Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších ukrajinských žien

Top 10 najkrajších ukrajinských žien

Ukrajinské krásky sú nádherné na pohľad. V uliciach Kyjeva, hlavného mesta Ukrajiny sú plné týchto horúcich, vysoký, zvodné a sexy ženy, a to je veľmi ťažké vybrať len 10 z nich!

Poďme rýchlo zistiť, kto dostane korunu z top 10 najkrajších ukrajinských žien.

Krásne ukrajinskej ženy

Naše top 10 zoznam zahŕňa herečky, popová hviezda, čítačky správy, modely a známych osobností.

1. Ani Lorak:

Prvý na našom zozname je najpopulárnejší ukrajinská pop-spevák. Narodila sa v roku 1978 a je z Kitsman. Ona je tiež zaradený jeden z najkrajších žien v Európe. Na Ukrajine Ženy, či vedia, ako ukradnúť vaše srdce!

load...

2. Anna Bessonova:

Anna Bessonovová je populárny rytmický gymnasta z Ukrajiny. Narodila sa v roku 1984 v štáte Kyjeve. Ona je známa pre jej úspechy v športe. Anna získal titul majstra sveta v rytmickú gymnastiku z Patras, Grécko v roku 2007. Ona tiež získala bronzové medaily v olympijských hrách v Aténach v roku 2004 a olympijských hier v Pekingu v roku 2008.

3. Chantal Kreviazuk:

Chantal Kreviazuk je veľmi populárny skladateľ, kanadský spevák a herečka narodila ukrajinským rodičom. Narodila sa v roku 1974 z Winnipegu. Jej zoznam albumov, patrí Čo keď to všetko znamená niečo (2002), v rámci týchto skál a kameňov (1996), Color Sťahovanie a Still (1999), a Vzhľadom k tomu sme sa stretli. Ona tiež vyhrala Juno Awards v roku 2000 za "Najlepší popový album" a "najlepší ženský umelcov".

4. Dasha Astafieva:

Táto krása je dobre známy ukrajinský model a člen populárnej pop-kapele Nikita. Dáša sa narodila v roku 1985 v Ordžonikidze. Ona je známa pre jej zmyselnosť a bol vybraný, aby sa na Playboy Playmate v otázke z januára 2009. Ona bola tiež vystupoval v Playmate 55. Výročie v Playboy.

load...

5. Milla Jovovich:

Táto krása je populárny americký Super modelka, herečka, hudobník a módna návrhárka. Narodila sa v roku 1975 v hlavnom meste Ukrajiny, Kyjev. Jej otec je zo Srbska a matka je ukrajinsko-ruský. Jej obľúbené filmy patrí piaty element, Návrat do Modrej lagúny, Resident Evil série a Zoolander.

6. Inna Tsymbalyuk:

Ona je herečka a model. Áno, iste musel počuť o nej, že je "Slečna Ukrajina - Universe" v roku 2006.

7. Olga Kurylenko:

Olga Kurylenko je ukrajinská modelka a herečka sa narodil v roku 1979 v meste Berdyansk. Narodila sa do ukrajinského otca a ruskej matky. V útlom veku 18 rokov, Olga Kurylenko bol vystupoval na obálkach Vogue a Elle. Ona je populárny pre jej úlohu ako Bond girl v 22. Bondovke, Quantum of Solace.

8. Ruslana:

Ruslana je popový spevák a skladateľ z Ukrajiny. Ona je známy ako jeden z najlepších ukrajinských popových hviezd, ktorý sa narodil v roku 1973 v meste Ľvov. Ruslana bol víťazom Eurovision Song Contest 2004 sa konala v Turecku.

9. Julia Tymošenková:

Táto nádherná slečna je ukrajinský politik a bol tiež predseda vlády Ukrajiny. Narodila sa v roku 1960 v meste Dnepropetrovsk. Bola prvou ženou premiér Ukrajiny (do septembra 2005).

10. Tina Karol:

Tina karol je popový spevák sa narodil 25. Januára 1985. Tina bola študentkou ZUŠ na klavír. Ona tiež vytvorila vlastnú inštrumentálnu súbor počas svojho tréningového obdobia. Získala sa štipendiom Najvyššej rady Ukrajiny vo štvrtom roku. Ona bola tiež ocenená titulom "poctený umelcov Ukrajiny" v roku 2009.

Pri pohľade na tieto ženy fotky Ukrajine, či opustí nás, ktorí chcú viac!

load...