Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších talianskych žien

Top 10 najkrajších talianskych žien

Taliansko je známa svojím vínom a jedlom, a samozrejme najhorúcejšie talianskych mužov, ale nie ich odchode pozadu, sú niektoré z najhorúcejších a krásne talianske ženy, ktoré okúzlil svet s ich krásu.

Najkrajších talianskych Women

Tu je zoznam top 10 horúcich talianskych žien.

1. Sophia Loren:

Sophia začala svoju kariéru v roku 1960 a bol prvý dáma herec vyhrať Oscara za non-anglicky hovoriace film. Ona bola považovaná za najteplejšie taliansky dáma, s láskavým dovolením jej krásne črty a ladná tela.

load...

2. Monica Bellucci:

Ona nie je treba predstavovať. Monica je jedným z najznámejších talianskych žien vo svete, ktorý bol v centre pozornosti pre jej kariéru modelky s A-zoznam značiek, ako je Christian Dior a Dolce & Gabbana. Ona konal v niekoľkých filmoch ako Matrix, Dracula a The Brothers Grimm.

3. Isabella Rossellini:

Narodil sa k hviezde rodičia Ingrid Bergman a Roberto Rossellini, bolo prirodzené, že bude nasledovať rodinnú kariéru. Potom, čo vystupoval vo filmoch ako Fearless, Modrý zamat a Smrť jej pristane, keď má za sebou veľmi dlhú kariéru v modelingu taky.

load...

4. Anita Pallenberg:

Ona je návrhár, model a herečka. Táto krása je známa pre svoju blízkosť s Rolling Stones spoluzakladateľa, Brian Jones. Ale to netrvalo a ona ho opustila pre Keith Richards, slávny gitarista.

5. Claudia Romani:

Jej kariéra začala modelovanie a ona tiež sa stal víťazom sprievod. Jej prírodné krásy a fascinujúce osobnosť z nej robí veľmi populárny medzi svojimi fanúšikmi. Potom, čo bola vystupoval v niektorej z veľkých časopisov ako je Cosmopolitan a GQ, ona robila jej výklenok v televízii so španielskymi show ako EstaNocheTu Night'na Mega TV.

6. Raffaella Fico:

Ona sa objavila v Taliansku Big Brother show, ktorá zbieral jej okamžitú slávu. By ste nájsť jej modelovanie pre mnoho mužov časopisy, vďaka svojej úžasnej krivky a krásny tvár. Na jednom mieste, ona datuje futbalová hviezda Cristiano Ronaldo. Po jej rozpade, išla na vziať Talianska futbalová hviezda Mario Balotelli, s ktorým má dcéru menom Pia.

7. Melissa Satta:

Ona začala jej kariéru modelky vo veku 16 rokov v rodnom na Sardínii. Neskôr jej peknú tvár získala mnoho módnych projektov a pristávacej dráhy v Miláne. Po jej úspešnom stint v modelovaní, že zamieri do televízie a filmov, robí úžasné programy a filmy. Nehovoriac o tom, táto dlhá noha krása starý niekoľko dobre vyzerajúci muži v minulosti, ale teraz je v súčasnej dobe datovania Kevin Boateng, AC Miláno záložník.

8. Federica Ridolfi:

Začala balerína vo veku 17. Ona sa objavila na mnohých televíznych programoch ako co-hostiteľ. Federica je vynikajúci model a stále robí mnoho módnych prehliadok.

9. Elisabetta Canalis:

Svoju kariéru začala s pôsobiace v talianskych filmoch. Jej odvážny osobnosť s veľkými tanečnými pohybmi skončil ju s účasťou na Dancing with the Superstars. Ona modelovaný pre veľké módnych značiek, ako je Roberto Cavalli.

10. Nicola Minetti:

Jej tmavá pleť a zvodné telo sa z nej obrovská hviezda modelingu. Jej blízkosť s Taliansky premiér Silvio Berlusconi na ňu získal miesto pre regionálne zastupiteľstva.

Obrázok: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...