Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších nemeckých žien

Top 10 najkrajších nemeckých žien

Nemecko má produkoval niektoré z najkrajších žien na svete. Tu je môj zoznam najlepších 10 krásnych žien v Nemecku.

Najkrajšie nemecké ženy

1. Claudia Schiffer:

Ona je krása zosobnený. Claudia je topmodelka a kreatívny riaditeľ jej oblečenia rozsahu. V roku 1990, ona robila nejakú mimoriadnu prácu v oblasti modelingu, šiel na veľké módnych značiek a teraz vlastný rad oblečenia sama. Bola vystupoval v mnohých filmoch ako Richie Rich, v snahe, Láska nebeská a The Black Out.

load...

2. Tatjana Patitz:

Táto nemecká modelka a herečka sa preslávila v roku 1980 a 1990. Bola súčasťou všetkých známych kampaní a zbierok. Jej klasický vzhľad a krásne telo sa jej dostal do slávny "veľký šesť" spolu s vtedajšou supermodelky Naomi Campbell, Cindy Crawford, Kate Moss, Linda Evangelista a Christy Turlington.

3. Giulia Siegel:

Giulia je veľmi talentovaný herec, model, hostiteľ a DJ. Začínala ako televízna herečka a robil mnoho nemeckých telenovely. Ona je veľmi populárny DJ v mnohých nóbl nočných klubov v Mníchove. Má 3 deti, Nathana a Mia, ktorí sú dvojčatá a Marlon z predchádzajúceho vzťahu.

load...

4. Bettina Zimmerman:

Bola to supermodelka jej časov. Žije v Berlíne. Vzhľadom k tomu, jej dobrý vzhľad a vrodený talent, vzala herectvo lekcie v Hamburgu odkloniť niektorej z jej času na filmoch a televízii.

5. Julia Stegner:

Ďalším dobrým vyzerajúci nemecký model, Julia bola uvedená na titulnej strane mnohých módnych časopisov. Ona otvorila módne prehliadky pre niektoré z najväčších módnych značiek ako Yves Saint Laurent. Stala sa tvárou Mercedes Benz v roku 2009.

6. Henriette Richter-Röhl:

Herectvo je v jej krvi vzhľadom na oba jej rodičia boli v divadle. Henriette začal svoju hereckú kariéru vo veku 15 Účinkovala v mnohých hrách. Ona tiež robil veľa malých rolí v televíznych mydiel ako Ahoj a Dr. Sommerfield.

7. Lena Gercke:

Narodila sa v Marburgu v Nemecku. Stojí 5 stôp 10 palcov vysoký a má dokonalú postavu. Získala nemecký vrcholný model hostiteľom Heidi Klum a pokračoval podpísať mnoho módnych značiek a bol uvedený v nemeckom Cosmopolitan. Ona hostila Rakúska Topmodel.

8. Judith rakers:

Zo všetkých špičkových modelov v zozname, tento krásny Nemka je novinár a televízny moderátor. Narodený v roku 1976, študovala žurnalistiku, nemecká filozofie a modernej histórii. Ona predstavuje rovnako číta správy v nemeckých populárnych televíznych kanálov.

9. Diana Amftová:

Diana je nemecká filmová a televízna herečka, ktorá získala rad ocenení za svoje fyzické výkony v niektorej z najväčších hitov v Nemecku. Začínala ako divadelná herečka a ako šťastie zvýhodnený túto krásnu dievčinu, ona pokračovala dodať nejaké špeciálne vystúpenie vo filmoch ako Denník doktorky.

10. Laura Berlin:

Laura je nemecká herečka a modelka. Modelingovej agentúry objavil jej krásnu tvár a po tvrdého tréningu, išla na prechádzku populárnych módnych značiek, ako je Boss, Balenciaga a Michalský. Ona je celkom známa tvár v módnej prehliadky v Paríži a Miláne. Ona tiež etablovala ako televízny herec a pracoval na niekoľkých televíznych reklamách.

To sú niektoré z najviac sexy a krásne ženy v Nemecku. Kto je váš obľúbený medzi nimi?

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...