Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších japonských dievčat

Top 10 najkrajších japonských dievčat

Krása japonských žien bolo ukradnutých nejedno srdce. A tie by nemali byť prvý uvažovať o krásne japonské ženy (v tajnom samozrejme). A tie by nemali byť prvý uvažovať o tom, kto sú top 10 krásne japonské ženy podľa zvyšku sveta.

Najkrajšie Japanese Girls Pictures

Tu je zoznam desiatich najväčších najkrajších japonských dievčat na svete.

1. Nozomi Sasaki:

Nozomi je pôvab a modelka. Tento japonský dievča je mimoriadne krásny model a má bábika ako rysy. Má veľmi pôvabnou tvár a môže očarovať kohokoľvek. Tento japonský model je naozaj krása stojí za úvahu pri zostavovaní zoznamu najkrajších ľudí v Japonsku.

load...

2. Emi Takei:

Ona je aj herečka a modelka a hodí profesii dokonale, pretože jej oslňujúci rysy a anjelskou tvárou. Ona je úžasná a ohromujúci a vyzerá skvele vo všetkom, čo nosí, a ona sa objaví na každý kryt. Ona sa objavila v televíznych drámach ako Liar Game 2, Otomen, Iki mo Dekinai NATS, Tokyo Zenryoko, Asuka marca!

3. Mire Kiritani:

Ona je japonská herečka a objavil sa v mnohých filmoch. Niekoľko filmov, v ktorých sa objavila, sú: Pamäte Dospievajúci Amnesiac, Kimi ňu Todoke Usagi Drop, Arakawa pod mostom, Ace Attorney a snehové vločky. Televízny seriál ona sa objavila v tak Hanazakari žiadny Kimitachie, Otomen a veľký učiteľ Onizuka.

4. Aya omas:

Ona je japonský model, ktorý sa objavil vo filme Paradise Kiss. Ona je úžasná a ohromujúci aj mimo obrazovku.

load...

5. Tomomi Itan:

Je členkou populárnej japonský idol skupiny AKB48. Ľudia obdivujú ju pre oba jej vzhľad a jej hlas. Má veľmi roztomilý tvár a očarujúce osobnosť. Má single ako, Dear J 'a, Fui Ni'.

6. Meisa Kuroki:

Satsuki Shimabukuro prejde okolo pseudonymom Meisa Kuroki. Ona je ohromujúci japonský spevák, model a herečka. Ona konal vo filmoch ako Tada Kimi o Aishiteru, Camus Nante Shiranai, Crows Zero Onaji Tsuki o roztočov Iru, Taitei žiadnom Ken, Chakushin Ari: finále, Crows Zero 2 Assault dievčatá, Vexille: 2077 Nihon Sakoku, Subaru, Space Battleship Yamato, Kirin žiadny Tsubasa a Yazima Kozmetický salón.

7. Yui Aragaki:

Ona je japonský model, idol, spevák, herečka, hlas herečka a radio show. Ona konal vo filmoch ako Waruboro, Koizora, Koisuru MADORA, Fure Fure Shoji, Balada: Namonaki Koi no Uta, Krídla Kirin a Hanamizuki.

8. Rio Yamashita:

Ona je veľmi krásna herečka Japonca, ktorý hral vo filmoch ako je povstať, Kinoshita Keisuke Story, kvet Shanidaru, zhodí Girls !! Watashitachi no Koshien, Blazing Famiglia a Bushido šestnásť.

9. Haruna Kawaguchi:

Je to ohromujúce japonský model a herečka a konal vo filmoch ako Moshidora, POV: Norowareta filmu a Zekkyō Gakkyū a televíznych seriálov, ako je Tokyo Dogs, Hatsukoi Chronicle, Nakanai na Kimeta Hi, Ouran High School Host Club, Yankee-kun do Megane- chan prepadnúť Punk Rumble a Houkagou wa Mystery na Tomo ňu.

10. Erika Toda:

Ona je japonská herečka, ktorá sa objavila vo filmoch ako Death Note ako Misa Amane, Death Note: The Last Name, Desať nocí Dream, Arthur a Minimojovia, Goemon, L: Zmena sveta, Amalfi: Megami Nie 50. Ü, Shizumanu Taiyo, Hankyu Denshi, Liar Game: The Final Stage a Andalucia: pomsta bohyne.

Prečítajte si tiež - Top 15 japonských krása produktov, ktoré sú Smerovanie teraz

Oh každý z týchto japonských dievčat sú tak krásne! Kto je najkrajší japonskej dievčaťu, podľa vás? Napíšte nám komentár!

load...