Starostlivosť o kožu

Top 10 pákistánskych tipov krásy

Top 10 pákistánskych tipov krásy

Neexistuje absolútne žiadna pochybnosť, že pakistanské ženy sú považované za krásne medzi všetkými ženami na svete. Ich ostré rysy tváre, úžasné pleť a lesklé vlasy sú zdrojom závisti pre ostatných, ktorí nepatria do danej komunity. Takže, čo kopanie do tajov očarujúce krásu pakistanských dievčat dnes? V tomto článku, som zostavil zoznam 10 najlepších pakistanských kozmetických tipov, ktoré by vám pomôžu vyzerať ako krásne a nádherné ako pakistanské ženy. Dať im vyskúšať.

1. Sledujte krása Režim Basic trojstupňovým:

Pakistanskej dievčatá sú obdarení krásne a bezchybnú pleť. Tajomstvom toho je denný režim starostlivosti o pleť, ktorá sa skladá z troch krokov - čistenie, exfoliating a hydratačné. Očistiť svoju tvár, aby zotrel stopy nečistôt a make-up, odlupovať vystaviť čerstvý novú vrstvu pokožky tým, že odstráni odumreté bunky vrstvu a hydratujú, aby ho hydratovaná. Tak, aby bolo miesto, aby sa riadiť toto základné kozmetický režim nábožensky.

2. Pripravte základňu pred nasadením make-up:

Ak chcete získať čistý a elegantný vzhľad rovnako ako pakistanské ženy, venovať aspoň 5 minút pre nanášanie penetrácie pred zasadnutím make-up. Iba pravá základňa môže udržať svoju tvár bez oleja a hydratovanú, čo je nevyhnutné udržať make-up dlho. Z tohto dôvodu platí dobrý základ prvý, nechať ho sedieť po dobu 5 - 7 minút a potom začnite skutočné make-up.

load...

3. Nedávajte všetky váš tvár make-up:

Pokiaľ ide o make-up, dámy Potom veľmi dobre, čo na seba vedieť, kedy sa nosí a ako nosiť. Oni si vybrať ten správny make-up v závislosti na ich pleti, typu udalosti a dennej doby. Udržujte svoj základ a korektor vyhradený pre večerné párty, pretože by mohlo dôjsť do škaredé škvrny alebo make-up sa taví počas dňa. Len púder na tvár, ktorý vyhovuje vašej pleti urobí.

4. Zoberme si tón pleti pre snímanie tváre prášok:

Uistite sa, že vybrať ten správny odtieň púdru pre seba. Je veľmi dôležité pre vytvorenie jednoduché, ale atraktívny vzhľad. Pre pakistanských dievčat, broskyňa, ružové, atď sú odtiene pre tie, ktoré majú svetlú pleť. Ak máte mať wheatish tón pleti, ísť na žlté tóny. Naproti tomu, zahnednuté krásy by sa držať tehál alebo medi tóny.

5. Menej je viac pre červeň a Bronzer:

Ak chcete získať tie dokonale ružové líca ako PAK žien, vždy riadiť zásadou, menej je viac '. Vzťahovať len trochu červenať na vašich tvárach a vyvážiť to s ľahšími spreadov na brade a chrámov. Avšak, drž sa ďalej používať odtiene ružovej alebo broskyňovej, ak máte wheatish tón pleti. Odtiene hnedej alebo med holé bude najlepšia voľba pre vás.

load...

6. Pomocou Bronzer Opatrne s kontúrou Your Face:

Zvyčajne sa väčšina z pakistanských dievčat má reálnu alebo wheatish pleť a zlepšiť svoje lícne kosti pomocou bronzery. Ale vyhnúť bronzer je to dobrý nápad pre tmavých krás. Ak máte širokú čelo, platí osvetľujúce bronzer práve po boku svojho korienkom vlasov a riadne miešať. To bude dávať ilúziu tieňa v tej časti tváre a pomáhajú vaše čelo opticky zmenšujú.

7. Tvar nos s Bronzer:

Nie všetci majú dobre tvarované a perfektne vyrovnané nosy ako pakistanských žien. Ale môžete určite vynahradiť pomocou bronzer. Ak chcete získať jemný vzhľad zdôrazňovaním svojej dlhej a prominentný nos spustiť samoopaľovací kefa po stranách nosa tvorí rovný jemné linky. Môžete tiež špička nosa vyzeral ostrejší alebo trochu zarovnané nadol alebo nahor oháňa na bronzer.

8. Zvýraznenie očí Bones Pop Your Eyes:

Oči sú jedným z najdôležitejších častí pakistanských krásy a robia z nich ešte dramatickejší pomocou perfektný make-up produktov. V snahe získať vaše oči rozžiaria v rovnakých cestách, musíte upozorniť na vaše oči ako prvý. Za akciu na nočné, bude zmes zlata a striebra bolo skvelé, zatiaľ čo jednoduchý lesklá biela je ideálny pre denné make-up.

9. Vyberte očné tiene parníky a múdro:

Očné linky je pre PAK dievčatá a predovšetkým láska k použitiu odtieň univerzálne čierne v noci. Pre dennú dobu, hnedé alebo iné podobné odtiene sú ich obľúbené. Tých, ktoré majú veľké a krásne oči môžete kresliť hrubé čiary pozdĺž svojich hraníc oko, zatiaľ čo malé očami ženy by sa mali držať tenkých a presných čiar. Mali by ste mať dva párované očné tiene pre každú šaty. Uplatňovať tie tmavšie pozdĺž očných liniek zatiaľ čo tie ľahšie by mal byť aplikovaný na viečka.

10. Sluší sa Bold farby na pery:

Svetlé a výrazné farby na pery idú veľmi dobre s krásnymi perami a brilantné pleť pakistanských dievčat. Tmavo červená, oranžová, káva, hnedá, atď. Sú niektoré z populárnych odtieňoch, ktoré si môžete vyskúšať na podobné sexy vzhľad. Nezabudnite na linku vaše pery s zodpovedajúcim odtieňom pery líniové.

Takže, ste pripravení pre pakistanské avatara? Do podeliť o svoje skúsenosti s nami.

load...