné bunky v priebehu celého dňa. To je vhodné pre mastnú pleťou krás, pretože pomáha pri odstraňovaní prebytočného oleja z povrchu spolu s nečistôt a mastnoty. To nie je úplne ťa vyzliecť z prírodných olejov z vašej tváre, ale pomáha udržiavať rovnováhu vlhkosti.

Cena: R 165 na 100 g

2. Lakmat Základy Skin Balancing Toner:

Tónovanie pleti je veľmi dôležité pre každého, po očistení vašej tváre najmä pre mastnú pleť ľudí. Pomáha pri uzatváraní póry po očistení a udržiava hladinu pH vašej tvári. Je dôležité pre mastnú pleť ľudí, pretože pomáha pri odstraňovaní nečistôt a nečistoty, ktoré by boli vynechané od tváre umývanie. A ak budete nosiť ťažký make-up, potom za použitia tonera je nutnosťou. Lakmat základy koža vyrovnávanie toner obsahuje prírodné ingrediencie, ako je hamamelu a levandule, ktoré sú známe pre svoje posilňovacími vlastnosti. To tiež sťahuje póry a pomáha udržiavať rovnováhu ph; poskytuje kompletnú hydratáciu pokožky.

load...

Cena: R 85 120 ml

3. Lakmat Matte Effect Osviežujúci zvieravý:

Jedná sa o nový rad produktov, ktorá sa začala podľa Lakmat. Účinok sťahujúce matt zabraňuje vzniku oleja a nečistoty na tvári, zatvorte póry a obnovenie pleti balance.Take niekoľko kvapiek sťahujúci na vatový tampón a jemne DAB na vašej tvári na osviežujúci pocit.

Cena: R 150 na 120 ml

4. Lakmat Perfect Radiance Denný krém:

Väčšina z olejnatých stiahnuté krás vyhýbať s použitím akejkoľvek krémy na tvári. Avšak, mali by ste vedieť, že aj mastnú pleť potrebuje hydratáciu a ochranu. Ak je váš záujem o Lakmat krém pre mastnú pleť potom dokonalý jas denný krém nie je mastný vôbec, ale je veľmi ľahký a hladký na koži, čo predstavuje celkovú matný povrch. Má sladkú vôňu a svetlo ružovú farbu. Tento krém obsahuje výťažky z bieleho ľalie a strach lotosu a pomáha bojovať proti všetkým známky poškodenia pokožky. Perfektné denný krém pre mastnú pleť krásy, to skúsiť to !!!!!!

Cena: R 99 na 15 g

5. Lakmat Sun Expert s SPF 30:

Rozsah opaľovací krém na Lakmat sa má niečo pre každý typ pleti. Slnko expert Lakmat opaľovací krém pre mastnú pleť s SPF 30 má špeciálne riadiace olej vzorec. Obsahuje minerálne hlinky, ktorá je možná prísada na kontrolu oleja a tiež obsahuje prírodné ingrediencie, ako sú uhorky a citrónová tráva extrakty, ktoré chránia pokožku a zosvetlenie škvŕn. S SPF 30, je veľmi ľahký a udržuje vašu tvár svieža a bez obsahu oleja. Tiež vám dáva okamžitý chladivý efekt na vašu kožu, keď aplikovaná.

Cena: R 69 na 20 g

6. Lakmat Face Mágia denné nosenie Souffle:

Lakmat nedávno spustila pre denné nosenie, soufflé, ktorý bol okamžitý hit. Jeho založené na 100% vody formule je ľahký, takže pleť necíti vážil podľa ďalších vrstiev. Penový nákyp obohatená o ochranu proti slnečnému žiareniu a uhorky extraktov je ideálny pre každodenné nosenie. To neupcháva póry a nie je pot svoju tvár. K dispozícii v 3 odtieňoch, to je ideálny pre mastnú pleť.

Cena: R 99 na 30 ml

7. Lakmat Invisible Foundation Finish:

To je snáď jediný Lakmat základom pre mastnú pleť v rozsahu Lakmat. Nová Lakmat neviditeľné zakončenie Základom perfektne s vašej pokožky a zaručuje plné pokrytie pre matné a bezchybnú neviditeľným povrchom. Tento základ je na báze vody, a preto je ľahký. Má SPF 8 a je k dostaniu v 6 odtieňoch.

Cena: R 185 25 ml

8. Lakmat Intense Whitening Compact:

Tento kompaktný bezchybne hodí do pokožky robiť to vyzerať viditeľne spravodlivé a priesvitne žiarivá. Jeho jedinečná formula obsahuje rozjasnenie pleti perly, vitamín B3 (zosvetľuje pleť) a SPF 23 UVA a UVB ochrany. Poskytuje matný povrch a dáva vzhľad oleja zdarma.

Cena: R 160 na 8 g

9. Lakmat deviatich do piatich Dual Action odlíčenie:

Odstránenie make-up je veľmi dôležité, pretože to môže viesť k upchaté póry; vypuknúť, pupienky a nerovnomerné tón pleti. Mastná pleť ľudia by mali osobitne, aby bolo zvykom odstrániť make-up pred spaním do postele. Odstraňuje dôkladne všetky druhy make-upu.

Cena: 295 120 ml

10. Lakmat matný efekt Zmatňujúci Médium:

Dokonca aj mastnú pleť potrebuje hydratáciu a ochranu po celý deň. To Matujúci tekutina zachová a dopĺňa vlhkosť, ktorá sa stráca v priebehu dňa. Je ideálny pre mastnú pleť, pretože má vzorec na báze vody. Dajte nám vedieť, aké sú vaše obľúbené produkty Lakmat sú? Nechaj si to elegantné !!!!!

Odporúčané články:

6 extrémne efektívne domáce Scrubs pre mastnú pleť Najlepšie savý papier pre mastnú pleť - Naše Top 8 zdvihne 5 Bežné príčiny, ktoré robia mastný film Najlepšie čistiace mlieko Produkty pre mastnú pleť - Náš Top 7 výber najlepšie zlato starostlivosti o tvár pre mastnú pleť - Naše Top 5 Tipy

load...