Starostlivosť o kožu

Top 10 najlepších Predaj Tom Ford parfémy

Top 10 najlepších Predaj Tom Ford parfémy

Každý, kto chce nosiť parfum, ktorý je v pohode a jedinečný. Či už ide o muža alebo ženy, jeden bude vždy vybrať parfum, ktorý bude vyhovovať ich osobnosť a odrážajú ich náladu, ako dobre! Ak ste ešte stále nájsť typ, potom je na čase vyskúšať niektorý z parfumov TOM FORD.

Možno sa pýtate, prečo? No, tu je odpoveď. Je veľmi výrazná, komplexné a je dodávaný s dobre postavené, vôňa. Som si istý, že toto nebude vás sklamať, pretože budete skončiť s svieže a živé vôňa, ktorá je fascinujúce. Mám dokonalý prehľad pre vás!

Pozrite sa na tieto top 10 TOM FORD parfumy pre ženy.

1. TOM FORD Black Orchid'Eau de Parfum:

Kúpiť TOM FORD Black Orchid'parfémovaná voda Pre ₹ 9,494.55 @ www.amazon.in/tom-ford-black-orchid-eau de-parfum

Táto čierna orchidea Eau de Parfum stelesňuje skutočnú podstatu modernej ženy. Vôňa je orientálna, že je veľmi poklona, ​​sexi a zmyselná. Orientálna vôňa sa základom santalového dreva, čokolády, vanilky a kadidla, takže to nie je moc ťažké sa zamilovať s vôňou tohto parfumu. Ak sa vám páči čiernej orchidey a korenie aróma potom budete určite milovať až do špiku kostí. Obal sa robí v klasickej čiernej fľaši, ktorá je veľmi elegantné a pohodlné. To je určite jeden z najlepších Tom Ford parfumov na trhu.

load...

2. Biely pačuli podľa TOM FORD:

Kúpiť White Patchouli By Tom Ford toaletná voda s rozprašovačom ₹ 7,590.00 @ www.amazon.in/white-patchouli-by-tom-ford eau-de-parfum streku

To Eau de Parfum od TOM FORD je dodávaný v elegantnom bielom fľaše, čo je veľmi elegantný. Má kvetinovú vôňu a je ideálny pre dennú dobu, pretože vôňa je veľmi príjemné. Ak ste niekto, kto má rád kvetinovo-ovocná vôňa, potom biele pačuli z kolekcie TOM FORD je určite pre vás. Vôňa je jemná, svieža, ostrý a čistý a ktorý si zamilujete na sebe. Vôňa je napriek miernemu okrovej a pižma, ktorý robí to lákavejšie veľmi žensky.

load...

3. TOM FORD for Men EDT:

Kúpiť Tom Ford FOR MEN od Toma Forda Pre ₹ 9,972.00 @ tom-ford-for-men-by-tom-brod '); "> www.amazon.in/ tom-ford-for-muži-by-TOM-Ford

Ak ste fanúšikom citrusové vône, potom sa táto Eau de Parfum je pre vás od TOM FORD kolekcia parfémov. Vôňa je chrumkavá a citrusy, špeciálne vyrobené pre mužov. Dodáva sa v elegantnej sklenenej fľaše, ktoré je naozaj štýlový a bude to vyzerať skvele na toaletnom stolíku. Vôňa je mix citrusov, zázvor, grapefruit, a hlboké zelené, ktoré voňajú veľmi osviežujúce. Je to skvelé pre darovanie účel príliš.

4. Violet Blonde od TOM FORD for Women:

Buy Violet Blonde od TOM FORD for Women For ₹ 10,286.00 @ www.amazon.in/violet-blonde-by-tom-ford for-ženy

Táto žena Eau de Parfum je dodávaný v elegantnej a štýlovej obaly, ktoré sú odolné a cestovanie priateľský naraz. To má drevnatý, pižmový vôňa, ktorá je v trende, zatiaľ čo teraz. Drevitá vôňa je základom citrusy a chypre vôňou, ktorá je dlhotrvajúci. Budete zamilujete s týmto parfémom, pretože vôňa je sexi a zmyselná.

