Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších japonských žien

Top 10 najkrajších japonských žien

Japonky sú uctievaný po celom svete pre svoju bezchybnú a žiariaca pleť. Tu je zoznam najkrajších japonských žien.

Najkrajšie japonské ženy

1. Norika Fujiwara:

Ona je japonská kráľovná krásy, úspešný model a veľmi talentovaná herečka. Áno a rozhodne medzi najviac horúcej japonských žien. Získala prestížny titul Miss Japonsku v roku 1992 a robil rôzne televízne reklamy a objavil sa na televíznych seriálov.

2. Sayuri Yoshinaga:

Veľmi populárna herečka v roku 1960, keď sa preslávila s radio dráma akad Suzunosuke. Bola vedúci herečka za veľmi populárnej filmovej produkcie dome v Japonsku s názvom Nikkatsu a bol ocenený v Japonsku na Oscara štyrikrát.

load...

3. Yukie Nakama:

Narodený v roku 1979, Yukie je veľmi slávna japonská herečka, spevák a bývalý idol. Bola to jedna z najpopulárnejších voľby pre hranie komických rolí a tiež hral hlavné úlohy v televíznom seriáli ako trik. Jej krásny tvár bol tiež videný v mnohých televíznych reklamách.

4. Koyuki:

Ona je japonská herečka a modelka. Jej prvý zahraničný film bol opačný pohľadný Tom Cruise v Posledný samuraj. Hrala tiež v krvi: Posledný upír. Niektoré z jej televíznych relácií sú Beautiful Life, motor, pán Brain and Love Complex.

5. Hitomi Kuroki:

Narodený v roku 1960, jej skutočné meno je Shoko ichi. Urobila veľa televíznych drám ako bráne mládeže, Ring: Záverečná kapitola, veľa šťastia a GTO. Hrala tiež v japonskej verzii Rodinka Úžasných. Chytila ​​najlepšiu herečku pre Paradise Lost na hoch filmovú cenu 22..

load...

6. Nanako Matsushima:

Nanako je japonská herečka a úspešná modelka. Odviedla skvelú prácu v oblasti hororu "Ring", ktorý vyhral svoj medzinárodný ohlas. Hrala hlavné vedenie v "Príbeh lásky". Niektoré z jej televíznych drámach sú Lucky Seven, sladký sezóna, veľký učiteľ Onizuka a mnoho ďalších.

7. Misaki Ito:

Misaki je iný model obrátila herečka, ktorá odviedla veľmi dobre pre seba. Narodený v roku 1977, dostala veľa šancí na funkciu v reklamách. Správala sa v niektorých veľmi populárnych filmoch ako Posledný lásky v roku 2007, 9 duše, ktoré vydané v roku 2003, a tvárou v tvár (2002).

8. Yuko Takeuchi:

Ona je japonská herečka, ktorá získala svoj prvý veľký zlom v televíznom seriáli s názvom Asuka. Ona tiež robil veľa reklamy, ale jeden po NT jej veľmi dobré uznanie. Urobila veľa televíznych seriálov, ako je lacný rokov, Strawberry Night, Flash Forward, biely tieň a nebezpečný polície navždy. Jej posledný film bol Hayabusa produkovaný 20th Century Fox.

9. Kou Shibasaki:

Ona je veľmi mladá a talentovaná herečka Japoncov a spevák. Jej debut v hudobnom priemysle bol s jej prvý hit "Ver moje pocity", ktoré išli na vrchol rebríčkov. Jej medzinárodná herecká Projekt začal s "bitky Royale" v roku 2000. Niektoré z jej posledných filmov sú Suspect X v roku 2008, Shokudo Katatsumuri (2010), a 47 Ronin (2013).

10. Meisa Kuroki:

Ona je len 25 rokov, a urobil veľký meno pre seba v ELIT, spevu a modelovanie. Debutovala v herectvo v roku 2004 a bol tiež vystupoval v mnohých televíznych reklamách, televíznych drám a divadelných produkciách.

Jedná sa o top 10 najkrajšie japonské ženy. Napíšte svoj komentár k vašej obľúbenej medzi nimi.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...