Starostlivosť o kožu

Top 10 potravín, ktoré vyživujú pokožku

Top 10 potravín, ktoré vyživujú pokožku

Milióny ľudí po celom svete trávia veľa peňazí na make-up, kúpeľné a skrášľovanie pleti ošetrenie. Ľudia zvyčajne starosti s ich vonkajšieho vzhľadu, ale často zabúdajú, že, ako vyzerajú, je odrazom toho, čo jedia. Tu je zoznam 10 potravín, ktoré vyživuje pokožku zvnútra a zaisťuje, že vaša pokožka zostáva zdravá a žiariace.

Ako vyživujú pleť: TOP 10 výber potravín

1. Uhorka:

Uhoriek môžu byť právom nazývaný jedným z najviac kožu vyživujúce potravín, či už budete jesť, alebo aplikovať na kožu. Obsahuje nula kalórií. A čo je viac vzrušujúce je, že tiež pomáha pri odplavovanie nežiaducich toxínov z tela. Je to týchto toxínov, ktoré robia vaša pleť vyzerať nudné a bez života. Uhorka je tiež divu, zelenina, ktorá má veľa živín, ktoré zvyšujú zdravotný stav vášho tela. Pomáha pri trávení a dodáva lesk na koži.

2. Červená repa:

Červené škvrny repy by mohlo byť trochu nepríjemné, ale náročné červená repa je vysoko odporúčané pre žiariace pleť. Červená repa je považovaný za jeden z najviac prospešné zeleniny, pokiaľ ide o vaše pokožka sa týka. Obsahuje minerálne látky, ako je draslík, vápnik, horčík, a sodíka. To tiež obsahuje vitamín A a E. Zlepšuje zdravie pokožky a pôsobí ako čistiaci prostriedok pre telo, takže pokožku omladenie.

load...

3. Sladké zemiaky:

Sladký zemiakov je koreňová zelenina s vysokým obsahom vitamínov a komplexných sacharidov. Potom, čo budete jesť, uvoľňuje cukor občas vo vašom tele. To tiež obsahuje beta-karotén, ktorý je prevedený na vitamín A, ak rozštiepi. A to v poradí, okysličuje pokožku prirodzene.

4. Cesnak:

Cesnak nie je všetko zápach. Obsahuje allicín, prirodzene syntetizované chemikálie, ktorá reaguje na spotrebu krvou za vzniku nového produktu. Je to produkt, ktorý ničí nežiadúce baktérie a vírusy už prítomné v tele a pracuje na zlepšenie imunity organizmu. Cesnak s antioxidantmi je neporaziteľná kombinácia. Majú tú úžasnú schopnosť spomaliť starnutie kože. Je to naše vlastné prameň mladosti!

5. Strukoviny:

Lekári vždy poradiť o začlenení dostatkom zeleniny vo vašej strave, a môžete si byť istí, že je to z nejakého dôvodu. Strukoviny, ako hrach a fazuľa, majú vysokú vlákninu, ktorá napomáha procesu trávenia a tiež detoxikuje systém. Tento proces pomáha udržiavať jasnejšie, mladší pleti.

load...

6. Červené hrozno:

Červené hrozno sú známe, že majú anti-toxické a anti-histaminických vlastnosti, ktoré divy pri liečbe zápalov kože. Pomáhajú tiež predchádzať iné alergické reakcie. Hodiť nejakú hrozno do šalátu, alebo si ich ako ľahké občerstvenie medzi jedlami. To je určite ísť dlhú cestu v súlade bezpečí pred niektoré z týchto nepríjemných otázok pleti.

7. Avocado:

Môžete oprávnene nazývať toto ovocie Bohom všetkých kožných potravín. Obsahuje protijedy a vitamíny E a C. Toto ovocie zlepšuje kožné textúry, tón, a tiež zvyšuje vitalitu pleti. Rozvíja retenčný kapacitu vlhkosti pokožky podstatne.

8. Matice:

Tekvicové semená a para orechy sú zásobárňou minerálne selén, ktorý podporuje tvorbu imunitných-posilnenie bielych krviniek. Ale to nie je jediná výhoda sa dostanete von zo zahrnutie týchto orechov vo vašej strave. Zinok a selén nedostatky sú priamymi príčinami akné výbuchy, a preto, orechy sú perfektné protiliek na hasenie zlý prípad akné. Pomáha tiež, že tieto matice sú načítané vápnik, mangán, draslík, horčík - to všetko prispieva k vynikajúcim kožu.

9. Ovseného mlieka:

Už niekoľko ľudí, existuje priama súvislosť medzi akné breakouts a spotreby mlieka a mliečnych výrobkov, výrobkov. Pre tieto nešťastné málo, ovsené mlieko dokáže divy. Ovsené mlieko je bez laktózy, ale vysoký obsah vitamínu E, vlákniny a kyseliny listovej. Vaša pokožka bude ďakujem za týchto živín.

10. Brown Rice:

Význam udržanie stabilnej hladiny cukru v krvi je pre zdravú kožu. Z rovnakého dôvodu sa strieda biela ryža s hnedou ekvivalentom je chytrou voľbou. Hnedá ryža je bohatá na jej obsahu živín; obsahuje horčík, vitamíny a proteíny.

Hovorí sa, že, ste to, čo jete. ' Jednoduchšie povedané, kvalita a štruktúra vašej pokožky a že žiara by ste zomrieť, závisí práve od toho, čo je na tanieri, deň za dňom. Vyživujú pokožku a budete dokonalú pleť!

load...