Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajšie ázijské dievčatá

Top 10 najkrajšie ázijské dievčatá

Ázia je svetadiel s mnohými krajinami. To je dôvod, prečo ázijská kultúra je zlúčenie mnohých miestnych kultúr a pri zvažovaní najkrajšie ázijské dievčatá, jeden nájde vynikajúce ženy, ktoré vyzerajú úchvatne, ale zreteľne odlišné od seba navzájom.

Najkrajšie Asian Girls

Tu sú top 10 najkrajších dievčat v ázijských krajinách.

1. Navneet Kaur Dhillon:

Narodený armádny dôstojník v Haryana, Navneet nedávno vyhrala Miss India World 2017 titul. Má nádhernú postavu s mimoriadne dobrý vzhľad. Tento indický / Aziatka skutočne redefinuje krásu. Ona je v súčasnej dobe druhým rokom študentka a má zatiaľ objaviť po zvyšok svojho života. Ale pokiaľ ide o krásu, ona rozhodne nebola objavená na svete.

load...

2. Carey Ng:

Carey Ng nedávno vyhrala Miss Universe 2017 Malaysia titul a je pripravený podieľať sa na Miss Universe súťaže krásy. Jej nádherné vzhľad a petite postavené z nej urobil jasného favorita v priebehu celého sprievode. Ona môže určite byť považovaná za krásu so svojím anjelským a obdivuhodnú tváre.

3. Ariella Arida:

Tento nádherný mladá dáma je súčasná Miss Universe, Philippines 2017. Zúčastnila sa rôznych súťaží krásy, a to je pochopiteľné, pretože ona má výnimočne dobrý vzhľad, ona je tiež nie všetky vzhľad, ale má inteligenciu príliš. Ona je chémia absolvent a miluje vonku. Je dobre vyvážený človek s extrémne oslňujúci vzhľad.

4. Kim Yu-Mi:

Tento kórejský krása má bábiku ako funkciami, ktoré sú veľmi očarujúce. Bola korunovaná aj slečnu Kórea 2016 a Miss Universe Kórea 2017 a je pripravený reprezentovať Kórea v Miss Universe 2017. Ona je veľmi pekné dievča a má temperament a živosť v nej, že je takmer infekčné.

load...

5. Bar Hefer:

Ona nedávno získala Miss Universe 2017 Izrael so svojimi žiarivými vzhľad. Keď jeden hovorí o najkrajších dievčat v Ázii, Bar Hefer sa definitívne zaradené do zoznamu. Má vynikajúce vlastnosti a veľmi príjemný výraz.

6. Whulandary Herman:

Ona je indonézsky krása, ktorý sa narodil a vyrastal v Pariaman, Západná Sumatra a neskôr sa presťahoval do Jakarty venovať sa kariére v modelingu. Oplatilo sa to, keď bol opakovane víťazný súťaží krásy. Získala ázijské Top Model of the Year 2015, módne Asia Awards a Puteri Indonesia 2017. Jej nádherný vzhľad pomohol jej nárok podieľať sa na Miss Universe 2017 sprievod.

7. Sobhita Dhulipala:

Mimoriadne nadaný mladá dáma, Sobhita je školená klasický tanečník a sleduje vysokoškolské vzdelanie v odbore podnikania a korporátnej právo na symbiózu univerzite. Získala Femina slečny Indie 2017 a bude reprezentovať Indii Miss Earth 2017. Nemôžeme hovoriť o hot ázijských dievčat, a nie s ňou počítať v zozname!

8. Yu Wenxia:

Ona je čínska kráľovná krásy a vyhrala Miss World 2016. Ona má žiarivý a ohromujúci, že môže zanechať niekto uchvátený.

9. Liu Wen:

Ona je prvý čínsky Victoria Secret model a sa objavil v kampaniach pre mnoho známych značiek ako Dolce & Gabbana, Lane Crawford, Alexander Wang, Calvin Klein, Hugo Boss, Gap, Bergdorf Goodman, Vivienne Tam, Diesel a Rag & Bone.

10. Du Juan:

Pôvodne Du chcela byť baletkou a vyškolení na Šanghajskej tanečnej akadémie deväť rokov. Avšak musela dať sen, pretože sa stala príliš vysoká pre baletky. To však vyšlo celkom dobre pre ňu teraz je medzinárodne uznávaný čínsky model, ktorý propagoval Louis Vuitton, Gap, Swarovski, United Colors of Benetton, a Yves St. Laurent.

Jedná sa o top 10 krásne ázijské dievčatá až do dátumu! Kto je váš obľúbený medzi nimi?

load...