Starostlivosť o kožu

Top 10 potravín, ktoré spôsobujú akné

Top 10 potravín, ktoré spôsobujú akné

Majú problémy s akné? Nič sa zdá, že funguje? Akné je jedným z najviac nešťastných vecí, ktoré sa môže stať každému !!! Budete prekvapení, vedieť, že existuje súvislosť medzi tým, čo jeme a stav našej pokožky. Áno, to je správne. Zatiaľ čo každý jedinec reaguje odlišne na určité druhy potravín, existujú určité potraviny, ktoré je známe, že iskra reakciu, ktorá nakoniec vedie k akné.

Ak čítate tento článok Predpokladám, že máte akné problém, väčšie alebo menšie, napriek tomu to ovplyvní váš život nejakým spôsobom a hľadáte solution.So by ste chceli vedieť, čo s tým môžete robiť? Nebojte sa, tu je vaša odpoveď.

Prečítajte si tento príspevok a zistiť, ako potravín, ktoré konzumujú môže tiež viesť k spôsobuje akné !!! Ak sa chcete zbaviť tejto tvrdohlavý akné, vyhnúť sa tieto potraviny v čo najväčšej miere.

load...
Tu je Top 10 Potraviny, ktoré spôsobujú akné:

1. Diéta Soda:

Diéta sóda je veľmi poburujúce, aby vaše telo, pretože obsahuje aspartám, ktorý zvyšuje akné breakouts. Diéta sóda môže znížiť hladinu pH, ktoré môžu spôsobiť akné.

2. Cukor:

Vysoký príjem cukru a strava s vysokým glykemickým indexom je umiestnená vysoko na zozname potravín, ktoré spôsobuje akné. Cukor v akejkoľvek forme, môže mať hroty v niektorých výrobu pupienok hormóny. Potraviny, ako sú čokolád a ďalších sladkých pochúťok zvýšiť hladinu cukru v krvi, čo môže vyvolať akné. Ak chcete získať akné bez kože, je potrebné sa vyhnúť cukru v krvi, rovnako ako je to možné.

3. Dairy:

Kravské mlieko obsahuje veľa živín a rastových hormónov. Tieto rastové hormóny môžu spôsobiť akné. Mlieko tiež zvyšuje produkciu inzulínu v tele, ktoré môžu spôsobiť akné na koži. Mlieko a syry môže zvýšiť akné na koži.

load...

4. Lepok:

Lepok spôsobuje zápaly a trávenie súvisiace problémy, ktoré spôsobujú akné. Potraviny, ako je múka, cereálie, chlieb, pšenice a cestoviny sú najväčšou príčinou zápalu v tele, ktorá vyjde ako akné na koži. Lepok má podobné účinky ako je cukor, aby sa pokúsili vyhnúť sa tieto potraviny získať čistú pleť.

5. Rastlinné oleje:

Trans tuky a vysoko spracované rastlinné oleje sú hlavnými faktormi, ktoré spôsobujú kožné vyrážky. Medzi ne patrí repkový olej, kukuričný olej, margarín a ďalšie rastlinné oleje stimulovať zápal. Z tohto dôvodu sa odporúča konzumovať extra panenský olivový olej alebo kokosový olej jasnejšie akné bez kože.

6. Soľ:

Soľ môže viesť k opuchu tkanív a dať nafúknuté tváre. Jodizovaná soľ je potrebné sa vyhnúť vo vysokých dávkach, pretože môžu spôsobiť akné. Predtým, než spotrebuje skontrolovať obsah sodíka v balených potravín. Mali by ste tiež opláchnite mäso, konzervovanej zeleniny a fazuľa na zníženie sodíka z nich.

7. Cukríky:

Candy je naplnený obsahom cukru, ktoré spôsobujú akné, vrásky a nezdravú pokožku. Poškodzujú kolagénové a elastínové vlákna, čo je užitočné pre udržanie pevnosti a mladistvej pleti. To môže tiež spôsobiť suchú kožu, ktorá produkuje predčasné vrásky a ochabnutej kože.

8. Pikantné jedlo:

Konzumácia nadmerného korenených jedál môže poškodiť váš tráviaci systém. To vedie k zápalu pocit v tráviacom trati a akné na koži. To tiež zvyšuje krvný obeh v tvári, ktorá dáva začervenanie na vašej tvári. Preto, jednotlivec s akné musí prijať korenené jedlá v primeranom množstve a venovať náležitú starostlivosť o stave pokožky. Odporúča sa kontrolovať alebo liečiť akné v jeho ranej fáze. Môžu byť vyliečený tým, že odstráni póry alebo lieky radil doktormi.

9. Kofeín pre pupienkov:

Kofeín môže byť získaný zo TEA (čierny a zelený), čokolády, malinovky, káva, energetické nápoje a lieky proti bolesti. Kofeín stimuluje adrenalínové žľazy k uvoľneniu stresové hormóny, ktoré môžu zvýšiť hladinu stresu. Zaberá príliš veľa stresu je škodlivé pre vaše zdravie a kožu a vedie k akné stave.

Kofeín môže tiež narušiť váš spánok tým, že nechá ísť do najhlbšej fázy spánku. Tento spánok je nevyhnutný pre fyzické opravy a detoxikáciu tela. Tieto podmienky môžu zhoršiť akné na koži.

10. Spracované potraviny:

Všetky spracované alebo balené potraviny sú zlé pre vašu pokožku a zdravie. Spracované potraviny sú vysoko rafinované, ktorá sa stáva ťažké pre správne trávenie. To môže spôsobiť veľa alergické reakcie, zápaly a akné.

Sú tiež naplnené prídavné látky, príchute a ďalších chemických látok, ktoré spôsobujú alergické reakcie. Spracované potraviny majú vysoký obsah tuku a rafinovaných cukrov, ktoré môžu spôsobiť diabetes, prebytok brušný tuk a zápalu.

Tieto potraviny nie sú nevyhnutne zlé pre vás, ale ak sú užívané mierne sa môžete vyhnúť akné. Ak trpíte akné, a pokúsiť sa znížiť späť na pár z nich a môžete ocitnúť sa zdravú, krásnu pleť. Takže tam je vaša odpoveď na to, čo potraviny spôsobuje akné!

load...