Starostlivosť o kožu

Top 10 parfémov Antonio Banderas pre ženy

Top 10 parfémov Antonio Banderas pre ženy

"Parfém ženská povie viac o nej ako jej rukopis" - Christian Dior

Žena je často posudzovaná podľa vône sa nosí. Voňajúce dobre, je jednou z najdôležitejších vecí potrebných na výrobu dojem. Pomáha tvoriť základ vašej osobnosti taky. Každý jedinec má odlišné preferencie, pokiaľ ide o vône. Nájdenie správnej vône môže byť ťažké. Športové ženy ako iný parfum, zatiaľ čo ženskejšie ženy preferujú rôzne vône. Dokonca s tisíckami parfumy značiek na trhu k dispozícii, sa dostane ťažké vybrať ten správny. Veľmi zriedka sa stretávame značiek, ktoré ponúkajú niečo pre každého. Klasickým príkladom takejto značky, ktorá ponúka vône pre takmer každú ženu je schválený Antonio Banderas.

Slávny španielsky herec Antonio Banderas má veľký fanúšik nasledujúce. Nielen pre svoje kúzlo-viazanie výkony, ale aj pre zvodná vôňa, že súhlasí. Spolupracoval so španielskou spoločnosťou Puig Fragrance iba uvoľniť parfumy, ktoré získali medzinárodný úspech a popularitu. Dnes značka ponúka bohatú škálu vonných vôní pre mužov aj ženy. Tento módny dom stanovuje jasné štýl vyhlásenie prostredníctvom svojich vôní. Ten, kto nosí to len pocit, verí, príťažlivé a atraktívne.

load...

Zoznam Antonio Banderas Parfémy pre ženy

1. Modrá Seduction:

Ja by som jednoducho zavolať modrej zvádzanie ako maškrtu pre ženy. Ponúka tóny čerstvých džúsov z ovocia. To je definitívny voľba pre ženy, ktoré majú radi maliny a vodné vône, alebo tých, ktorí túžia byť neformálne.

2. Modrá Super Seduction:

Antonio Banderas parfum modrej chladné zvádzanie je rozšírená v pohode verzii modrej variante zvádzanie. Má kvetinové vône, ktoré sa hovorí, že bude apelovať na ženy. Prvých poznámky zahŕňajú tých z citróna, hrušky, pivónie a základné tóny, ako sú pižma, cédru a pačuli sú tiež zahrnuté v tejto vôni. To vám dáva pocit osvieženia a napätím okamžite.

load...

3. Modrá Fresh Seduction for Women:

Tento rad ženských parfumy od Antonio Banderas zahŕňa zvodnej a chladnú atmosféru s tónmi ľalie, jahody, bergamotu a pižma v jeho mačička. Citrón a zelené jablko, aby horná tóny tohto parfumu. To je pre veľkú vôňa pre tých, ktorí milujú ovocné, citrusy a kvetinové vône.

[Čítajte: Najlepšie Enternity Parfumy pre ženy]�

4. Diavolo Ako De Corazon Per Donna

Jedná sa o veľmi očarujúce rad zmyselné a zvodné vône z domu Antonio Benderasperfumes. Je vhodná vôňa pre vášnivé ženy. Prvých poznámky obsahujú mandarínok a citrusové chuti s škorice, jazmín a vanilka poskytuje orientálny nádych v základni poznámky.

5. Diavolo Extrémne:

Diavolo Extrémne má orientálna vôňa cíti k nej. Začal v roku 2004, že jej horná časť dolu hierarchii bankoviek zahŕňa grapefruit, fialová a santalového dreva.

6. Diavolo Hypnotic per Donna:

Tento parfum sa začal v roku 2005 a má citrusové tóny fialovej v ňom. Srdcové poznámky obsahujú ruže, škorice a jazmín končí so základnými tónmi pižma, vetiveru, santalového dreva a vanilky zvyšujúce vôňu.

7. Diavolo So Sexy:

Diavolo So Sexy bol predstavený v roku 2007 a má najvyššiu poznámky ako bergamotu a mandarínky. Základné noty obsahujú zmes pačuli, pižma a santalového dreva.

8. Diavolo Temptation per Donna:

Je to provokatívna vôňa Antonio Banderas. To je tiež klasifikovaný ako zvodnú a náročný. Začal v roku 2000, to je sladká a kvetinová vôňa pre ženy.

9. Jej tajomstvo:

To bola zahájená v lete 2017 a obsahuje vonné látky pripisované ženského zvádzania ako jeho základných prvkov. Parfém sa skladá zo zvodnej vône vanilky, škorice, korenia a tuberózy.

10. Spirit for Women:

Táto orientálna vôňa začína citrusovými tónmi. Slivky a kvetinové esencie ako srdce sledovať na drevenú základňu pozostávajúce z pižma a santalového dreva.

load...