Starostlivosť o kožu

Top 10 opaľovacích krémov pre suchú pokožku

Top 10 opaľovacích krémov pre suchú pokožku

Myslíte si často sťažujú na suché a svrbenie kože? Ak áno, potom tento príspevok zodpovie všetky vaše otázky o suchú pokožku.

Predtým, než začnete liečbu suchú pokožku správne, musíte vedieť, čo ju spôsobuje. Existujú rôzne dôvody, ktoré spôsobujú vaša pleť, aby sa stal suchý z nepriaznivým počasím na vážne kožné ochorenia.

Suchá koža môže byť nepríjemné, a to najmä v zime !!! Avšak, nikto rád, aby sa v stave, kedy je koža suchá a pocit naťahovacie. Tak čo si myslíte, že môžete robiť?

load...

No, tu je vaša odpoveď. Ak chcete mať dobrú kožu, musíte udržiavať ju chrániť pred slnkom. Pri používaní opaľovacích krémov je dôležité, je tiež dôležité, že vyberiete jednu založenú na type vašej pokožky, ako tie, ktoré sú dobré pre suchú a normálnu pleť nemusí byť dobré pre mastnú a citlivú pokožku. Vždy si vybrať opaľovací krém, ktorý neupcháva póry, ponúka vysoký SPF a lepšie porozumieť vašim potrebám pleti.

Najlepšie Opaľovacie krémy pre suchú pleť

Teraz, keď viete rolu opaľovacieho krému, dovoľte mi, aby som vám ukázať top 10 opaľovací krém pre suchú pleť, ktoré by ste mali byť pomocou tejto sezóne!

1. Lakmat Sun Expert s SPF 30

Kúpiť Lakmat Sun Expert s SPF 30. Pre ₹ 202 @ www.amazon.in/lakme-sun-expert-with-spf - 30

Lakmat Sun Expert opaľovací krém pre suchú pokožku chráni pokožku pred jej získanie poškodené od slnka. To má SPF 30, ktorý udržuje škodlivé lúče slnka od vašej tváre. To vytvára štít na ochranu na kožu, ktorý udržuje zdravie pokožky udržať ju hydratovanú po celý deň. To tiež dáva bielenie žiaru tváre.

load...

2. Kaya Denný hydratačný krém s SPF 30+

Buy Kaya Denný hydratačný krém s SPF 30+ Pre ₹ 890 @ www.amazon.in/kaya-daily-moisturising-sunscreen-with-spf - 30+

Kaya Denná Hydratačný Krém ako už názov napovedá je dva v jednom mlieko. Pôsobí ako ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré pomáha udržať si chránené pred škodlivými UVA a UVB lúčmi slnka, zatiaľ čo to tiež funguje ako zvlhčovač, ktorý sa používa pre kožu vyživujúce a hydratáciu.

3. Lacto Calamine Slnečná clona s SPF 30

Kúpiť LACTO Calamine slnečná clona s SPF 30 @ www.amazon.in/lacto-calamine-sun-shield-with-spf - 30

Slnečná clona z krásy domu Lacto Calamine je skvelý produkt pre suchú pleť. Je obohatený o vitamín E a aloe vera, ktoré pomáhajú redukovať tmavé škvrny, pigmentácie značiek a chráni pokožku pred škodlivými žiarenia slnka a zároveň sa snaží udržať hodnotu pH pokožky. To tiež udržuje pokožku chrániť pred infekciou.

4. L'Oreal Women UV Perfect 12H UV Protector

Kúpiť L'Oreal Women UV Perfect 12H UV protektor pre ₹ 500,00 @ www.amazon.in/l'oreal-women-uv-perfect - 12h-UV ochranou

Tento krém je veľmi účinný prípravok pre suchú pleť. Má SPF 50-, ktorý pôsobí ako štít proti rôznych environmentálnych agresiou, ktorá robí naša pleť suchá a nudná. Udržuje naša pleť zdravú a hydratovanú. To tiež chráni našu pokožku pred dostať hnedé škvrny a starnutie znamenie.