5. Noir od TOM FORD pre mužov:

Kúpiť Tom Ford Noir pre mužov Pre ₹ 7,995.00 @ www.amazon.in/tom-ford-noir-for-men

Ak máte radi orientálne a korenistú vôňu, potom je tento Noir Eau de Parfum je určite pre vás. Vôňa je zmyselná, teplé a sexy. Ak sa vám páči také vône potom ísť na to. To umožní intenzívnejšie a dlhšie trvajúci vôňa. To je medzi najlepšie predajcov TOM FORD kolekciu parfumov, pretože orientálna vôňa, ktorá je známa pre mäkkosť, zmyselnosti a hĺbky.

6. TOM FORD Grey Vetiver:

Kúpiť TOM FORD Grey Vetiver Pre ₹ 9,183.98 @ www.amazon.in/tom-ford-grey-vetiver

Gray vevtier parfum od TOM FORD je unisex vôňa, takže ho možno použiť ktokoľvek. Vôňa je zmesou slané a citrusy, ktoré je veľmi sexi a zmyselná. Vôňa je dlhotrvajúci a zostane na celý deň a dáva vám svieži po celý deň. Ponúka citrusy, korenie, oceňujú drevo a vetiver, vďaka ktorým je ešte cennejšie. Parfém je zabalený v elegantnom balení, a to nie je moc ťažké, takže ho môžete nosiť na cestách príliš.

7. TOM FORD tabak Vanille toaletná voda:

Kúpiť TOM FORD Tobacco Vanille toaletná voda Pre ₹ 40,789.10 @ www.amazon.in/tom-ford-tobacco-vanilla-eau de-parfum

Tento parfum od TOM FORD má veľmi pekný vôňu, ktorá je pikantná a sladká zároveň. Vôňa je podobná zmes vanilky, čokolády, klinčekov, škorice a korenia... Zaujímavé, že jo? Ak ste milovníkom korenie potom budete užívať tento parfum ako vôňa je veľmi príjemná a osviežujúca. Obal sa vykonáva v úhľadnom fľaši, ktorá je ľahko prenosná a vyzerá prima. To Rummy, opilecký vôňa parfumu je ideálny pre tých, ktorí dávajú prednosť korenia vône na ne.

8. TOM FORD Private Blend Bois Marocain toaletná voda s rozprašovačom:

To Bois Marocain od TOM FORD je určený pre ženy, vôňa je zmyselná a sexy, ktorý sa odporúča používať počas dňa. Vôňa je drevitá a vychádza z santalového dreva a pačuli. Parfém je dodávaný v krásne sklenené obaly, ktorý vyzerá naozaj štýlové a elegantné zároveň. Ak sa vám páči Woody pikantné a zmyselné vône, potom je tento parfum je pre vás.

9. TOM FORD Private Blend Neroli Portofino parfumovaná voda Splash:

Kúpiť TOM FORD Private Blend Neroli Portofino parfumovaná voda Splash Pre ₹ 13,879.00 @ www.amazon.in/tom-ford-private-blend-neroli Portofino-eau-de-parfum-striekajúcim

Tento parfum od TOM FORD prichádza v aqua farebné plastové fľaše, ktoré je cestovný priateľský a elegantný zároveň. Vôňa je zmes ovocné a kvetinové, ktorý je sladký, chrumkavé. Vôňa je dlhotrvajúci a zostane na celý deň, čo je chvályhodné. Je to krásna vôňa najmä pre leta, pretože vôňa nie je ani príliš sladký ani Woody. To vám pripomenie slanej morskej vetry, pretože osviežujúci a sviežou vôňou.

10. TOM FORD Private Blend Lavender Palm toaletná voda s rozprašovačom:

Kúpiť TOM FORD Private Blend Lavender Palm toaletná voda s rozprašovačom Pre ₹ 35,457.40 @ www.amazon.in/tom-ford-private-blend-lavender-palm-eau-de-parfum-spray

Kto hovorí, že kvetinové vône sú len pre ženy? Myslím, že ste vyskúšali unisex toaletná voda s rozprašovačom od TOM FORD, ktorý je zmesou levandule dlane. Táto kvetinová vôňa parfum pre mužov aj ženy, ktorí majú radi zmyselné, sexy vôňa. Vrcholy poznámky sú zmesou levandule, citrónu a bergamotu, čo znamená, že to dlho vydrží taky. Je ideálny pre všetky príležitosti a budete určite zamilujete s kvetinovou a ovocnou vôňou. Dúfam, že tento článok na TOM FORD vrchole 10 parfumy určite pomôže vybrať ten správny, ktorý vyhovuje vašej osobnosti a tiež zobrazuje dokonalú eleganciu. Zostaňte štýlový pobyt nádherný!

load...