Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajšie ruské dievčatá

Top 10 najkrajšie ruské dievčatá

Ruské dievčatá sú fascinujúce krásy. Majú druh dychberúci tajomna o nich. Sú to nielen ohromujúci, ale aj silnú vôľu. Majú v nich súcit, oddanosť, tajomstvo a nehu, ktorá celkom iste prispieva k ich anjelskú odvolanie. Takže, tu budeme do zoznamu niektoré z najkrajších dievčat v Rusku, tie sú krádeže srdcia mnohých ľudí.

Najkrajšie Ruské dievčatá

Nižšie sú uvedené top 10 najkrajšie ruské dospievajúce dievčatá až do dátumu!

1. Irina Shayk:

Pokiaľ ide o ruské dievčatá, je to očarujúce dáma vedie rebríček. Ona začala jej kariéru modelky, keď sa zúčastnila a vyhrala "Slečna Čeľabinsk 2004" súťaž krásy. Ona je najlepšie známa pre jej vystúpenie na Sports Illustrated Swimsuit Issue, Armani Exchange jar / leto 2016 kampaň a Kanye Westa hudobného videa, Power '

load...

2. Natasha Poly:

Natalya Sergeyevna Polevshchikova je nádherné ruské dievčatá.

Vyhlásený za ikonu od models.com v roku 2017, to očarujúce model spolupracuje s radom popredných módnych značiek, ako sú Gucci, H & M, Jimmy Choo, Nina Ricci, Louis Vuitton, Prada, Calvin Klien, Dolce & Gabbana a mnoho ďalšieho.

3. Alina Kabajevovou:

Táto žena je inšpiráciou pre všetkých. Ona je živým dôkazom, že talent a vzhľad idú ruka v ruke. Tento oslňujúci rytmická gymnastika je teraz v dôchodku od svojho športovej kariéry a je v súčasnej dobe do politiky. Na rozdiel od svojich nádherných vlastností, má obrovský talent a ambície.

load...

4. Anna Kournikova:

Tento dych berúce tenista je najlepšie známa pre jej status celebrity a ohromujúci dobrý vzhľad. Ona je taká krása, že ani Enrique Iglesias jej mohol odolať. Teraz v dôchodku, býva v Miami a vedie obdivuhodný život. Na rozdiel od tenisu ona tiež objavila sa vo filmoch, časopisoch a televíznych seriálov. Ona je naozaj veľmi atraktívny celebrity.

5. Sasha Pivovarova:

Najlepšie známy pre jej účasť v kampani Prada pre šesť sezón v rade, Sasha má nápadné znaky. Jej krása je sprevádzaný svojou láskou k umeniu a čítanie. Ona pracovala s poprednými labeloch ako Christian Dior, Chanel, Elie Saab a Valentino. Ona robila jej herecký debut 'In Time', v hlavnej úlohe naproti Justin Timberlake a Amanda Seyfried.

6. Darja Strokous:

Táto ruská modelka, fotograf a herečka redefinuje krásu so svojimi výnimočne dobrý vzhľad. Debutovala Prada v Fashion Week v Miláne a Paríži v roku 2007 a okamžite sa preslávila s V Magazine pomenovanie jej jednu zo svojich desiatich najlepších modelov v roku 2008. Ona robila kampane pre mnoho popredných značiek ako Dior, Prada, Chanel, Louis Vuitton , D & G a H & M.

7. Natalia Mikhailovna Vodianova:

Tento nádherný ruská modelka, herečka, filantrop pracoval s dobre pokladaný značky ako Calvin Klein, Louis Vuitton, L'Oreal, Marc Jacobs a Versace.

8. Maria Šarapovová:

Ona je pravdepodobne jedným z najznámejších ruských krás. Známy predovšetkým pre svoje mimoriadne tenisových zručností, táto nádherná žena je obchod dom talentu a krásy. Ona robila jej profesionálne prielom v sedemnástich rokov a pokračoval získať rad ocenení od roku. Úžasný športové človek, ona používa jej štatút osobnosti a očarujúce vzhľad, aby podporili veľa značiek.

9. Vlada Roslyakova:

Známy pre jej očarujúce a bábikou, ako vyzerá Vlada sa inzerovanej na dobre známych značiek ako Nina Ricci, Dolce & Gabbana, Versace Lacoste, DKNY, Prada, Gucci a Moschino.

10. Katja Shchekina:

Victoria Secret anjeli sú známe ako pekná, ale Katya je proste ohromujúci. Pracuje so značkami ako Dolce & Gabbana, Adidas a dizajnérmi, ako Givenchy, Alexander McQueen a Stella McCartney.

Nie sú tieto krásne ruské dievčatá riadiť vás šialený žiarlivosťou? Ktorý z nich si myslíte, že je najteplejšie partie? Napíšte nám komentár!

load...