5. Himalaya herbára ochrannej opaľovací krém

Kúpiť Himalaya herbára ochranný opaľovací krém pre ₹ 184.00 @ www.amazon.in/himalaya-herbals-protective-sunscreen-lotion

Je to skvelý bylinný krása pleťová voda, ktorá je oveľa vhodná pre normálnu až suchú pleť. To sa skladá z aloe vera, špicatý zázvor ľalie, okrasné jablone a väčšie galangal, ktorý nielen udržuje pokožku hydratovanú a chránené pred škodlivými slnečnými lúčmi, ale tiež bráni pokožku pred starnutím a kožných buniek degenerácie. To môže chrániť pokožku po celý deň, takže je potrebné vykonať malú fľaštičku so sebou zakaždým, keď vystúpiť na slnku.

6. VLCC Hydratačný krém Sun Block

Buy VLCC hydratačný krém krém na ₹ 238.00 @ www.amazon.in/vlcc-moisturizing-sun-block-cream

VLCC hydratačný krém krém je obohatený o aktívne prírodné a bio surovín, ktoré majú tendenciu, aby sa vaša pleť hydratovaná, zdravá a vláčna. To má SPF 25, ktorý pôsobí štít chrániť kožu pred UVA a UVB žiarením. Jeho zloženie obsahuje jojobový olej, santalového dreva výťažkov aloe vera extrakty, pupalkový olej a olej z pšeničných klíčkov, ktoré poskytujú vynikajúcu výživu na koži robiť to krajšie a bezchybné.

7. Biotique Bio Pre Mrkva Protective Lotion

Kúpiť Biotique Bio Pre mrkva Ochranné mlieko pre ₹ 304.00 @ www.amazon.in/biotique-bio-pro-carrot-protective-lotion

Biotique Bio Pre Mrkvová Protective Lotion je Ajurvédske krása pleťová voda, ktoré možno dôverovať slepo. To má SPF 40, ktorý obsahuje ďalšie prírodné ingrediencie, ako je Parija, Singjerahata, Lodhra, Yashad BHAs Zinda Ash s bylinkami a Gajary (Carrot). To udržuje pokožku hydratovanú a zdravú. To tiež bráni pokožku pred tmavé škvrny, škvrny, kazy a inými suchými kožnými problémami.

8. Lotus Herbals Sandalscreen

Kúpiť Lotus herbára Sandalscreen Pre ₹ 230.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-sandalscreen

Lotus herbára Sandalscreen santalové drevo Opaľovací krém je krém cum hydratačný. Hodí sa na všetky typy pleti, ale funguje perfektne pre suchú pleť. Má bylinných zložiek, ako je santalové drevo, bazalkou a kuskus trávy, ktorá pomáha pri chráni pokožku pred UVA a UVB žiarením. Poskytuje žiariaca pleť s matným povrchom na koži, ktorá dáva veľmi zdravý vzhľad vašej tváre.

9. Garnier Sun Control Denný hydratačný

Kúpiť Garnier Sun Control Denný krém pre ₹ 185.00 @ www.amazon.in/garnier-sun-control-daily-moisturiser

Je to úžasná krása produkt, ktorý je obohatený o SPF 15 a Mexoryl SX, ktorý pomáha chrániť pokožku pred UV žiarením. Má tiež vitamín E, výťažok z koriandra a glycerolu, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi a napomáha udržať vlhkosť pokožky. Pravidelné užívanie tohto hydratačný vôle dar si spravodlivejší pleť a bránilo by pokožku pred predčasným starnutím.

10. Ayur opaľovací krém

Kúpiť Ayur opaľovací krém pre ₹ 125,00 @ www.amazon.in/ayur-sunscreen-lotion

Ayur opaľovací krém s SPF 30 ponúka mierny ochranu vašej suchú a citlivú pokožku. Je nemastný a nikdy dáva cake pohľad na vás čeliť. To nielen chráni pokožku pre získanie poškodené, ale aj spravodlivejší a zdravú kožu.

Toto je zoznam top 10 opaľovacích krémov pre suchú pleť na trhu! Vybrať ten, ktorý bude vyhovovať kožu a vy môžete nechať všetky svoje suchú kožu problémy za sebou navždy. Nezabudnite sa podeliť o svoje komentáre.

load...