Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších britských žien

Top 10 najkrajších britských žien

Ženy sú bezpochyby najkrajšie stvorenia od Boha. Poďme sa prejsť najkrajších žien, ktoré vytvoril v Británii. Tu je nádherný zoznam najkrajších anglických žien, ktoré očarila svet svojou krásou.

Najkrajšie British Women:

Nasledujúce 10 sú najkrajšie britskej ženy v Anglicku.

1. Naomi Watts:

Mnohí veria, že je dokonalým príkladom krásne britskej ženy. Krásna pleť a krásne črty, táto britská herečka vyzerá ultra glam aj bez make-upu. Je ťažké povedať, či ona má na sebe make-up, alebo nie, pretože ona vyzerá úplne prirodzene.

load...

2. Kate Winslet:

Všetci vieme, že ju ako Rose od najväčší hit niekedy "Titanic". Ona pozametal Leonardo DiCaprio vo filme, ale v reálnom živote, ona je ešte krajšia a bezchybné, než si dokážeme predstaviť! Perfektné Britský talent v Hollywoode.

3. Cheryl Coleová:

Nejde len o jej hlas, ktorý robí titulky, ale jej krásu taky. Tento britský spevák je jednou z najkrajších žien v Británii. Lovely tvár strih s krásne vlasy a dokonalé telo, ona určite zdedil britský krásu od rodičov.

4. Kiera Knightley:

Absolútna krása, táto dáma, ona kúzlo zakaždým, keď ju videl, zapnúť alebo vypnúť obrazovku. Jej nevinná tvár dostala medzinárodné uznanie po tom, čo hral v Piráti z Karibiku. Má mnoho ocenení na jej meno, ako je Zlatý glóbus pre najlepšiu herečku Pýcha a predsudok.

load...

5. Emma Watson:

Ona je jedna krásna mladá britská dievčina. Vedie život, že každý teenager by dnes doslova zabiť! Hrajú v najslávnejšej filmovej série Harry Potter, sa Emma Watson nikdy, pretože sa obzrel. Tento talentovaný dáma robila jej modelovanie debut s jesennou / zimná kolekcia Burberry v roku 2009.

6. JK Rowling:

Ona nie je treba predstavovať, britský románopisec, ktorého život je ako rozprávka. Je autorkou britskej fantasy románu "Harry Potter", jeden z najpredávanejších kníh v histórii vôbec. Jej život je skutočne príkladom handier k bohatstvu. Ona je jednou z tých britských žien, ktoré možno oceniť pre jej krásu a mozog!

7. Kate Beckinsale:

Táto krásna anglická herečka začala svoju kariéru s menšími divadelných drám a niekoľkých rozhlasových inscenácií až nakoniec získal slávu, zatiaľ čo hlavnú úlohu v sérii úspešných filmov Pearl Harbor, Serendipity a Letec. Má dokonalý tvár, telo a zručnosť byť v zozname špičkových britských krás.

8. Elizabeth Hurley:

Ona je anglická modelka a herečka. Ona sa preslávila nie preto, že jej filmoch, ale keď chodí herec Hugh Grant. Ona je spojený s poprednými kozmetických značiek, ako Estee Lauder.

9. Audrey Hepburn:

Ona je legenda v britskom filme, veľmi krásna s pôvabnou tvár. Ikona módy v jej dní, účinkovala rad ocenených rolí vo svojich časoch.

10. Kate Middleton:

Vzhľadom k tomu, jej veľmi britskej funkcie a úchvatné, avšak elegantný spôsob styling sama, ona určite urobil vojvodkyňu z Cambridge jeden z krásnych žien vo Veľkej Británii.

load...